بلاگ

چگونه حساب خود را در برنامه نقدی حذف کنیم

آیا برای انتقال وجه به اندازه کافی از برنامه Cash استفاده کرده اید؟ در اینجا نحوه حذف حساب خود آورده شده است.


حذف-حساب cashapp

شاید شما تصمیم گرفته باشید که می خواهید به جای آن یک برنامه جایگزین را امتحان کنید ، یا شاید دیگر دیگر دیگر به این برنامه نیازی ندارید. به هر دلیلی ، این مقاله را پیدا کردید زیرا می خواهید حساب Cash App خود را حذف کنید. انجام این کار بسیار آسان است و نحوه کار در اینجا آمده است.

قبل از حذف حساب نقدی خود

قبل از حذف حساب Cash App خود ، مواردی وجود دارد که باید اطمینان حاصل کنید که انجام می دهید تا هیچ یک از هزینه های اقتصادی خود را خراب نکنید یا از همه بدتر ، ضرر نکنید.

به یاد داشته باشید که حذف حساب Cash App شما قابل واگرد نیست.

ابتدا مطمئن شوید که پول را به حساب Cash App خود پس می دهید یا آن را برای شخصی که به او اعتماد دارید ارسال می کنید. با ضربه زدن روی برنامه Cash App می توانید پول خود را پس بگیرید آن را نقره ای کنید دکمه زیر مانده شما.

دکمه برداشت پول نقد در برنامه نقدی.

اگر هنگام حذف حساب Cash App خود پول در حساب خود بگذارید ، ممکن است نتوانید آن را پس دهید.

همچنین در صورت داشتن کارت ، باید مطمئن شوید که برنامه Card Cash خود را از همه سایت های آنلاین حذف می کنید. این کار شما را از تلاش برای استفاده از کارتی که دیگر کار نمی کند متوقف می کند و همچنین از بابت پرداخت هزینه اشتراک جلوگیری می کند.

چگونه حساب خود را در برنامه نقدی حذف کنیم

اکنون آماده حذف حساب Cash App خود هستید. قبل از حذف برنامه ، ابتدا باید حساب خود را حذف کنید ، در غیر این صورت هنوز یک حساب Cash App خواهید داشت.

آنچه شما باید انجام دهید در اینجا است:

  1. باز کن برنامه نقدی روی دستگاه

  2. ضربه زدن منوی حساب دکمه ای که دارای آواتار glyph است.

  3. در فهرست ، روی ضربه بزنید ؛ پشتیبانی می کند.

  4. به پایین بروید و فشار دهید چیز دیگری مد نظر دارید.

  5. مطبوعات تنظیمات حساب.

  6. ضربه زدن بستن حساب.

  7. مطبوعات تایید و در صورت درخواست ، باید چهار رقم آخر کارت متصل خود را برای این کار به تیم پشتیبانی ارسال کنید.

اکنون تأیید پاک شدن حساب خود را از طریق ایمیل یا پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. می توانید هنگام دریافت برنامه ، آن را از دستگاه خود ادامه داده و حذف کنید.

پس از حذف حساب نقدی خود چه کاری انجام دهید

هنگامی که برنامه Cash را حذف کردید ، ممکن است به دنبال برخی از برنامه های انتقال پول جایگزین باشید تا در عوض از آنها استفاده کنید. می توانید پیش بروید و با یکی از این برنامه های دیگر شروع به کار کنید ، یا به روش قدیمی برای پرداخت پول به دوستان خود برگردید: با دادن پول نقد به آنها.


پول پشت کرونومتر و کارت
گول کلاهبرداری های نقدی را نخورید

کلاهبرداری پول بصورت آنلاین در حال رایج شدن است. در اینجا نحوه شناسایی و جلوگیری از کلاهبرداری در پول نقد آورده شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

دیدگاهتان را بنویسید