رفتن به نوشته‌ها

چرا اینستاگرام شما را مجبور می کند روز تولد خود را اضافه کنید

اگر از اینستاگرام استفاده می کنید ، ممکن است به زودی برای وارد کردن تاریخ تولد خود ، با فرض اینکه هنوز آن را به حساب خود اضافه نکرده اید ، مشاهده کنید. اما چرا چنین است و اینستاگرام با اطلاعات روز تولد شما چه خواهد کرد؟

بیایید نگاهی بیندازیم که چرا اینستاگرام کاربران را مجبور به ورود به روز تولد خود و تغییرات همراه در سرویس می کند.

افزودن روز تولد به اینستاگرام ضروری است

اینستاگرام در یک پست وبلاگی در 30 آگوست 2021 اعلام کرد که به زودی از همه کاربران خواسته می شود روز تولد خود را به حساب خود اضافه کنند.

اگر تاریخ تولد خود را به سرویس ارائه نداده اید ، در نهایت درخواست هایی برای وارد کردن آن مشاهده خواهید کرد. می توانید چندین بار آنها را رد کنید ، اما پس از مدتی برای ادامه استفاده از حساب خود باید تاریخ تولد خود را وارد کنید.

اینستاگرام دعوت نامه تولد را اضافه کنید

اعتبار تصویر: اینستاگرام

علاوه بر این ، هنگام بارگذاری عکس با برچسب به عنوان ، از شما خواسته می شود تا تاریخ تولد خود را وارد کنید محتوای حساسبه اینستاگرام از آنها برای محو کردن عکس هایی که حاوی محتوای “شرم آور یا توهین آمیز” هستند استفاده می کند. اگر هنوز تاریخ تولد خود را وارد نکرده اید ، برای دیدن این نوع عکس ها این کار ضروری است.

اینستاگرام مدتی فیلدی برای تاریخ تولد شما ارائه کرده است ، بنابراین ممکن است قبلاً آن را در حساب خود داشته باشید. اگر به خاطر ندارید که آیا هنگام ایجاد حساب کاربری ، روز تولد خود را اضافه کرده اید یا خیر ، بررسی آن آسان است.

از صفحه حساب خود در گوشه سمت راست پایین برنامه Instagram دیدن کنید ، سپس روی سه نوار ضربه بزنید منوبه قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> حساب> اطلاعات شخصی خود را اضافه کنید روز تولد اگر دیگر آنجا نباشد ممکن است بخواهید همین حالا این کار را انجام دهید تا بعداً از شما خواسته نشود.

به خاطر داشته باشید که اگر حساب های فیس بوک و اینستاگرام خود را پیوند داده اید ، اینستاگرام به طور خودکار تاریخ تولد شما را از فیس بوک پر می کند. مهم نیست که چگونه روز تولد خود را اضافه می کنید ، در حساب اینستاگرام شما عمومی نیست.

چرا اینستاگرام می خواهد روز تولد شما را بداند؟

اینستاگرام روز تولد شما را درخواست می کند تا تجربه بیشتر را شخصی سازی کرده و برای کاربران زیر سن محافظت کند. در حال حاضر ، اینستاگرام فقط به افراد 13 سال به بالا اجازه می دهد تا بپیوندند ، اگرچه در مورد پلت فرم اینستاگرام برای کودکان صحبت می شود که این نیز به واقعیت تبدیل می شود.

با گذشت زمان ، اینستاگرام چندین محافظت برای نوجوانان اضافه کرد. از جمله این موارد می توان به طور پیش فرض خصوصی سازی مشخصات افراد زیر 16 سال ، جلوگیری از ارسال پیام به بزرگسالان به افراد زیر 18 سال در صورت عدم پیروی از نوجوان و پنهان کردن پروفایل بزرگسالان در فضاهای عمومی مانند مرور اشاره کرد. صفحه

البته ، برای اینکه اینستاگرام از این محافظت ها به طور مثر استفاده کند ، باید سن خود را بدانید. با ورود به روز تولد خود ، تشخیص این که آیا شما یک نوجوان هستید یا بزرگسال ، برای اینستاگرام آسانتر می کنید ، بنابراین او می تواند بر اساس آن محافظت را تنظیم کند. این شرکت همچنین می گوید در حال توسعه ویژگی های بیشتری برای محافظت از جوانانی است که ممکن است در آینده به آنجا برسند.

چگونه اینستاگرام با دقت بیشتری تولدها را تشخیص می دهد

البته همه حقیقت را نمی گویند. بنابراین ، اینستاگرام همچنین در حال کار بر روی روش های جدید برای کشف تولد واقعی شخصی است ، در صورتی که با آنچه که او معرفی کرده متفاوت باشد. به عنوان مثال ، هوش مصنوعی می تواند پستی را پیدا کند که می گوید “تولد 16 سالگی مبارک!” و آن را با تولد آن شخص مقایسه کنید.

بیشتر بخوانید: روش هایی که اینستاگرام در حال حاضر از شما جاسوسی می کند

اینستاگرام قصد دارد اقدامات بیشتری را علیه افرادی که درباره تولد خود دروغ می گویند ، انجام دهد. این شرکت بیان می کند:

در آینده ، اگر شخصی به ما بگوید که از سن خاصی برخوردار است و فناوری خلاف آن را به ما بگوید ، ما یک منوی گزینه ای برای تأیید سن خود به او نشان می دهیم. این اثر هنوز در مراحل ابتدایی است و ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری بیشتر آن به زودی هستیم.

کیک و شمع از اینستاگرام

اکنون می دانید که چرا اینستاگرام برای تولد شما می خواهد. اگر هنوز آن را اضافه نکرده اید ، برای ادامه استفاده از برنامه باید به زودی آن را اضافه کنید. ممکن است پس از افزودن تاریخ تولد ، تغییرات کوچکی مشاهده کنید ، اما این چیز خاصی نیست و همه اینها حول محافظت از افراد جوانتر که از برنامه استفاده می کنند ، می چرخد.

به خاطر داشته باشید که هر کسی – نوجوان یا بزرگسال – می تواند اقدامات ساده ای را برای شخصی سازی بیشتر حساب اینستاگرام خود انجام دهد.


instagram-privacy
چگونه شخصی سازی اینستاگرام خود را شخصی تر کنید: 8 نکته

اگر نگران اشتراک گذاری بیش از حد در اینستاگرام هستید ، در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند از تجربه شخصی تر اینستاگرام لذت ببرید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید