4
ژوئن

چه زمانی تولید PS5 اطمینان حاصل می کند که عرضه تقاضا را برآورده می کند؟

PS5 همچنان در عرضه کم است و سطح سهام به سختی بالای صفر حرکت می کند. پس این کمبود کی پایان می یابد؟


کنترلر PS5 و DualSense با پس زمینه آبی

علی رغم عرضه PS5 در نوامبر سال 2020 ، ما هنوز از وضعیت تحویل آن مطمئن نیستیم ، زیرا سونی پیام های متفاوتی را ارسال می کند.

بنابراین چه زمانی می توان انتظار داشت که عرضه PS5 سرانجام تقاضا را برآورده کند؟

سونی می گوید تولید می تواند تا تابستان بهبود یابد …

شخصی که کنترلر DualSense را در دست دارد.

علی رغم فروش فوق العاده PS5 ، به ویژه در آمریکا ، کمبود جهانی تراشه ، پوسته کنسول و تقاضای بی امان برای کنسول پرچمدار سونی به این دلیل است که هنوز PS5 ندارید.

با این حال ، سونی برای مقابله با این مشکل سخت تلاش می کند ، مدیر عامل سونی جیم رایان ادعا می کند که تولید PS5 “در تابستان در حال رشد است”. با نگاه به نیمه دوم سال 2021 ، رایان ادامه می دهد که “ما امیدواریم که از نظر تعادل بین عرضه و تقاضا شاهد بازگشت برخی به شرایط عادی باشیم.”

این قطعاً یک چشم انداز خوش بینانه است و می تواند هدیه ای فوق العاده برای تعطیلات سال 2021 به گیمرها ارائه دهد. با این وجود ، با وجود تمام مشکلات لجستیک PS5 ، جالب است که ببینید آیا سونی می تواند فقط در چند ماه وضعیت را به طور قابل توجهی بهبود بخشد یا خیر.

… اما همچنین گفته می شود که عرضه PS5 پاسخگوی تقاضا در سال 2021 نخواهد بود.

صفحه محصولات PS5 Amazon.com نشان می دهد که در حال حاضر در دسترس نیست

بنابراین ، سونی می گوید که تولید PS5 می تواند تا نیمه دوم سال 2021 تسهیل شود. این خبر خوبی است!

با این حال ، یک طرف که پیشنهاد می کند عرضه PS5 تقاضا را برآورده نمی کند ، از قضا ، سونی است.

در حالی که تولید PS5 همزمان رشد می کند و امیدوار است مقداری تقاضا را برآورده کند ، سونی همچنین تصدیق کرده است که تقاضای PS5 در سال 2021 بیش از میزان عرضه خواهد بود ، یک منبع ناشناس گفت:

“فکر نمی کنم امسال تقاضا کاهش یابد و حتی اگر سال آینده دستگاه های بسیار بیشتری تهیه کنیم و دستگاه های بسیار بیشتری نسبت به پلی استیشن 5 تولید کنیم ، میزان عرضه ما قادر به جبران نیست.”

بنابراین ، از یک طرف ، سونی می گوید که تعادل عرضه و تقاضای PS5 “ممکن است به حالت عادی برگردد” ، در حالی که می گوید “عرضه آن قادر به جبران نیست” در سال 2021 و به طور بالقوه 2022 است. عجیب است.

تولید PS5 چه زمانی تقاضا را برآورده می کند؟

PS5 در کنار آن با یک کنترلر DualSense

پیام های مختلط سونی واقعاً مشخص نمی کنند که تولید PS5 چه زمانی تقاضا را برآورده می کند. بنابراین ، با نگاهی به آنچه می دانیم ، بیایید حدس بزنیم که تولید PS5 بالاخره چه زمانی تقاضا را برآورده می کند.

در حالی که سونی قصد دارد PS5 های بیشتری در تابستان امسال تولید کند ، اما این واقعیت تغییر نمی کند که به طور مداوم کمبود تراشه های جهانی بر صنعت بازی و همچنین سایر صنایع عمده ای که احتمالاً امسال منصرف نخواهند شد وجود دارد.

این بدان معناست که اگرچه سونی ممکن است در کوتاه مدت PS5 های بیشتری تولید کند – شاید صادقانه بگویم یک فصل تعطیلات رضایت بخش است ، اما این سهام احتمالاً دوباره سقوط خواهد کرد به آنچه که ما مدت ها قبل تجربه کرده ایم. شما هنوز هم باید انتظار داشته باشید که سهام کوچک در عرض چند ثانیه ناپدید می شوند.

بیشتر بخوانید: چرا باید تا پایان سال 2021 دیگر به دنبال PS5 نباشید

علاوه بر این ، پوسته پوسته شدن کنسول سهام کوچک PS5 را خشک می کند. و بدون انجام اقدامات ضد جرم گیری مناسب ، آنها فقط در تلاش برای ادامه بهره برداری از موج PS5 خواهند بود.

با در نظر گرفتن همه این موارد ، می بینیم که تولید PS5 تا اواسط پایان سال 2022 تقاضا را برآورده می کند. کمبود جهانی تراشه ممکن است تا آن زمان کاهش یابد و اگرچه PS5 یک کنسول بسیار مورد توجه است ، اما با گذشت زمان تقاضا ادامه خواهد یافت. در حال سقوط ، ما امیدواریم که سهام را به راحتی در دسترس بگذاریم.

به نظر می رسد قرن ها دور است ، اما به یاد دارید که چه زمانی همه فکر می کردیم PS5 تا ماه مارس به اندازه کافی وجود دارد؟ بهتر است از طرف صبر اشتباه کنید ، تا بارها ناامید نشوید.

آیا در تعطیلات سعی می کنید PS5 تحویل بگیرید؟

بالای PS5 با آرم Sony قابل مشاهده است.

همانطور که سونی ادعا می کند تولید PS5 را افزایش خواهد داد و عرضه PS5 در سال 2021 بیش از تقاضا خواهد بود ، حتی غول فناوری نیز مطمئن نیست که تولید PS5 بالاخره چه زمانی تقاضا را برآورده می کند.

می توان فرض کرد که PS5 ممکن است در نیمه دوم سال 2022 تقاضا را برآورده کند ، اما ممکن است در تعطیلات 2021 جهش کمی در سهام PS5 وجود داشته باشد.

مهم نیست که PS5 به راحتی در دسترس است ، کارهای زیادی وجود دارد که می توانید هنگام انتظار صبر کنید.


صبر کنید-ps5
8 کاری که باید منتظر خرید PS5 باشید

طبق گفته سونی ، پلی استیشن 5 تا سال 2022 کمیاب خواهد بود. در اینجا نحوه انجام کار بدون کنسول PS5 آورده شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.