16
جولای

پینگ چیست؟ تأثیر پینگ اینترنتی در بازی ها و .. را مطالعه کنید.

برای اینکه بازی آنلاین بهترین را به بهترین شکل تجربه کنید ، به یک اتصال اینترنتی خوب نیاز دارید. حتی وقتی می خواهید ویدیو را بصورت آنلاین تماشا کنید ، چیزی را بارگیری کنید و همچنان به اینترنت مناسب احتیاج دارید. یکی از مهمترین عواملی که کیفیت اینترنت را تعیین می کند پینگ است. هیچ گیمری دوست ندارد پینگ بالایی داشته باشد ، زیرا در چنین شرایطی میزان پینگ عامل اصلی در اندازه گیری کیفیت بازی است. در این مقاله ، از انزل وب گرفته تا این سوال که پینگ چیست؟ بررسی تأثیر پینگ اینترنتی بر روی بازی ها و … پاسخ می دهیم.

پینگ چیست و چه کاری انجام می دهد؟

پینگ چیست و چه کاربردی دارد

اگر گیمر هستید ، از YouTube و سرویس های مشابه آن زیاد استفاده می کنید و باید توجه زیادی به اینترنت پینگ خود داشته باشید. تأثیر پینگ اینترنتی بر روی بازی ها و .. بسیار مشهود است و اگر پینگ زیاد باشد نمی توانید تجربه خوبی کسب کنید. پینگ تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد. با کنترل مواردی که کنترل می کنیم ، می توانید پینگ اینترنت خود را کاهش دهید. در این مقاله از Anzel Web ، ابتدا به بحث در مورد پینگ چیست و از دیدگاه های مختلف به آن نگاه خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

پینگ چیست؟

پینگ چیست؟

ابتدا به این سوال که پینگ چیست؟ ما جواب میدهیم. پینگ یا تأخیر به معنی زمانی است که مجموعه کوچکی از داده ها از دستگاه شما به سرور اینترنت منتقل می شود و به دستگاه شما برمی گردد. زمان پینگ بر حسب میلی ثانیه محاسبه می شود. این زمان شاخص مهمی برای بازی های آنلاین است. البته این زمان برای استفاده عادی از اینترنت نیز بسیار مهم است. بسیاری از مشکلات می توانند بر روی پینگ در اینترنت تأثیر بگذارند. زمان پینگ معمولاً بین 5 تا 30 میلی ثانیه است.

به عنوان مثال ، وقتی در یک بازی آنلاین دکمه ای را فشار می دهید و تأثیر آن را در بازی مشاهده می کنید ، تحت تأثیر پینگ قرار می گیرد. دکمه را فشار می دهید. این داده های ترافیک به سرور ارسال می شود. سپس سرور آن را پردازش می کند. علاوه بر این ، سرور باید حرکات بازیکنان دیگر را پردازش کند و تمام این اطلاعات را به سیستم شما بازگرداند.

آیا پینگ بالا خوب است یا کم؟

پینگ بالا یا پایین در واقع یک محدوده یا طیف است و این خوب و بد علاوه بر داشتن یک تعریف کلی ، به نوع فعالیت شما نیز بستگی دارد. سرعت پینگ ممکن است برای استفاده ساده از اینترنت کم باشد ، اما برای بازی های آنلاین و تاخیر در بازی همان سرعت بالا است.

به طور کلی ، مقادیر پینگ 100 میلی ثانیه یا کمتر ، مقادیر متوسط ​​برای اکثر اتصالات با عرض متوسط ​​است. در بازی ها ، پینگ زیر 20 میلی ثانیه پینگ کم در نظر گرفته می شود. پینگ 50 تا 100 میلی ثانیه یک پینگ طبیعی است. اگر یک پینگ از 150 میلی ثانیه یا بیشتر یک پینگ بالا در نظر گرفته شود و اینجاست که بازی با مشکل روبرو می شود. صداها دیر پخش می شوند ، قدم ها کند می شود و سایر بازیکنان می توانند آنها را در شخصیت شما در یک بازی آنلاین ببینند. البته همه پینگ پینگ را ترجیح می دهند و سرورهای بازی آنلاین شرایطی را برای مشاهده پینگ های یکدیگر برای همه بازیکنان فراهم کرده اند. زیرا این تعداد به طور قابل توجهی بر کیفیت بازی تأثیر می گذارد.

