13
ژوئن

چه چیزی باعث تمایز Fitbit Luxe در جمع می شود؟

جدیدترین دستگاه Fitbit با سایر ردیاب های تناسب اندام موجود در بازار متفاوت است. ما از نزدیک نگاه می کنیم


عکس تبلیغاتی Fitbit Luxe

Fitbit Luxe جدید ترکیبی نادر از ابزارهای کامل ردیابی سلامت و طراحی مدرن را ارائه می دهد. می توانید آن را هم برای آموزش و هم برای صرف صبحانه آخر هفته با دوستانتان بپوشید.

برای اینکه بفهمیم آیا این ردیاب مناسب تناسب اندام شماست ، ما بر روی ابزارهای نظارت بر سلامت و مواردی که پوشیدن آن را در خارج از تمرین راحت می کند ، تمرکز می کنیم.

Fitbit Luxe چیست؟

دستگاه Fitbit Luxe

Fitbit Luxe جدیدترین مجموعه ردیاب های تناسب اندام Fitbit ، ترکیبی از بهترین مدل ها و سلامتی را در یک شرکت مخابراتی ارائه می دهد.

مرتبط: Fitbit ردیاب شیک Fitbit را برای Fitbit Luxe راه اندازی می کند

Luxe بلافاصله از دیگر ردیاب های تناسب اندام متمایز می شود و طراحی زیبا و مدرن تری را ارائه می دهد. جذابتر کردن آن برای کسانی که فکر می کنند آیا ابتدا باید Fitbit را دریافت کنند جذاب تر است.

باریکترین نمایشگر ساخته شده توسط Fitbit همچنین دارای اولین صفحه نوار تناسب اندام AMOLED است. همچنین برخلاف Fitbit Charge 4 که فقط مقیاس های خاکستری را نشان می دهد ، یک نمایشگر تمام رنگی است.

آخرین ردیاب Fitbit 149.95 دلار است و دارای یک بند سیلیکونی است. طول عمر باتری Luxe بسته به کاربرد شما در حدود پنج روز است.

یکی از منحصر به فردترین ویژگی های Luxe قابلیت خاموش شدن بند سیلیکون برای سایر گزینه ها است. Fitbit در حال حاضر بندهای چرمی و بافته شده ارائه می دهد ، اما این شرکت نوارهای مدرن تری مانند مش فولاد ضد زنگ یا دستبندهای متصل را معرفی کرده است.

این شرکت همچنین با شرکت جواهرات Gorjana برای ایجاد یک سری محدود از باند دستبند Parker Link همکاری کرد.

می توانید ردیاب تناسب اندام را مستقیماً از طریق وب سایت Fitbit خریداری کنید.

این یک جامع است ، نه فقط ردیابی تناسب اندام

ردیاب تناسب اندام Fitbit Luxe

Fitbit Luxe فقط بر روی ردیابی تناسب اندام تمرکز ندارد. این شرکت دستگاه را به عنوان یک نوار جامع قرار می دهد.

هنوز هم همان ابزار عالی نظارت بر سلامتی نسخه های قبلی مانند سنسور ضربان قلب ، ردیابی خواب و پایش اکسیژن خون را دارد. آنچه باعث جذابیت بیشتر آن می شود نتیجه مدیریت استرسی است که در طول روز جمع می شود.

به جای استفاده از سنسور فعالیت الکترودرمال برای کنترل استرس ، همانند مدل های قبلی ، Luxe برای تعیین نمره استرس شما ، داده ها را از منابع مختلف مانند سطح فعالیت ، خواب و ضربان قلب جمع می کند.

علاوه بر این ، همچنین می تواند میزان تنفس ، تنوع ضربان قلب ، ضربان قلب در حالت استراحت و تغییرات دمای پوست را اندازه گیری کند.

حتی می توانید در طول تمرین در استخر از Luxe استفاده کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اندازه گیری های مشخصی از مدت زمان استخر برای ردیابی تورهای خود ارائه دهید.

تمرکز بر سلامتی کلی به این معنی نیست که Luxe از ابزار ردیابی تناسب اندام خود خلاص شده است. می توانید حداکثر 20 تمرین مختلف را ردیابی کنید. و به لطف تشخیص خودکار تمرین ، حتی اگر فراموش کنید که این کار را به صورت دستی انجام دهید ، می تواند این معیارها را ردیابی کند.

یک پاس بزرگ از Luxe توانایی ردیابی مسیرهای بیرونی یا پیاده روی است. نوار تناسب اندام جدید از قابلیت GPS برخوردار نیست ، اما همچنان می توانید آن را به سیستم GPS تلفن هوشمند خود متصل کنید.

خرید شما شامل اشتراک شش ماهه Fitbit Premium است. این شامل شاخص های سلامتی بهتر ، مراقبه هدایت شده ، برنامه های آموزشی و سلامتی است. Fitbit Premium ماهانه 9.99 دلار پس از شش ماه دوره آزمایشی شما است.

سایر ویژگی های Fitbit Luxe

تسمه های قابل تعویض توسط Fitbit Luxe

اگرچه به اندازه ویژگی های نظارت بر سلامتی چشمگیر نیست ، Fitbit Luxe شما هنوز هم می تواند اعلان ها و یادآوری ها را ارائه دهد. حتی می توانید از آن به عنوان زنگ ساعت یا کرنومتر برای تمرینات خود استفاده کنید.

این قابلیت شامل پرداخت های تلفن همراه با استفاده از Fitbit Pay نمی شود ، بنابراین شما قادر به خرید نخواهید بود. همچنین نمی توانید به موسیقی گوش دهید یا پرونده ها را ذخیره کنید زیرا فضای ذخیره سازی وجود ندارد.

Fitbit Luxe از مرز سلامتی و مد عبور می کند. این یک فرصت عالی برای هر کسی است که به دنبال یک ردیاب تناسب اندام است که شامل بسیاری از ویژگی های سلامتی و تناسب اندام باشد در حالی که با سبک زندگی شخصی خود دیدار می کند.

Fitbit Luxe: ترکیبی از مد و سلامتی

ردیاب های تناسب اندام و سلامتی و مد و همچنین Fitbit Luxe در بازار زیاد نیست. قیمت بالا ممکن است برخی را حذف کند ، اما نشان دهنده تلاش Fitbit برای معرفی یک محصول جامع تر به بازار است.

اگر هنوز از Luxe مطمئن نیستید ، آن را با سایر دستگاههای Fitbit مقایسه کنید تا مطمئن شوید که تصمیم درستی گرفته اید.


مناسب ترین ضرب و شتم
مقایسه Fitbit: کدام مدل برای شما بهترین است؟

با وجود بسیاری از دستگاه های Fitbit ، انتخاب یکی از آنها دشوار است. مقایسه ما با Fitbit به شما کمک می کند بهترین Fitbit را برای خود پیدا کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.