رفتن به نوشته‌ها

چرا هنوز نمی توانید PS5 بگیرید

PlayStation 5 به دلایل زیادی یک دستگاه مورد پسند است ، پس چرا سهام کافی برای خرید وجود ندارد؟


سمت PS5 با کنترلر DualSense روی آن.

PS5 مدتی است که بیرون رفته است. با این حال ، دسترسی به آخرین کنسول سونی دشوار است و مقصر اصلی می تواند مقصر باشد.

بیایید به دلایل اصلی بررسی کنیم که چرا هنوز نمی توانید PS5 بگیرید.

عدم وجود تراشه های الکترونیکی

عکسبرداری متمرکز روی تخته سیاه.

از ابتدای همه گیری ، کمبود جهانی تراشه های نیمه هادی وجود دارد که تقریباً در همه موارد الکترونیکی استفاده می شود. در نتیجه ، بسیاری از صنایع با اختلال در زنجیره تأمین در سراسر همه گیر ، از جمله صنعت بازی روبرو هستند.

به دلیل کمبود تراشه های نیمه هادی ، شرکت ها هرچه بیشتر در حال جمع آوری هستند و از نظر توزیع تراشه ، سایر محصولات الکترونیکی را قبل از PS5 به اولویت می رسانند.

همه اینها منجر به این واقعیت می شود که سونی همزمان تعداد محدودی کنسول PS5 تولید می کند و آن را مجبور می کند تا سهام موجود را تأمین کند ، به این معنی که نمی تواند تقاضای مصرف کننده را تأمین کند.

متأسفانه ، در حالی که تراشه کم است ، با کمبود کنسول PS5 مواجه خواهید شد.

مرتبط: کمبود قطعات الکترونیکی چگونه بر صنعت بازی تأثیر می گذارد

تقاضای بی سابقه PS5

سایه های افرادی که یک خط تشکیل می دهند.

حتی اگر تولید PS5 بدون مشکل پیش برود ، به دلیل تقاضای زیادی که از زمان عرضه PS5 به بعد زیاد شده است ، لمس کنسول دست نیافتنی برای شما مشکل خواهد بود.

فروش PS5 با وجود کمبود کنسول ، دارای ارقام بسیار دلگرم کننده ای برای سونی است ، زیرا سونی در روز عرضه 2.5 میلیون کنسول PS5 فروخته است که دو برابر کنسول PS4 در روز عرضه است.

در زمانی که بیشتر افراد ، خواه و ناخواه در خانه می مانند و مشتاق لمس آخرین دستگاه های سرگرمی هستند ، PS5 شاهد سطح نجومی صدا و تقاضای گیمرها در سراسر جهان است.

این سطح هیجان ، اگرچه پس از شروع کمی پایین تر است ، اما چند ماه بعد ، هنوز هم فوق العاده بالا است. موضوعات بحث و حساب های سهام PS5 بی شماری در شبکه های اجتماعی وجود دارد که به اخطار بازیکنان بی حوصله در مورد آخرین سقوط سهام PS5 اختصاص دارد و شایعات زیادی وجود دارد.

این بدان معناست که وقتی سونی تخصیص ناچیز سهام کنسول های PS5 را رد می کند ، همه آنها در عرض چند دقیقه غارت می شوند ، اگرچه این همه به خاطر بازی بازان نیست …

پوست سر PS5

تبلیغات در مورد PS5 در eBay.

بنابراین کمبود جهانی تراشه وجود دارد. هیجان و تقاضای باورنکردنی برای PS5 وجود دارد. تعداد زیادی از علاقه مندان به خرید آن علاقه مند هستند – برخی به هر قیمتی.

پوست سرها می آیند.

اگرچه فروش مجدد حرفه جدیدی نیست ، اما ترکیبی از تقاضا و طبیعت کمیاب PS5 شاهد افزایش چشمگیر پوست کنسول برای سونی و جدیدترین کنسول های مایکروسافت هستیم.

پوسته پوسته ها با استفاده از ربات های سریع غیرانسانی برای خرید مقدار زیادی PS5 در هر بار افت سهام ، سهام PS5 را از خرده فروشان تخلیه می کنند ، این بدان معناست که آنها می توانند PS5 را به هر قیمتی که صلاح می دانند بفروشند که معمولاً در برخی مواقع بیش از RRP است.

با پوسته پوسته های کنسول ، هیچ کس دیگری برنده نمی شود. شرکت ها مجموعه جدیدی از بازیکنان را به دست نمی آورند (و بنابراین درآمد کسب نمی کنند) ، این باعث می شود که گیمرها کنسول خود را از دست ندهند و اراده بد در بین همه به رشد خود ادامه دهد.

به راحتی می توان فهمید که چرا مصرف کنندگان و شرکت ها زیاد از پوسته پوسته ها خوششان نمی آید: ناراحت کننده است که فکر کنیم PS5 شما می توانید در میان انبوهی از PS5 های دیگر ، دست نخورده ، در یک اتاق اضافی یا انبار در جایی قرار بگیرید.

مرتبط: چگونه جلوی برنده شدن PS5 و Xbox Series X Scalpers را بگیریم

بیشترین بهره را از PS4 خود ببرید

شخصی که کنترلر PS4 را در دست دارد.

بنابراین فقط یک دلیل وجود ندارد که شما هنوز نمی توانید PS5 تهیه کنید: چندین دلیل اصلی وجود دارد که با هم ترکیب می شوند و به طوفانی کامل تبدیل می شوند.

اگرچه می توانید آرام باشید زیرا تنها نیستید – بسیاری از گیمرهای دیگر منتظرند که بالاخره چه زمانی می توانند در کنسول پرچمدار سونی بازی کنند.

اگرچه PS5 به عنوان یک کنسول شگفت انگیز در حال شکل گیری است ، اما هنوز چند کتابخانه قدرتمند برای خود ندارد و عناوین بعدی در حال کند شدن هستند.

در حالی که منتظر هستید PS5 هم سهام اضافی و هم یک کتابخانه بازی قدرتمند به دست آورد ، بهتر است از آن زمان استفاده کنید و تمام بازی های عالی را که ممکن است از نسل گذشته از دست داده باشید انجام دهید.


بهترین ps4 انحصاری
12 بهترین PS4 انحصاری که باید بازی کنید

PS4 دارای ویژگی های انحصاری شگفت انگیز است و همه لیاقت بازی در عناوینی مانند Uncharted 4 ، God of War و Spider-Man را دارند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید