چگونه اینستاگرام را به صورت زنده از دید برخی افراد مخفی کنیم؟

اگر شما هم از کاربران اینستاگرام هستید ، حتما پیامی ارسال شده است که در صفحه ای که دنبال می کنید ، یک جریان مستقیم در حال اجرا است. این زمانی است که دسترسی شما به این صفحه زنده مسدود نشده است. در این مقاله از پی سی آموزش ، نحوه پنهان کردن Instagram Live از برخی افراد بحث خواهیم کرد. با ما بمان.

Instagram Live را از برخی کاربران مخفی کنید

Instagram Live را از برخی کاربران مخفی کنید

اگر شما از آن دسته کاربران اینستاگرام هستید که از ویژگی زنده آن استفاده می کنند ، باید بدانید که امکان دارد اینستاگرام را به جای شما به صورت زنده از دید برخی از کاربران مخفی کنید. گاهی ممکن است اتفاق بیفتد که شما نمی خواهید کسی یا کسی به طور زنده شما را تماشا کند. در چنین مواردی ، اینستاگرام این امکان را به شما داده است که اینستاگرام را به صورت زنده از یک شخص خاص پنهان کنید. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

نحوه پنهان کردن Instagram Live از یک حساب کاربری

زندگی در اینستاگرام ویژگی جذابی است که در سال های اخیر به این شبکه اجتماعی قدرتمند اضافه شده است. با استفاده از این ویژگی می توانید لحظات خاصی از زندگی را با دیگران به اشتراک بگذارید و گاهی اوقات یک اتفاق شگفت انگیز و به یاد ماندنی است.

البته ممکن است بخواهید بازدیدکنندگان خود را بصورت زنده کنترل کرده و حتی برخی از دسترسی های زنده آنها را محدود کنید. برای اینکه اینستاگرام برای کسی زنده بماند چه کاری باید انجام دهید؟

ابتدا وارد نرم افزار اینستاگرام شوید و پس از ورود اطلاعات کاربر وارد حساب شخصی خود شوید. در اینجا فرض می کنیم که شما از نسخه انگلیسی اینستاگرام استفاده می کنید. بعد از این مرحله ، روی عکس پروفایل خود کلیک کنید. در صفحه جدیدی که باز می شود ، از فهرست پایین صفحه Live را انتخاب کنید.

سپس بر روی نماد چرخ دنده در گوشه بالا سمت چپ صفحه کلیک کنید.

Instagram Live را از برخی کاربران مخفی کنید

از صفحه تنظیمات دوربین که باز می شود ، گزینه Story را انتخاب کنید.

پنهان کردن اینستاگرام زنده

در صفحه جدید ، روی Hide Story From در بالای صفحه ضربه بزنید.

Instagram Live را از یک شخص خاص مخفی کنید

در صفحه جدید ، نام کاربری مخاطبی را که می خواهید Instagram Live را از آن پنهان کنید وارد کنید و در آخر نام تجارت وی را بررسی کنید.

Instagram Live را از یک حساب پنهان کنید

این امر وظیفه پنهان کردن برنامه زنده شما را از برخی کاربران کامل می کند و می توانید با خیال راحت زندگی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، نحوه پنهان کردن Instagram Live را از برخی افراد یاد گرفتیم. آیا از ویژگی زنده در اینستاگرام هم استفاده می کنید؟ آیا تاکنون مجبور شده اید زندگی خود را از دید یک کاربر پنهان کنید؟ نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید