رفتن به نوشته‌ها

پلوتون با تصرف داوطلبانه دو راه ناسپاس خود موافقت می کند

در ابتدا ، این شرکت برای جلوگیری از فراخوان مبارزه می کرد ، اما از آن زمان تغییر روش داده است.


Peloton یادآور Tread و Tread + است

آج Peloton دارید یا آج +؟ در این صورت ، شما باید برای بازپرداخت از Peloton حق درخواست کنید ، زیرا بارگیری محصول اخیراً لیست هر دو محصول را به عنوان ناامن برای استفاده ذکر کرده است.

چرا Peloton آج و تردمیل های خود را به یاد می آورد +؟

کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده (CPSC) با صدور بیانیه ای این برداشت را تأیید کرد. این بیانیه شامل هر دو مدل Tread و Tread + از Peloton است.

اگر صاحب یکی از این محصولات هستید ، CPSC توصیه می کند که بلافاصله استفاده از آن را متوقف کرده و با Peloton تماس بگیرید. این شرکت باید بازپرداخت یا جایگزینی مناسب برای تردمیل شما را به شما بازگرداند.

این اقدام پس از آن صورت گرفت كه كودكی به همراه Peloton Tread + جان خود را از دست داد ، همراه با چندین گزارش از آسیب دیدگی کاربران آن. پیش از این ، Peloton برای جلوگیری از تصرف تردمیل ایمنی تلاش می کرد ، اما از آن زمان این شرکت موقعیت خود را تغییر داده و موافقت کرده است که با CPSC کار کند.

مدیر عامل شرکت Peloton ، جان فولی با صدور بیانیه ای از اقدامات گذشته این شرکت عذرخواهی کرد:

تصمیم برای یادآوری هر دو محصول برای اعضای Peloton و خانواده های آنها کار درستی بود. می خواهم روشن باشم ، Peloton در پاسخ اولیه ما به درخواست کمیسیون برای ایمنی کالاهای مصرفی برای یادآوری Tread + اشتباه کرد. ما باید از همان ابتدا با آنها ارتباط بیشتری برقرار می کردیم. از این بابت عذرخواهی می کنم

فولی به کار خود ادامه داد تا Peloton را به “پیشرو در صنعت ایمنی محصول” تبدیل کند و با CPSC برای “افزایش آگاهی از ایمنی اعضای ما” همکاری کند.

رابرت سی. آدلر ، سرپرست شورای CPSC نیز بیانیه ای در این باره ارائه داد. وی گفت که این تصمیم از بحثهای زیادی بین سازمان و Peloton حاصل شده است. وی همچنین اشاره کرد که این توافقنامه شامل هفته ها “مذاکره و تلاش فشرده” است و از کادر فنی CPSC که “برای محافظت از مصرف کنندگان و هشدار دادن به مردم بی وقفه تلاش می کنند” تشکر کرد.

در حال حاضر ، Peloton تولید و فروش Tread + را متوقف کرده است و اکنون برای ایمن سازی آن برای استفاده عمومی تلاش خواهد کرد. این شرکت همچنین در حال کار بر روی یک کیت برای تعمیر مدل های Tread خود است و طی هفته های آینده با صاحبان محصولات تماس خواهد گرفت.

حرکت صحیح از Peloton

در حالی که Peloton در ابتدا علیه عقب کشیدن تردمیل + Tread مبارزه می کرد ، از آن زمان برگ جدیدی باز کرده و برای محافظت از کاربران خود با CPSC همکاری می کند. اگر شما یا کسی که می شناسید یکی از آن ها را دارید ، مطمئن شوید که مردم دیگر از آن استفاده نمی کنند و در اسرع وقت بازپرداخت یا جایگزینی دریافت می کنند.

اگر این خبر باعث می شود در آینده با استفاده از مدل های Peloton احساس راحتی نکنید ، نگران نباشید. بسیاری از گزینه های عالی برای Peloton وجود دارد که متناسب با هر طرحی است.

اعتبار تصویر: zffoto / Shutterstock.com


جوخه های جایگزین
7 بهترین گزینه برای Peloton برای دوچرخه سواران ثابت

اگرچه Peloton یکی از مشهورترین دوچرخه های ورزشی هوشمند است ، شما گزینه های دیگری دارید. به عنوان مثال ، یکی از بهترین گزینه ها برای Peloton را در نظر بگیرید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید