18
مه

چگونه شرکت هایی مانند Horizon می توانند از نقض اعتماد مخرب جلوگیری کنند؟

هنگامی که یک سیستم خودکار شروع به پذیرش قربانیان در پایین خود می کند ، افراد مسئول باید به دال صعود کنند. چقدر می توان قبل از این که زندگی نابود شده توسط یک شرکت بیش از پول بدست آمده حساب کند ، همه چیز برای انجام بازی در نظر گرفته شود؟

این سوالی است که اعلامیه اطراف Horizon ما را مجبور به پرسیدن آن کرد. رسوایی افق چیست؟ برای امنیت شرکت ها به طور کلی چه معنایی دارد؟

رسوایی افق چیست؟

وقتی اعتماد و صداقت در اولویت شماره یک نیست ، تنش عمیق می شود.

Horizon یک سیستم IT است که توسط UK Post استفاده می شود. از سال 2000 ، این سیستم ناسازگاری های مالی نادرستی را گزارش کرده است که باعث شده بسیاری از مدیران پست به “سرقت” پول متهم شوند که توسط خود برنامه گزارش نشده است.

نگهبان هیچ توجهی به در نکرد. تقریباً همه این پرونده ها کورکورانه از طریق سیستم حقوقی کشور منتقل شده است.

غیر طبیعی؟ کاملا. شرکتی که Horizon را ایجاد کرده است ، هنگام وقوع این اتفاقات ، همه تقصیرات را متوجه متهمان دروغین می داند.

بسیاری از کارمندان اداره پست که از جیب خود نتوانستند کسری خیالی را جبران کنند ، فقط با شواهد IT از طریق سیستم کیفری انگلیس اعزام شدند و حتی برخی از آنها خودکشی کردند.

سرویس پستی انگلیس دو دهه حیرت انگیز به طول انجامید تا مستقیماً با این مشکل روبرو شد. سرانجام ، در آوریل 2021 ، مدیر اجرایی پادشاهی انگلستان اعلام كرد كه سیستم افقی بسیار ناقص در سطح ملی و نه فقط برای یك لحظه جایگزین خواهد شد. مشمولان اکنون روز خود را در دادگاه تجدید نظر ملی سپری خواهند کرد.

سابقه خطرناک

اگر آینده عادلانه تری که آرزو می کنند ، صاحبان قدرت برای آنها شغل دارند.

چگونه می توان از دنباله کاغذی برای پیگرد قانونی با اذکار قانونی در محل و بدون دیدن سایر نشانه های قصد مجرمانه استفاده کرد؟

از آنجا که زندگی از ورشکستگی تبخیر شده و حتی در پشت میله های زندان نیز دشوار است ، آنچه می تواند یک اشتباه روحانی قابل حل باشد معادل طلاق ، خودکشی و شغل است. مقصر کیست؟

یک منتقد گفته است که هر کسی که چنین سازمان قدرتمندی را هدایت کند ، “اگر بر روی چرخ بخوابد” اجازه دارد چنین رویدادهایی به طور خودکار ادامه یابد ، حتی پس از تماس توسط قربانیان.

این واقعیت که این قانون قدرت بستن شهروندان متعهد به قانون را دارد ، نشان دهنده عدم حساسیت سرسختی در سطح اجرایی است ، هم برای خدمات پستی انگلستان و هم برای افرادی که Horizon و مشتریانی را که به آنها خدمات می دهد کنترل می کنند.

اگر می توان کارگران پستی را رأی دهندگان در نظر گرفت ، عدم امکان ایجاد محافظ در برابر این نوع نظارت مواردی است که باید به شدت به گردن آنها آویزان شود.

گزارش شرکت

تنها چیزی که قدرت متوقف کردن شرکتی را دارد که از ریل خارج شده است اعضای هیئت مدیره آن شرکت هستند. تنها کارهای بسیار زیادی می توان برای “رفع” گذشته انجام داد.

بدون رهبری کافی ، چنین تخلفاتی معمولاً عادی تر و عادی می شوند ، همانطور که بیش از دو دهه تا حوادث اخیر اتفاق افتاده است.

چه چیزی باعث حساسیت اطلاعات می شود؟ خواه این امر خصوصی باشد مانند شماره مسیریابی بانکی یا چیزی مانند رسید معامله ای که هرگز اتفاق نیفتاده است ، واقعیت این است که هر دو در صورت استفاده بی احتیاطی از این توانایی برخوردارند که کیفیت زندگی فرد را کاملاً از بین ببرند.

