3
آوریل

چگونه زیرنویس ها را به صورت خودکار یا دستی به فیلم های Android اضافه کنیم

ما به شما نشان می دهیم که چگونه با استفاده از چندین روش زیرنویس را به تلفن های Android خود اضافه کنید.


نحوه اضافه کردن زیرنویس به فیلم های اندرویدی

یکی از بهترین راه ها برای گسترش دامنه ویدیوی شما توصیف آن است. زیرنویس ، همانطور که احتمالاً می دانید ، متن صفحه ای است که محتوای ویدئویی را برای مردم قابل دسترسی تر می کند.

زیرنویس ها به بینندگان کمک می کند حتی در محیط های پر سر و صدا و ساکت ویدئوها را تماشا کنند آنها همچنین برای مخاطبان خارجی و افراد کم شنوا ارزش ایجاد می کنند.

می توانید زیرنویس را به صورت دستی یا خودکار به یک ویدیوی Android اضافه کنید. در اینجا نحوه انجام هر دو مورد آورده شده است.

نحوه افزودن زیرنویس به فیلم های Android به صورت خودکار

اگر نمی خواهید به صورت دستی زیرنویس فیلم های خود را وارد کنید ، این روش های خودکار را امتحان کنید.

زیرنویس ها را با استفاده از VLC به طور خودکار اضافه کنید

 1. دانلود: VLC برای اندروید (رایگان)
 2. برنامه را باز کنید و ویدیویی را که می خواهید پخش کنید انتخاب کنید. برای نمایش دکمه های روی صفحه ، روی صفحه ضربه بزنید و فشار دهید بازیکن در گوشه پایین سمت چپ

 3. باز شود زیرنویس با ضربه زدن پیکان رو به پایین کنار او. سپس انتخاب کنید زیرنویس را بارگیری کنید.

 4. چندین زیرنویس ظاهر می شود بازدید دانلود یکی از زیرنویس ها است و آنها به ویدیوی شما اضافه می شوند.

  برای دریافت زیرنویس روی هر نماد بارگیری ضربه بزنید

اگر تاخیر زیرنویس وجود داشته باشد ، می توانید در همان پنجره تغییراتی ایجاد کنید یا بسته زیرنویس جدید را بارگیری کنید. درصورتی که به طور خودکار کار نکنند ، ممکن است لازم باشد برای پخش آنها را به صورت دستی ضمیمه کنید. در زیر به این موضوع خواهیم پرداخت.

با استفاده از MX Player زیرنویس ها را به صورت خودکار اضافه کنید

 1. دانلود: MX Player (رایگان) MX Player Pro (5.49 دلار) از فروشگاه Google Play.
 2. برنامه را باز کنید ، سپس لیستی از را مشاهده خواهید کرد پوشه ها در دستگاه Android خود پوشه ویدئو را برای باز کردن انتخاب کنید دانلود منو.

  گالری تصاویر (2 تصویر)

 3. ضربه زدن سه نقطه افقی را به فیلم خود منتقل کنید و انتخاب کنید زیرنویس را جستجو کنید. MX Player زیرنویس ویدیوی در حال پخش را جستجو و نمایش می دهد.

  گالری تصاویر (2 تصویر)

 4. حالا فشار دهید زیرنویس آنلاین. لیستی از زیرنویس های ویدیو را مشاهده خواهید کرد. روی علامت تیک یک ضربه بزنید و فشار دهید دانلود.

 5. این همه چیزی است که لازم است – زیرنویس ها به طور خودکار به فیلم شما اضافه می شوند.

  گالری تصاویر (2 تصویر)

روشی جایگزین برای افزودن زیرنویس با استفاده از MX Player

 1. پس از بارگیری و باز کردن MX Player ، زیرنویس های ویدیو را در دستگاه خود بارگیری کنید. شما می توانید استفاده کنید زیرنویس دریافت کنید برای بارگیری پرونده های زیرنویس برای فیلم های خود به شرح بالا.

 2. فایل بارگیری شده را تغییر نام دهید تا نامی مشابه ویدیوی شما داشته باشد (با این وجود ممکن است پسوندهای مختلفی داشته باشند). مثلا، MyVideo.srt و MyVideo.sub.

 3. روی گزینه فهرست ضربه بزنید و فشار دهید عنوان فرعی. سپس ضربه بزنید باز کن و فایلی را که قبلاً بارگیری کرده اید انتخاب کنید.

 4. اکنون MX Player ویدیوی زیرنویس شما را پخش می کند. زیرنویس ها باید به صورت خودکار پخش شوند ، اما اگر کار نمی کنند ، باید آنها را به صورت دستی تعبیه کنید.

همیشه بهتر است زیرنویس های خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید به وضوح ظاهر می شوند. در اینجا نحوه شخصی سازی تنظیمات زیرنویس در MX Player آورده شده است:

 1. MX Player را باز کنید ، سپس روی ضربه بزنید همبرگر در گوشه بالا سمت چپ

 2. انتخاب کنید تنظیمات پخش کننده محلی> عنوان فرعی.

 3. محل ذخیره فایل های زیرنویس ، نحوه نمایش متن صفحه ، زبان ترجیحی و تنظیمات بیشتر را انتخاب کنید.