برای حل مشکل افت فریم بازی ، مسئله مربوط به مشکلات ثبت نام و FPS را بخوانید.

پینگ چیست؟ منظور از تأخیر یا تأخیر چیست؟

پینگ چیست؟

پینگ به معنی بسته نرم افزاری اینترنت است. تأخیر به زمان بازگشت اینترنت پینگ به رایانه شما اشاره دارد. در واقع ، وقتی صحبت از تأخیر می کنیم ، منظور جریان اطلاعات است اگر پینگ یک طرفه باشد. تأخیر به کیفیت اتصالات شبکه و نه سرعت آنها اشاره دارد. سرعت اتصال شبکه از دو عنصر تشکیل شده است: پهنای باند و تأخیر. این دو با هم زمان انتقال داده را تعیین می کنند.

در عوض ، آنها اغلب از پینگ و تأخیر استفاده می کنند. گاهی اوقات برای توصیف وضعیت اینترنت از ثبت نام به جای کلمه ping استفاده می شود. در حقیقت ، این تاخیر به کاهش سرعت اینترنت و افزایش پینگ اشاره دارد. هیچ گیمری دوست ندارد وارد بازی شود ، که کاملا عقب است! از آنجا که این تاخیر بسیار بر کیفیت بازی تأثیر می گذارد و اگر یک بازی گروهی باشد ، بازیکنان دیگر نیز تحت تأثیر قرار می گیرند. البته ثبت نام همیشه به اینترنت متصل نیست و گاهی به کامپیوتر یا خود تلفن برمی گردد. کارت گرافیک ، نوع حافظه ، نوع پردازنده و … همه چیز روی LAG بازی تأثیر می گذارد.

سر و صدای خط تلفن نیز می تواند بر کیفیت اینترنت تأثیر بگذارد. برای حل این مشکل ، آموزش خط تلفنی ADSL را بخوانید.

پینگ در بازی چیست و چه عواملی بر میزان پینگ تأثیر می گذارد؟

چه چیزی در بازی پینگ است

مهمترین چیزی که باعث افزایش بازی پینگ و کیفیت خدمات ارائه شده توسط اپراتور اینترنت شما می شود. یک ارائه دهنده خدمات خوب می تواند اینترنت با کیفیت ارائه دهد. البته این به نوع بسته یا خدمتی که انتخاب می کنید بستگی دارد. به عنوان مثال ، یک ارائه دهنده خدمات بسته های مختلفی را با سرعت های مختلف ، قیمت های مختلف و حجم های مختلف ارائه می دهد و شما هستید که بسته به نیاز و بودجه خود بسته ها را خریداری می کنید.

با این حال ، ارائه دهنده خدمات ممکن است ادعا کند که قادر به تهیه اینترنت 16 مگابیت در ثانیه است. اگر بازی تست پینگ شما چیز دیگری می بیند! در همین حال ، سرعت بارگیری و سرعت بارگذاری نیز باید در نظر گرفته شود. سرعت بارگذاری ممکن است در بازی های آنلاین اهمیت بیشتری داشته باشد. زیرا تأخیر کم به سرعت بارگیری بستگی دارد. وقتی اپراتور در اینترنت از سرعت خود صحبت می کند ، به معنای سرعت بارگیری است نه بارگذاری! در نتیجه حتما به این نکته توجه کنید.

اتصالات بی سیم و سیمی نیز بر این مسئله تأثیر می گذارد. ارتباطات بی سیم بیشتر می تواند تحت تأثیر عوامل نامطلوب قرار گرفته و کیفیت را کاهش دهد. برای استفاده بهتر از اینترنت بهتر است مودم را به کامپیوتر وصل کنید. نوع مودم شما بر کیفیت و سرعت اینترنت نیز تأثیر می گذارد. البته مسلماً ویژگی ها و قابلیت های دستگاه شما نیز در پینگ تأثیر دارد. شما باید با اصطلاح “سیستم من بازی X را نمی کشد” آشنا باشید. این بدان معنی است که توانایی کامپیوتر کم است و نمی تواند حداقل سیستم مورد نیاز Game X را تأمین کند. با این حال ، با توجه به حداقل های موجود در این مورد ، کیفیت بالا را نمی توان تضمین کرد.

عوامل مencingثر در پینگ چیست؟ سرعت اتصال به اینترنت

عوامل مثر در پینگ

سرعت اتصال به اینترنت می تواند روی پینگ یا تأخیر شما تأثیر بگذارد. سرعت بالاتر اتصال به شما امکان ارسال یا دریافت سریعتر داده را می دهد. در نتیجه ، پینگ اینترنت شما کاهش می یابد. اتصالات کابل ، ماهواره و نوری سرعت بالایی را ارائه می دهند اما فقط کابل و فیبر از تأخیر کمتری برخوردار هستند. در نتیجه ، اینترنت خانگی ADSL شما سریعتر از اینترنت داده است. اگر می خواهید یک بازی آنلاین با کیفیت و سریع را تجربه کنید ، بهتر است از کابل و اتصال ثابت استفاده کنید.

هرچه تعداد دستگاهها در هر بار از سرویس استفاده کنند ، پینگ پایین تر است. برای مثال فرض کنید شخص دیگری هنگام پخش فیلم هنگام پخش با تلفن خود به اینترنت متصل شود. در این حالت پینگ شما بالا می رود و بازی عقب می ماند. اگر پینگ پایین برای شما بسیار مهم است ، می توانید از مودم سیمی استفاده کنید. برای استفاده از مودم های کابلی ، باید دستگاه را با کابل به مودم وصل کنید. در نتیجه ، این تنها سیستمی است که مودم شما از آن استفاده خواهد کرد.

برنامه هایی وجود دارند که به شما کمک می کنند سرعت اینترنت را اندازه گیری کنید. برای آشنایی با این برنامه ها ، مقاله بهترین برنامه تست و نمایش سرعت اینترنت را در تلفن خود بخوانید.

اندازه گیری پینگ و عوامل موثر بر کیفیت آن

اندازه گیری پینگ

عامل دیگری که روی پینگ اینترنت تأثیر می گذارد پهنای باند ضعیف است. می توانید با استفاده از سایت Speedtest از پهنای باند اینترنت خود مطلع شوید و سرعت آن را آزمایش کنید. البته اپراتورها این مبلغ را اعلام می کنند اما میزان تأخیر را مشخص نمی کنند. البته دلیل اصلی این امر دشوار بودن محاسبه این مسئله در مکان های مختلف جغرافیایی است. پس از آزمایش بازی ping و. ، می توانید نتایج را با بیانیه اپراتور اینترنت خود مقایسه کنید. اگر مشکلی مشاهده کردید ، آن را با کارشناسان شرکت در میان بگذارید و از آنها راه حل بخواهید.

گاهی اوقات فایروال ها و برنامه های آنتی ویروس نیز می توانند باعث تاخیر شوند. اگر می خواهید پینگ را کاهش دهید ، بهتر است این عناصر را غیرفعال کنید. اگرچه این می تواند سیستم شما را در معرض خطر قرار دهد ، اما یک فایروال بیشتر داده هایی را که کامپیوتر شما ارسال یا دریافت می کند ، اسکن می کند. این فرایند گاهی بیشتر از حد معمول طول می کشد. با این حال ، می توانید به طور موقت این موارد را غیرفعال کنید.

موقعیت جغرافیایی نیز بر پینگ تأثیر می گذارد. اگر از اینترنت در کوه ها ، جنگل ها یا در چنین مکان هایی استفاده کنید ، متوجه سرعت کم آن خواهید شد. دسترسی به اینترنت ممکن است در چنین مکان هایی در دسترس نباشد. فرض کنید شما یک مودم در اتاق خود نصب کرده اید ، هرچه از مودم فاصله بگیرید ، اتصال اینترنت شما ضعیف می شود. هنگام پخش یا بارگیری پرونده ، سعی کنید دستگاه خود را به مودم نزدیک کنید.

اندازه پینگ و عواملی که می توانند پینگ را کاهش دهند

دستور Ping برای تست سرعت اتصال به اینترنت

  • تأثیر پینگ اینترنتی در بازی ها ، تماشای فیلم های آنلاین و. برای کاهش پینگ اینترنت چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید. برای کاهش پینگ اینترنت ، بهتر است همه برنامه های اضافی را در دستگاه خود ببندید.
  • هنگام استفاده از اتصال بی سیم ، دستگاه خود را تا حد ممکن به مودم نزدیک نگه دارید.
  • بهتر است کامپیوتر خود را با کابل به مودم متصل کنید تا تأثیر پینگ اینترنتی در بازی ها را بهبود بخشد.
  • از افراد دیگری که دستگاه خود را به همان مودم متصل کرده اند بخواهید زیاد با اینترنت کار نکنند ، تماشای فیلم در YouTube باعث کاهش قابل توجه بارگیری فیلم ها و … پینگ می شود.
  • اگر مودم و روتر قدیمی دارید ، مدل جدیدی دریافت کنید.
  • بازی و برنامه های خود را به آخرین نسخه به روز کنید.

دستور Ping برای تست سرعت اتصال به اینترنت

وقتی فکر می کنید اینترنت کار نمی کند ، می توانید پینگ خود را بررسی کنید. ممکن است نتوانید مشکل را حل کنید اما برای اطمینان می توانید آن را آزمایش کنید. برای این کار ، Win + R را فشار دهید و CMD را در قسمت وارد کنید. سپس روی تأیید کلیک کنید.

در پنجره Command Prompt ، دستور زیر را تایپ کرده و Enter را فشار دهید:

پینگ yahoo.com

دستور Ping برای تست سرعت اتصال به اینترنت

به جای yahoo.com ، باید نام دامنه یا سرور مورد نظر خود را وارد کنید. مانند google.com یا microsoft.com

سپس وارد خروجی شوید تا پنجره بسته شود.

وقتی دستور ping اجرا می شود ، به این معنی است که اینترنت فعال است و آدرس خانه یا IP که وارد کرده اید در دسترس است.

وقتی دستور از کار می افتد و پیام میزبان Destination را در دسترس نمی بینید ، به این معنی است که وب سایت یا دامنه وارد شده در دسترس نیست. البته این پیام به معنای کمبود اینترنت نیز هست. حتی اگر اینترنت دارید اما چیزی مانع کار صحیح آن می شود.

پیام Request Time Out به معنای وجود یک میزبان است ، اما در دسترس نیست.

با استفاده از این دستور از نوع مشکل مطلع خواهید شد و می توانید با روش های ذکر شده آن را برطرف کنید. بعضی اوقات این دستور با موفقیت اجرا می شود ، اما شما هنوز هم نمی توانید به سایتی دسترسی پیدا کنید. این به این معنی است که سرور موجود در این دامنه ممکن است مشکلاتی داشته باشد. در این حالت باید منتظر ایجاد سایت باشید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، به بررسی تأثیر پینگ اینترنتی در بازی ها و … و اینکه پینگ بالا و پایین چیست ، پرداختیم. هنگام بازی آنلاین یا تماشای آنلاین فیلم ، پینگ شما چگونه است؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.