وقتی صحبت از پاسخگویی شرکت ها می شود ، باید اخلاق فناوری را بهبود ببخشیم تا جلوی این نوع فعالیت ها را بگیریم.

بخشی از این شامل در نظر گرفتن روش هایی است که می توان اطلاعاتی را که با هر انتقال بانکی یا پست اینستاگرام ایجاد می کنیم بازگرداند تا ما را آزار دهد. یک اقدام پیشگیرانه تنها در صورتی قابل اجرا است که واقعاً از بروز خسارت جلوگیری کند.

شفافیت در استفاده از فناوری نیز یکی دیگر از موارد احتیاطی است که ما را در برابر بلایای دیجیتالی مانند این در آینده محافظت می کند.

یکی از مواردی که باعث شده برخی از قربانیان مربوط به Horizon نتوانند این خطاها را به چالش بکشند این واقعیت بود که آنها قادر به دسترسی به قسمت هایی از برنامه نبودند که حاوی اطلاعات لازم برای تأیید آنها بود.

متصل: سخنگوی کاخ سفید گفت: مانع سایبری ایالات متحده به اندازه کافی قوی نیست

چگونه می توانید هنگام کار از خود محافظت کنید؟

محافظت از خود به عنوان یک حرفه ای فراتر از استفاده از سرویس VPN یا به روز نگه داشتن رمز عبور است. این شامل انتخاب شرکتی است که اگر اتفاقاً قادر به انجام آن باشید از شما مراقبت می کند.

واضح است که این همیشه ممکن نیست. حتی در یک شرکت بزرگ ، ممکن است لازم باشد از نرم افزاری استفاده کنید که از شما به اندازه کافی محافظت نکند – کسانی که در اوج بیماری همه گیر کار می کنند تناقضات پیرامون استانداردهای امنیتی زوم را به خاطر می آورند.

قوانین عادی استفاده مسئولانه از اینترنت در اینجا اعمال خواهد شد. به روز نگه داشتن رمزهای عبور خود ، احتیاط در مورد ورود غیرمعمول و برنامه های فیشینگ و جلوگیری از مکاتبه با غریبه هایی که مشروع به نظر نمی رسند.

به نظر می رسد مشکل اصلی دو دندان است:

  1. رهبران شرکت ها و سیاسی که بیش از مدیریت شرکت های بزرگ و کشورهایی پر از مردم ، بیشتر درگیر به دست گرفتن قدرت و سرمایه هستند.

  2. رهبران فناوری هایی که از مرزهای اجتماعی عبور می کنند و در غیر این صورت از ما در برابر یکدیگر محافظت می کنند.

به عنوان یک تجارت ، انجام بررسی های امنیتی مکرر و مدیریت محتاطانه اطلاعات داده های شما ، از همه چیز در برابر هکرهای احتمالی محافظت می کند. تهیه برنامه و آرایه RAID در برخی مواقع باعث می شود که تجارت همیشه روان باشد ، حتی در بدترین شرایط.

در صورت تردید و به نظر می رسد که مشکل در داخل جعبه سیاه است ، از نظر فعالیت آنچه می توانید انجام دهید و وقتی این مشکلات در محل کار شما زیر فرش قرار گرفت ، سیگنال این مشکلات را تقویت کنید.

دنیای دیجیتال قیمت بسیار وحشتناکی دارد

خوشبختانه همه افراد درگیر در آخرین شکست Horizon نام خود را پاک کرده اند. اما چه چیزی در این راه گم شده است؟

غرامت پولی را می توان به کلیه طرفهایی که وجوه آنها در حین انتقال از بین رفته است ، پرداخت کرد. اما تأثیر اضافی و پیچیده ای که این اشتباهات قبلاً بر زندگی این افراد بی گناه وارد کرده است ، با بررسی بررسی هزینه متوقف نخواهد شد.

اداره پست برنامه ای سالانه را برای حذف تدریجی Horizon به نفع سیستم IT دیگری راه اندازی کرده است. با آموختن درسهای گذشته ، امیدواریم که سازمانهای قدرتمند عاقلانه تر کسی را انتخاب کنند که به زندگی مسئولیت پذیر خود اعتماد کنند.


نام کاربری و رمز عبور.
اصل حداقل امتیاز چیست و چگونه می تواند از حملات سایبری جلوگیری کند؟

چقدر دسترسی بیش از حد است؟ درباره اصل حداقل امتیاز و اینکه چگونه می تواند به شما در جلوگیری از حملات سایبری پیش بینی نشده کمک کند ، اطلاعات کسب کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.