4
آوریل

چگونه الکسا را ​​وادار کنیم که از درب منزل شما استقبال کند

گاهی اوقات شما فقط نمی توانید در را باز کنید. خواه در میانه لحظه پرتنشی از فیلمی که تماشا می کنید ، بیرون باشید ، یا در محل کار خود در دفتر خانه خود باشید ، صدای زنگ تقریبا همیشه یک وقفه است. آیا عالی نیست اگر کسی بتواند در را به روی شما باز کند؟

خوشحال خواهید شد اگر بدانید که آمازون اخیراً سلام الکسا را ​​برای دوربین های زنگ دار و زنگ های خود منتشر کرده است. سلام الکسا فقط یکی از سه پاسخ هوشمند جدید است که آمازون در به روزرسانی اخیر نرم افزار Ring قرار داده است.

این پاسخ ها برای نجات شما از ورود به در طراحی شده اند. ما در مورد سلام و احوالپرسی الکسا ، و همچنین سایر پاسخ های هوشمندانه به شما خواهیم گفت و نحوه تنظیم همه موارد را برجسته می کنیم.

پاسخ های هوشمندانه چیست؟

زنگ در به صدا درآمد دو نفر به سمت او دست تکان می دهند

Smart Responses سه ویژگی جدید مبتنی بر نرم افزار برای برنامه Ring برای iOS و Android است. این پاسخ ها به دستگاه Ring شما کمک می کند تا درب خانه را پاسخ دهد. این ویژگی اول سلام الکسا است که به Ring و Alexa اجازه می دهد از بازدید کنندگان استقبال کنند.

موارد زیر پاسخ سریع است که می تواند سیگنالهای از پیش ضبط شده را پخش کند. مانند سلام الکسا ، پاسخ سریع نیز می تواند پیام ها را برای شما ضبط کند. آخرین مورد در این فهرست هشدارهای ترافیک است که به بازدیدکنندگان هشدار می دهد هر زمان که دستگاه Ring شما ترافیک را تشخیص می دهد ، تماشا کنند.

چه مواردی برای پاسخهای هوشمند لازم است؟

Ring Video Doorbell سبک زندگی چه کسی درب منزل است؟

برای تبریک الکسا ، به Ring Video Pro Doorbell ، اشتراک Ring Protect و برنامه Ring نیاز دارید.

برای پاسخ سریع شما به یک مدل Ring Video Doorbell جدیدتر و البته برنامه Ring نیاز خواهید داشت. متأسفانه ، پاسخ سریع برای مدل های Ring Ring Doorbell نسل اول موجود نیست.

اگر می خواهید ببینید آیا دستگاه Ring شما با پاسخ سریع سازگار است ، لطفاً لیست را در وب سایت Ring مشاهده کنید. علاوه بر این ، اشتراک پاسخ محافظت برای پاسخ سریع توصیه می شود. اختیاری است ، اما اشتراک به شما امکان می دهد تا به ورودی های رویداد برنامه Ring دسترسی داشته باشید و آنها را مشاهده کنید.

دستگاه های زیر برای هشدارهای حرکت پشتیبانی می شوند: Ring Video Doorbell Pro ، Ring Video Doorbell Elite ، Ring Spotlight Cam (wired / mounted) ، Floodlight Cam و Stick Up Cam Elite.

نحوه تنظیم سلام الکسا

https://www.youtube.com/watch؟v=EyzJ4wVr8JI

پس از بارگیری برنامه Ring ، آن را باز کنید. سپس بر روی سه ردیف در گوشه بالا سمت چپ برنامه کلیک کنید. مطبوعات دستگاهها، زنگ در را که می خواهید تنظیم کنید انتخاب کرده و فشار دهید پاسخ های هوشمندانه. سپس ضربه بزنید الکسا با احترام و سپس ادامه هید. در آخر ضربه بزنید عملکرد را فعال کنید سلام الکسا را ​​روشن کنید.

پس از فعال کردن این ویژگی ، می توانید مدت زمان انتظار الکسا برای پاسخگویی به درب را انتخاب کنید و می توانید تصمیم بگیرید که الکسا به بازدیدکنندگان چه هدایتی را برای ترک بسته ها آموزش دهد. سلام الکسا به شما امکان می دهد وقتی کسی زنگ خانه شما را می زند پیام ها را ضبط کنید. می توانید این پیام ها را در برنامه Ring مشاهده کنید.

مرتبط: آیا دستگاه حلقه ای شما امنیت خانه شما را کم می کند؟

نحوه تنظیم پاسخ سریع

زنگ تصویری زنگ در و مادر و کودک درب منزل

متاسفانه ، سلام الکسا فقط با نسخه Pro Ring Video Doorbell کار می کند. اگر Ring Video Doorbell Pro را ندارید ، هنوز می توانید Ring را دریافت کنید تا با استفاده از «پاسخ سریع» پیام از قبل ضبط شده را به بازدیدکنندگان تحویل دهد. به پاسخ های سریع به عنوان یک دستگاه پاسخگوی درب منزل خود فکر کنید. تمام مدلهای جدید Ring Video Doorbells از این ویژگی پشتیبانی می کنند.

پاسخهای فوری همچنین می توانند پیام هایی را دریافت کنند که می توانید در زمان واقعی با استفاده از ویژگی Live View در دستگاه Ring خود تماشا کنید. این ویژگی در همه آهنگ های زنگ ویدیویی فعال می شود و برای کار به اشتراک Ring Protect احتیاج ندارد. با این حال ، اگر اشتراکی دارید ، فقط با بررسی سابقه رویداد خود می توانید به همه پیام ها دسترسی پیدا کنید.

برای شروع با پاسخ سریع ، برنامه Ring را باز کنید و روی سه ردیف در بالا سمت چپ ضربه بزنید. سپس ضربه بزنید دستگاهها. زنگ در که می خواهید تنظیم کنید را انتخاب کنید ، سپس ضربه بزنید پاسخ های هوشمندانه به دنبال پاسخ سریع. شما باید رنگ آبی را ببینید پاسخ خودکار را فعال کنید روی صفحه آن را لمس کنید و یک پیام پیش فرض پنج ثانیه ای تنظیم کنید. متأسفانه ، پاسخ سریع سریع در حال حاضر پشتیبانی نمی شود.

هنگامی که پاسخ خود را انتخاب کردید ، زمان تأخیر را از هرجایی تنظیم کنید بلافاصله. مستقیما به 20 ثانیه. در آخر ضربه بزنید دریافت کردم! برای تکمیل پیکربندی این ویژگی. اکنون ، وقتی کسی زنگ خانه را می زند ، الکسا پیام انتخاب شده از قبل ضبط شده را تحویل می دهد و بازدید کننده می تواند در پاسخ پیام ارسال کند.

مرتبط: نحوه نصب صحیح آهنگ زنگ

نحوه تنظیم هشدارهای راهنمایی و رانندگی

اگر تا به حال بسته ای را دزدیده اید یا شخصی را که آن را دارد می شناسید ، Motion Alerts ویژگی دیگری است که از آن قدردانی می کنید. وقتی Motion Alerts حرکت را تشخیص می دهد ، عملکرد گزارش می دهد: “هشدار! توسط Ring کنترل و ضبط می شود.”

این بوق برای ایجاد دزدان دریایی در ایوان و سایر افراد متجاوز احتمالی قبل از رفتار بد ، دو بار فکر می کنند. بهترین قسمت این ویژگی این است که شما می توانید مناطق متحرک سفارشی را در برنامه Ring تنظیم کنید تا فقط مناطق خاصی را کنترل کند. به این ترتیب دیگر نگران هشدارهای دروغین نباشید.

برای تنظیم هشدارهای ترافیک ، برنامه Ring را باز کرده و صفحه کنترل دستگاه را باز کنید. از آنجا باید ببینید پیام ترافیک تعویض سوئیچ را به سمت راست بکشید تا آبی شود. تبریک می گویم ، هشدارهای راهنمایی و رانندگی اکنون فعال هستند. اگر می خواهید این ویژگی را سفارشی کنید ، روی ضربه بزنید تنظیمات حرکت و دستورالعمل ها را برای تنظیم مناطق ترافیکی سفارشی دنبال کنید.

از سرویس جدید پاسخگویی درب خود از آمازون و رینگ لذت ببرید

سه پاسخ هوشمند جدید آمازون و رینگ یک روش خارق العاده برای افزودن امنیت بیشتر به خانه شما است.

نصب آنها آسان است و شما را از آنچه در درب منزل شما اتفاق می افتد مطلع می کنند. اگر این مجموعه ویژگی بهبود یافته را جستجو نکرده اید ، قطعاً باید آن را بررسی کنید.

و زنگ درهای Ring حتی اگر با بلندگوی هوشمند غیر آمازون مانند دامنه Google Home جفت شوند ، عملکرد فوق العاده ای دارند.


دربل در یک دفتر کار خانگی نصب شده است
نحوه افزودن آهنگ زنگ به صفحه اصلی Google

در اینجا تمام مراحلی را که باید برای اتصال آهنگ زنگ ویدیویی به یک بلندگوی هوشمند Google Home انجام دهید آورده شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.