رفتن به نوشته‌ها

پروژه پیگیری چیست؟ | تک نوع

پروژه After Effects یک قالب ویدئویی سفارشی و تجاری آماده است و در واقع یکی از بهترین منابع برای ایجاد یک ظاهر ویدئویی حرفه ای و با کیفیت بالا در هنگام کار با گرافیک های متحرک است. پروژه افتر افکت کار می کند. از ساختار و قالب در پروژه استفاده می کند. آنها می توانند به راحتی تشخیص دهند که آیا پروژه به پایان رسیده پس از جعل مرتب و آسان است و معمولاً در فایل بارگیری با نکات و آموزش استفاده می شود. توضیح دهید که اثرات بعدی چیست و چگونه می توانید از آن برای خلق آثار هنری و زیبایی یا ارائه کسب و کار خود یا ارتقاء نام تجاری خود و تجاری سازی استفاده کنید.

پروژه After Effects Ready چیست؟

پروژه آماده After Effects به گونه ای طراحی شده است که اکثر یا همه کاربران می توانند به راحتی متن رنگ و اجزای کلی طرح را بدون درک ساختار فایل پیچیده ایجاد شده توسط طراح حرکت گرافیکی تغییر دهند. به شما امکان می دهد به راحتی تصویر یا فریم های خود را وارد کرده و متن را به سرعت ویرایش کنید.

برخی از الگوهای پیگیری آماده برای ایجاد ویدئوی نهایی آماده هستند ، در حالی که برخی دیگر از پروژه های بعدی برای کمک به شما در ایجاد ویدئوی خود با انیمیشن و گرافیک جذاب ایجاد شده اند. برخی از پروژه های After Effects را که برای ایجاد جلوه خاصی در طراحی شده اند ، اضافه کنید فروشگاه بارگذاری فایل پروژه های زیادی برای افتر افکت آماده است که می توانید آنها را مشاهده کرده و برای تجارت خود استفاده کنید.

نرم افزار پروژه افترافکت چیست؟

برای استفاده از پروژه افترافکت ، به یک نسخه از نرم افزار افتر افکت نیاز دارید. همانطور که از نام پروژه مشخص است ، نام نرم افزار روی آن قرار دارد. برای کسانی که با این برنامه آشنا نیستند ، باید گفت که این نرم افزار برای ایجاد نمودارهای حرکت استفاده شده است. نمایش اسلاید با عکس ها و فیلم ها ، آرم ها ، انتقال ها ، پروژه های ارائه شرکت و سایر پروژه های کاربردی ، که همه آنها را می توانید به طور کامل در فروشگاه استقرار فایل مشاهده کنید. از جلوه های ویژه برای فیلم ها استفاده کنید.

برای استفاده از پروژه برای عوارض جانبی ، به یک فایل پروژه با فرمت aep با فایل های استفاده شده در آن ، مانند فیلم ویدیویی نیاز دارید. افکت صوتی و غیره. در سیستم شما پروژه After Effects باید در کنار پوشه ای با فایل های مورد استفاده در پروژه قرار گیرد. همه پروژه ها پس از ذخیره فایل ها با جلوه های جلوه ای آماده هستند ، این عناصر به طور کامل رعایت می شوند.

به موسسه خیریه مرجع کمک کنید

نحوه استفاده از پروژه افترافکت

نحوه استفاده از پروژه افترافکت

پس از باز کردن بسته بندی پروژه ، باید فایل را با پسوند aep باز کنید. اگر نرم افزار افتر افکت روی سیستم شما نصب شده باشد ، به طور خودکار در آن نرم افزار باز می شود و همچنین می توانید ابتدا برنامه افترافکت را باز کنید ، سپس به منوی File بروید و روی Open کلیک کنید و فایل پروژه را در سیستم خود پیدا کنید. و برنامه را با کلیک روی آن باز کنید.

وقتی پروژه افترافکت را باز می کنید ، در سمت چپ فضای برنامه ، پانل پروژه را در وسط یک صفحه ویدئویی بزرگ به نام ترکیب پانل و در انتهای صفحه پانل زمان بندی را مشاهده می کنید که در آن متفاوت است. بخش هایی از ویدئو و صدا با هم ترکیب می شوند تا ویدئوی اصلی و نهایی را تشکیل دهند

چندین ساعت می توان عناصر مختلف را در یک پروژه افترافکت وجود داشت. خوشبختانه برای ویرایش پروژه لازم نیست همه این لایه ها را باز کنید ، اما در اکثر پروژه های After Effects در فروشگاه استقرار فایل ها ، فایل ها به خوبی سازماندهی شده اند و می توانید پروژه خود را با چند ترکیب خاص در پنل پروژه ویرایش کنید.

در قلب هر پروژه خوب After Effects یک ساختار ترکیب متصل و دسترسی سریع به ترکیباتی که برای ویرایش پروژه نیاز دارید ، وجود دارد. با چنین چیزی روبرو می شوید: معمولاً نام ترکیبات در این قالب قرار می گیرد تا شما را در ویرایش پروژه راهنمایی کند.

پروژه های After Effects کاملاً متفاوت هستند ، بنابراین بهتر است دستورالعمل های همراه پروژه را بررسی کنید تا روند ویرایش آسان تر شود. آنها طوری طراحی شده اند که می توانید به راحتی آنها را ویرایش کنید. علاوه بر این ، اگر توانایی ویرایش پروژه After Effects را ندارید ، می توانید از کارشناسان آژانس بازاریابی دیجیتال بخواهید که پروژه ها را در قسمت سفارشات طراحی برای شما سفارشی کنند.

تولید پروژه برای عواقب

تولید پروژه برای عواقب

از جمله پروژه های به پایان رسیده افتر افکت ، فیلم های گرافیکی جذابی است که متأسفانه نمی توان آنها را برای استفاده در تجارت ایرانی سفارشی کرد. آنها را بارگیری کنید ، اینها پروژه های After Effects با فایل های برتر خریداری شده از وب سایت های flaticon ، shutterstock و freepik هستند ، دیگر مجبور نیستید خرید فایل ممتاز برای خود برنامه های رانندگی شخصی تهیه کنید و ساعت ها وقت بگذارید.

منبع : https://techtip.ir/

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید