رفتن به نوشته‌ها

چگونه صفحه تلفن هوشمند خود را در Discord به اشتراک بگذاریم

Discord به شما امکان می دهد صفحه تلفن هوشمند خود را با افراد دیگر در گپ خود به اشتراک بگذارید. این چگونه است.


تولید مثل سه بعدی آرم Discord.

Discord گزینه اشتراک صفحه از تلفن هوشمند خود را هنگام مکالمه تصویری یا صوتی اضافه کرد. اکنون می توانید برای کمک به بازی ها ، نکات یا مشکلات فنی ، صفحه خود را به اشتراک بگذارید.

بیاموزید چگونه قبل از ورود به سیستم ، اشتراک گذاری صفحه خود را متوقف کنید ، اشتراک گذاری را متوقف کنید و چه مواردی را باید در ذهن داشته باشید.

چگونه صفحه تلفن هوشمند خود را در Discord به اشتراک بگذاریم

گالری تصاویر (2 تصویر)

با اضافه شدن اشتراک صفحه نمایش تلفن همراه ، اکنون می توانید در Discord به حداکثر 50 نفر دیگر از طریق تماس صوتی یا تصویری بپیوندید. این برنامه تلفن همراه به همه کاربران iOS و Android امکان اشتراک صفحه نمایش خود را می دهد.

اگر قبلاً با نحوه کار Discord آشنا هستید ، ممکن است از قبل عادت کرده باشید که صفحه خود را روی رایانه یا لپ تاپ به اشتراک بگذارید. این روند به طور مشابه تلفن های هوشمند کار می کند.

قبل از اقدام به اشتراک گذاری صفحه تلفن همراه خود ، حتماً آخرین نسخه Discord را داشته باشید. برخی از برنامه های دیگر مانند Netflix و Spotify برای جلوگیری از نقض حق چاپ یا بسیاری از افرادی که از برنامه ها به صورت رایگان استفاده می کنند ، اشتراک گذاری روی صفحه را غیرفعال می کنند.

اگر با مشکلات اشتراک صفحه مواجه هستید ، مطمئن شوید که از هیچ یک از این برنامه های غیرفعال استفاده نمی کنید. همچنین ، اگر مالک یا سرور سرور اشتراک صفحه را برای دیگران فعال نکرده باشد ، لازم است قبل از اینکه هرکسی بتواند صفحه نمایش تلفن همراه خود را به دیگران نشان دهد ، این کار را انجام دهد.

بسته به نوع مکالمه ای که انجام می دهید ، دو روش مختلف برای اشتراک صفحه وجود دارد.

برای پیوستن به تماس صوتی موجود ، صفحه تلفن هوشمند خود را با استفاده از مراحل زیر به اشتراک بگذارید:

  1. پیوستن کانال صوتی.

  2. بالا کشیدن از پایین صفحه.
  3. ضربه زدن اشتراک صفحه گزینه.

  4. ضربه زدن الان شروع کن.

اگر به یک تماس ویدیویی می پیوندید ، این مراحل را دنبال کنید:

  1. به تماس ویدیویی بپیوندید.

  2. اگر گزینه موجود را مشاهده کردید ، کلیک کنید اشتراک صفحه. اگر گزینه را نمی بینید ، بکشید بالا برای فاش کردن گزینه ها.

  3. کلیک الان شروع کن.

این برنامه چندین بار به شما هشدار می دهد که در شرف شروع اشتراک گذاری صفحه خود هستید قبل از اینکه به شما اجازه اشتراک دهد. قبل از تأیید ، قبل از اینکه صفحه نمایش شما با سایر شرکت کنندگان به اشتراک گذاشته شود ، یک شمارش معکوس سه ثانیه ای خواهید دید.

از آنجا که اساساً Discord توسط گیمرها برای تعامل با یکدیگر استفاده می شود ، اشتراک صفحه نمایش تلفن همراه هنگامی مفید است که به کمک نیاز دارید یا می خواهید دیگران پیشرفت شما را ببینند.

علاوه بر این ، غربالگری موبایل همچنین به Discord کمک می کند تا با سایر سیستم عامل های کنفرانس ویدیویی مانند Zoom و Slack رقابت کند.

چگونه می توان اشتراک صفحه نمایش تلفن همراه را متوقف کرد

گالری تصاویر (2 تصویر)

برای متوقف کردن اشتراک صفحه ، می توانید از سه روش مختلف استفاده کنید که به راحتی در دسترس هستند.

ابتدا فشار دهید دکمه اشتراک گذاری را متوقف کنید این مستقیماً در پنجره چت است. به اشتراک گذاری صفحه نمایش شما بلافاصله متوقف می شود و فقط حضور همکاران خود را مشاهده خواهید کرد.

گزینه دوم این است که روی نماد اشتراک صفحه در پایین صفحه در کنار سایر کنترل های ویدئو ضربه بزنید.

روش سوم این است که پانل اعلانات را روی تلفن هوشمند خود بکشید و روی آن کلیک کنید پخش جریانی را متوقف کنید دکمه. این نیاز به یک مرحله اضافی دارد ، اما به همان اندازه موثر است.

چه چیزهایی را باید قبل از اشتراک به یاد داشته باشید

دانستن نحوه به اشتراک گذاشتن صفحه تلفن همراه خود یکی از نکات و نکات Discord است که به شما در استفاده موثرتر از برنامه کمک می کند. اما به خاطر داشته باشید که هنگام اشتراک گذاری در تلفن هوشمند خود ، هرگونه اعلان ، متن و سایر برنامه ها نمایش داده می شود.

قبل از رفتن به حالت اشتراک ، همه برنامه های دیگری را که استفاده می کنید ببندید تا تداخلی ایجاد نکنند. همچنین برای جلوگیری از قطع شدن پیام های متنی ، باید ویژگی “مزاحم نشوید” را در تنظیمات تلفن خود روشن کنید.

توجه داشته باشید که اگر برنامه دیگری را در تلفن خود باز کنید ، کل تماس قادر به دیدن اتفاقات است. اگر اطلاعات محرمانه یا شخصی دارید ، می خواهید هنگام به اشتراک گذاشتن صفحه خود از افشای این اطلاعات خودداری کنید.

صفحه خود را به راحتی در تلفن هوشمند خود به اشتراک بگذارید

صفحه مشاوره خود را از طریق برنامه Discord با سایر شرکت کنندگان در مکالمه به اشتراک بگذارید تا در مورد جدیدترین بازی ها مشاوره بگیرید یا مشکل خاصی را نشان دهید که به آن کمک می کنید. این برنامه با شروع و توقف اشتراک صفحه نمایش با نیاز به یک لمس انگشت خود کار را آسان می کند.

اعتبار تصویر: الكساندر شاتوف / Unsplash


اختلاف
اختلاف میانبرها ، دستورات و نحو: راهنمای نهایی

در اینجا یک تقلب قابل دانلود برای همه مواردی که باید در مورد Discord بدانید آورده شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید