24
مه

پیاده رو آمازون برای حفظ حریم خصوصی شما چه معنی دارد؟

به منظور عملکرد بهتر دستگاه های خانگی هوشمند ، پیاده رو آمازون همچنان می تواند به حریم خصوصی و امنیت شما آسیب برساند.


تلفن-لوگو آمازون

آخرین قدم آمازون برای ایجاد یک خانه هوشمند ، پیاده راه آمازون است که در 14 ژوئن 2021 موجود است.

در حالی که پیاده رو ممکن است به انجمن ها اجازه دهد دستگاه های هوشمند خود را با ثبات بیشتری تأمین کنند ، مشتریان نیز نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را ابراز کرده اند. در واقع ، تا حدی که آمازون مقاله سفید منتشر کرده است و در آن توضیح می دهد که چرا راه حل بی خطر است.

بنابراین پیاده رو آمازون برای حفظ حریم خصوصی شما چه معنایی دارد؟ و آیا شما باید نگران باشید؟

پیاده رو آمازون چیست؟

آمازون پیاده رو آمازون که یک شبکه اجتماعی مشترک است ، کمک می کند تا دستگاه های خانه هوشمند بتوانند با اطمینان تر کار کنند. این سرویس شامل چراغ های بیرونی ، دوربین های امنیتی ، سنسورهای حرکتی و موارد دیگر است.

با آمازون پیاده رو ، دستگاه ها با استفاده از Wi-Fi خانه سیگنال های رادیویی و بلوتوثی را پخش می کنند. این دستگاه ها با دیگران شبکه خواهند شد ، حتی اگر از یک خانواده نباشند. در واقع ، حتی اگر اینترنت یک خانه متوقف شود ، به این ابزارها کمک خواهد کرد.

عکس حومه بالا

هزینه این وب برای کاربرانی که می خواهند از این سرویس استفاده کنند هیچ هزینه ای نخواهد داشت و همین امر باعث می شود تا این سرویس به عنوان یک گزینه عالی برای خانواده آمازون به نظر برسد.

پیاده رو آمازون: مسائل مربوط به حریم خصوصی

وقتی صحبت از مسائل احتمالی حریم خصوصی می شود ، شبکه های مشترک دائماً مورد توجه قرار می گیرند. جای تعجب نیست که پیاده رو آمازون از این نظر تفاوتی ندارد.

یکی از نگرانی های اصلی نحوه استفاده آمازون از داده های جمع آوری شده در وب است. این شرکت به دلیل شیوه های پردازش داده های خود انتقاداتی دریافت کرده است.

به عنوان مثال ، کارمندان سابق در اروپا و ایالات متحده در فوریه 2021 به POLITICO گفتند که این شرکت به اندازه کافی برای محافظت از اطلاعات جمع آوری شده کار نمی کند.

مرتبط: آیا مراکز داده مهم هستند؟ در اینجا مشخص شده است که آنها چیستند و چرا اهمیت دارند

دستگاه های آمازون همچنین داده های زیادی را به همان صورت که هستند جمع می کنند. به عنوان مثال زنگ درب حلقه ، تمام حرکات را هنگامی که کسی زنگ می زند ردیابی می کند. و آمازون وان ، یک راه حل سریع پرداخت ، به مشتریان امکان پرداخت هزینه مواد غذایی خرما را در مکان های مختلف ایالات متحده می دهد.

عکس جای میوه در یک فروشگاه مواد غذایی

نگرانی دیگر تهدید هکرها است. بله ، آمازون گفت Sidewalk از رمزگذاری و سایر اقدامات امنیتی استفاده می کند. اما هیچ توری از گلوله محافظت نمی شود. اگر یک مهاجم سایبری این خواسته را داشته باشد ، هر شانس برای ورود به شبکه وجود دارد.

مرتبط: بدانید که چگونه هکرها از Facebook برای سرقت از شما استفاده می کنند

آیا باید پیاده رو آمازون را خاموش کنم؟

همه کاربران دستگاه های خانه هوشمند آمازون دارای پیاده رو آمازون خواهند بود به طور پیش فرض گنجانده شده است. بنابراین ، مهم است که تحقیق کنید آیا می خواهید این ویژگی را خاموش کنید یا خیر.

اگرچه نگرانی در مورد هکرها منصفانه است ، آمازون ذکر کرد که از چندین سطح رمزگذاری استفاده می کند. این شرکت همچنین گفت كه برای كاهش “استفاده از فراداده در صورت امكان” از به حداقل رساندن داده ها استفاده می كند.

آمازون افزود که از داده ها به نفع خود استفاده نخواهد کرد. بنابراین اطلاعات شما برای اهداف تجاری ذخیره نمی شود.

یکی از موارد مهمی که باید در سند فنی آمازون به آن توجه کنید این است که چگونه این شرکت اظهار می دارد که اعتماد عامل اساسی در عملکرد روسازی است:

“به عنوان یک مزیت جامعه ، پیاده راه آمازون به اندازه اعتمادی که مشتریان ما در محافظت از داده های مشتری به ما می دهند ، قدرتمند است.”

شما باید خود تصمیم بگیرید که آیا با استفاده از داده های خود به آمازون اطمینان کافی برای استفاده از پیاده رو دارید یا خیر. اگر پاسخ منفی است ، ممکن است ایده خوبی باشد که در مورد فعال کردن ویژگی دو بار فکر کنید.

اگر می خواهید پیاده رو آمازون را خاموش کنید ، انجام این کار خوشبختانه نسبتاً آسان است.

https://www.youtube.com/watch؟v=Xl2cvCBiHUQ

حریم خصوصی پیاده رو آمازون و داده ها: انتخاب با شماست

پیاده رو آمازون به محله ها امکان استفاده بهتر از وسایل خانه هوشمند خود را می دهد. اما به اشتراک گذاری داده ها در این سطح ، چه با آمازون و چه با دیگران ، به طور طبیعی نگرانی های قابل توجهی را به همراه دارد.

پیاده رو آمازون از سطح بالایی از رمزگذاری استفاده می کند ، در حالی که این شرکت می گوید از داده های شما به نفع خود استفاده نمی کند. در عین حال ، خطر هک کردن همیشه با برخی ظرفیت ها وجود دارد.

استفاده از پیاده رو آمازون انتخاب شماست. همانطور که شرکت می گوید ، اعتماد عامل تعیین کننده است. اگر به آمازون اعتماد دارید و فکر می کنید پیاده رو برای شما خوب است ، سعی کنید. اما اگر این کار را نکردید ، آن را خاموش کنید.


خانه ای در یک محله حومه شهر
پیاده رو آمازون چیست و چگونه کار می کند؟

ما نگاه دقیق تری به پیاده رو آمازون و چگونگی این شرکت می خواهیم از دستگاه های موجود Echo و Ring شما برای ایجاد یک محله هوشمند استفاده کند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.