  زیرنویس را در MX Player تغییر دهید

با استفاده از ابزار مخصوص دانلود زیرنویس ، زیرنویس را به یک فیلم اضافه کنید

اگر مرتباً در دستگاه Android خود فیلم تماشا می کنید ، استفاده از یک برنامه بارگیری ویژه زیرنویس ممکن است ارزش توجه شما را داشته باشد. توانایی آنها در اضافه کردن سریع زیرنویس ها به صورت دسته ای باعث راحتی آنها می شود اگر این کار را اغلب انجام دهید.

توجه داشته باشید که بارگیری کنندگان ویژه از نام اصلی فیلم برای جستجوی خودکار زیرنویس استفاده می کنند. به این ترتیب ، باید مطمئن شوید که از نام مناسب برای بهترین عملکرد استفاده می کنید.

1. بارگیری زیرنویس

Subtitle Downloader به طور خودکار همه ویدیوها را در دستگاه Android شما جستجو می کند. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد یک فیلم را تغییر نام دهید تا بتوانید نتایج جستجوی دقیق را بدست آورید. می توانید از آن برای اضافه کردن زیرنویس به صورت دستی و بارگیری زیرنویس های گروهی استفاده کنید – اگرچه این ویژگی های درجه یک هستند.

اگر فیلم های زیادی روی دستگاه خود دارید و فضای داخلی کافی ندارید ، می توانید سریع برنامه ها را به کارت SD منتقل کنید تا کمی فضای خود را پس بگیرید.

دانلود: بارگیری زیرنویس (رایگان) Subtitle Downloader Pro (0.99 دلار)

2. زیرنویس دریافت کنید

دریافت زیرنویس راهی سریع برای یافتن زیرنویس های دقیق (معمولاً) فراهم می کند. این برنامه به طور خودکار ویدیوها را در دستگاه Android شما جستجو می کند و آنها را در رابط اصلی نمایش می دهد.

نحوه استفاده از آن در اینجا آمده است:

 1. برنامه را باز کنید و انتخاب کنید جستجوی خودکار برای مشاهده فیلم های موجود اگر فیلم مورد نظر خود را مشاهده نمی کنید ، فشار دهید جستجوی دستی و آن را پیدا کنید

 2. ویدیویی را که می خواهید زیرنویس کنید لمس کنید و فشار دهید زیرنویس را بارگیری کنید برای نمایش لیستی از پرونده های زیرنویس.

 3. زیرنویس را انتخاب کنید و زبان انتخاب کنید برای بارگیری آن زیرنویس به فیلم شما اضافه خواهد شد.

دانلود: دریافت زیرنویس (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

نحوه افزودن زیرنویس به فیلم های Android به صورت دستی با استفاده از VLC

گاهی اوقات VLC نمی تواند زیرنویس های شما را پیدا کند ، بنابراین شما باید فایل زیرنویس را به صورت دستی در دستگاه Android خود بارگیری کنید. خوشبختانه می توانید زیرنویس ویدیو را در گوگل جستجو کنید.

برخی از وب سایت های معروف که به شما امکان دانلود زیرنویس های ویدیویی را می دهند شامل Opensubtitles.org ، Subscene.com و Podnapisi.net هستند.

پس از بارگیری فایل زیرنویس ، آن را در دستگاه Android خود جستجو کرده و باز کنید (احتمالاً .SRT فایل). اگر این یک فایل ZIP است ، ابتدا باید آن را استخراج کنید.

وقتی پرونده روی دستگاه Android شما قرار گرفت ، این مراحل را برای بارگذاری در VLC دنبال کنید:

 1. فیلم خود را در برنامه VLC باز کنید و روی صفحه ضربه بزنید تا دکمه های روی صفحه نمایش داده شود. بازدید بازیکن در گوشه پایین سمت چپ سپس گسترش دهید زیرنویس منو را فشار داده و فشار دهید یک فایل زیرنویس را انتخاب کنید.

 2. به محل .srt یا .زیر پرونده را انتخاب کنید و آن را انتخاب کنید. زیرنویس ها باید به ویدیوی شما اضافه شوند ، بنابراین شما آماده دیدن آن در هر مکان هستید.

مرتبط: ویژگی های بسیار محرمانه VLC Media Player رایگان

افزودن زیرنویس به فیلم های Android هرگز آسان نبوده است

در جهانی که صدا همیشه یک گزینه نیست ، برای ارائه زمینه و وضوح محتوای ویدئو ، به زیرنویس نیاز است. جاسازی فیلم ها با Android ، همانطور که در اینجا مشاهده کردیم ، اغلب آسانتر از آن است که فکر می کنید.

یا می توانید فایل های زیرنویس را جداگانه بارگیری کرده و در فیلم های خود جایگذاری کنید یا از یک برنامه برای زیرنویس کردن خودکار آنها استفاده کنید.


ویدیوی YouTube در لپ تاپ با زیرنویس گشوده می شود
نحوه ایجاد و ویرایش زیرنویس YouTube

در این راهنما ، ما به شما نحوه افزودن زیرنویس YouTube Studio را به چندین روش مختلف نشان خواهیم داد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.