21
آگوست

چند پرسش و پاسخ در مورد آسانسورهای کارگاهی و تاورکرین

هنگام خرید آسانسور کارگاهی به چه ویژگیهایی باید توجه کنیم؟

آسانسور کار باید استانداردهای لازم ، موتورها و گیربکس ها و تابلوهای الکتریکی زیر سقف وجود داشته باشد و کاملاً توسط آنها محافظت شود ، باید گزینه های ایمنی مانند انتهای سر پیست و محدودیت سوئیچ های دوگانه در ابتدا و انتهای باند وجود داشته باشد. چتر نجات (سیستم ضد سقوط) پس از تست نصب کامل کارگاه آسانسور ، در اطراف محل نصب محافظت کنید.

چگونه می توان آسانسور جدید در کشور با بالاترین سطح گارانتی پیدا کرد؟

یکی از تولید کنندگان آسانسورهای کارگاهی ، زیرا هنگام نیاز به گارانتی و تامین قطعات مورد نیاز ، تولیدکننده ای است که به دلیل تولید آسانسورهای کارگاهی مانند اهرامکو با یک گارانتی کامل 3 ساله. تولید کننده فروشگاه آسانسور ، در صورت نیاز مشتری به لوازم یدکی ، باید منتظر وارد کننده قطعات یدکی از کشور مورد نظر توسط واردکننده باشد و قیمت آن باید چند برابر شود.

آیا آسانسور در کارگاه ایمن است و اگر چنین است ، دلیل آن چیست؟

بله ، ایمن است زیرا از سیستم تسمه تایم استفاده می کند و دیگر کشیدن سیم مانند آسانسورهای افراد در ساختمان مشکلی ندارد و همچنین سیستم چتر نجات (سیستم ضد سقوط) نیز وجود دارد.

آسانسور کار و تاورکرین

آیا آسانسور کارگاه را می توان مجدداً مونتاژ و در پروژه دیگری استفاده کرد؟

به موسسه خیریه مرجع کمک کنید

بله ، اگر زیر نظر متخصصین متخصص یا آموزش دیده مونتاژ و بازرسی شود و اگر نیاز به بازسازی داشته باشد ، باید در پروژه جدید انجام شود و مجدداً نصب شود.

آسانسور کارگاهی چیست و چه کاربردی دارد؟

در مورد آسانسورهای کارگاهی ، باید بگوییم که آنها در واقع بخش مهمی از زیرساخت ها در طیف وسیعی از سازه ها هستند. آسانسور کار آنها همچنین برای جابجایی آسان و کارآمد افراد با در نظر گرفتن ایمنی لازم و اینکه این کارگاه های آسانسور شامل امکان نصب در هر سازه ای هستند ، استفاده می شوند.

آسانسور کار تحت عنوان آسانسور کار همچنین به عنوان ماشین شناخته می شوند ، در واقع برای جابجایی افراد و اشیا استفاده می شوند. آسانسور کار آنها یکی از رایج ترین و پرکاربردترین تجهیزات ساختمانی هستند و نصب این آسانسورها برای نصابها آسان است.

آسانسور کار در حقیقت ، برای تحمل شرایط آب و هوایی مانند سرما و گرمای شدید ، تولید آنها مانند سرما و گرمای شدید ، چه در ساختمان و چه در صنعت ، دشوار بوده است و شرایط آب و هوایی سخت غیرقابل تحمل است. کارفرما آسانسور کارگاه را نصب و استفاده می کند.

شاید اولین س questionالی که به ذهن شما خطور می کند و باید به درستی به آن پاسخ دهید در واقع خودتان باشید آسانسور کار این چیست و به چه معناست؟ در گذشته ما شاهد رشد چشمگیری در ساخت برج ها ، آسمان خراش ها و ساختمان های بلند بودیم که پیش نیاز اصلی آنها ساخت آسانسور برای کارگاه ها است و شاید یکی از دلایل اصلی توسعه و رشد این پروژه باشد. این استفاده از آسانسور برای کارگاه ها است.

چرا استفاده از آسانسور خدمات ضروری است؟

در گذشته ، ساختمانهایی با ارتفاع 200 متر به ندرت دیده یا ساخته می شدند ، اما طبق آمارهای معتبر امروزه بیش از 1000 ساختمان بلند وجود دارد که هر دهه ساخته می شوند و ارتفاع آنها بیش از 200 متر است ، بنابراین می توان از آنها استفاده کرد کارگاه های آسانسور و تسهیل صنعت ساختمان برای کارفرما و کارگران ساختمانی ، زیرا آسانسور از تعداد انگشت شماری از ساختمانهای بلند بیش از 200 متر ارتفاع ساخته شده است ، اما در هر صورت طبق آخرین آمار رسمی. بیش از 1000 ساختمان بلند بیش از 200 متر ارتفاع در هر دهه در این منطقه ساخته می شود که می توان آنها را دلیل آسانسورهای مدرن Kahia دانست. آسانسورهای کاری مزایای زیادی برای یک پروژه ساختمانی دارند که در صورت آشنایی با آنها می توانید از آنها در پروژه های ساختمانی خود استفاده کنید.

جرثقیل برج

جرثقیل برج

جرثقیل برج یا جرثقیل برج آنها تجهیزات سنگین را جابجا می کنند و نوعی جرثقیل محسوب می شوند. جرثقیل برج جرثقیل های برج در بسیاری از زمینه ها و صنایع مختلف و انواع ساخت و ساز استفاده می شود و عمدتا برج جرثقیل ها انواع تجهیزات و مصالح را تا ارتفاع مورد نیاز بالا می برند و در شعاع های مختلف جابجا می کنند.

جرثقیل برج آنها را می توان به صورت متحرک و ثابت روی زمین نصب کرد.

جرثقیل برج این دستگاه برای انتقال مصالح و انواع مصالح قاب ساختمان و …

جرثقیل برج به سه دسته کلی تقسیم می شود:

دسته اول: نور (خود مونتاژ) در نظر گرفته می شود (GMR) ، که از پایین می چرخد ​​و ظاهر آن به شکل L است.

دسته دوم: جرثقیل های برج به شکل T هستند و در ساختمان رایج هستند.این نوع جرثقیل برج از نظر
فضای کم محل نصب و امکان اتصال به ساختمان برای ارتفاعات بیشتر کاربردی است.

و دسته سوم: جرثقیل برج این ساختمان از اصطلاحاً “صعود” استفاده می کند.
این نوع کاربرد جرثقیل برج در ساختمان اجازه می دهد تا دستگاه در ارتفاع کمی (به عنوان مثال 30 متر) و سپس نصب شود
رسیدن به ارتفاع ساختمان تا محدوده 25 متر برای صعود به طبقه طبقات بالا
ساختمان نصب شده است و اجازه می دهد تاور جرثقیل از طبقه اصلی با جک هیدرولیک جدا شده و به ارتفاع برسد.
در صورت درخواست وارد شوید و روی سیم پیچ کوهنوردی قبل از آخرین قرار بگیرید. در نتیجه ، جرثقیل برج شبیه ارتفاع نهایی است
به عنوان مثال ”(150 متر). نیازی به قطعات بالای ارتفاع اولیه آن 30 متر و آن نیست تجهیزات ارزشمند
بر اساس ماده از جرثقیل برج استفاده کنید واقع در ساختمان.

منبع : https://techtip.ir/