11
آوریل

پرتره های رسمی کاخ سفید در سال 2021 با سونی a9 II گرفته شده است

به نظر می رسد هنوز عکاسان کاخ سفید به دوربین های SLR پایبند هستند.


دوربین بی سیم سونی a9 II

هفته ها پس از تحلیف رئیس جمهور و معاون جدید رئیس جمهور ایالات متحده ، کاخ سفید معمولاً با عکس های رسمی از منتخبان بیرون می آید.

افتتاح بایدن و هریس در 6 ژانویه 2021 بود. اکنون آوریل است و عکسهای رسمی نیز وارد شده اند (هر دو در صفحه های ویکی پدیای خود هستند).

کاخ سفید پرتره های رسمی بایدن و هریس را فاش می کند

روز جمعه ، کاخ سفید پرتره های رسمی رئیس جمهور آمریکا ، جو بایدن و معاون رئیس جمهور کمالا هریس را که با دوربین آینه تمام فریم Sony a9 II گرفته شده ، منتشر کرد.

عکاس در پشت صحنه ، آدام شولتز ، عکاس ارشد رسمی کاخ سفید ، در همان روز به توییتر پیوست. وی گفت که این عکسها در 3 مارس در کتابخانه کاخ سفید گرفته شده است.

با این حال ، شولتز عکس هریس را در توییتر خود ارسال نکرد. این کار توسط پیتر ولز ، مدیر مطبوعاتی هریس انجام شد:

مایکل ژانگ از PetaPixel با فراداده عکس ها دریافت که شولتز دوربین بدون آینه خود را به لنز Sony FE 85mm f / 1.4 G-Master مجهز کرده است تا هر دو را بگیرد.

مدت ها بود که عکاسان کاخ سفید بیشتر از دوربین های Canon و Nikon DSLR برای عکس های رسمی استفاده می کردند. با این حال ، به دلیل اینکه دوربین های SLR به آرامی بازار را در دست می گیرند ، حتی متخصصانی که توسط دولت ایالات متحده انتخاب شده اند ، تغییر را ایجاد کرده اند.

مرتبط: گزارش: سونی بیشترین دوربین SLR را در سال 2020 ساخته است

تصاویر بایدن و هریس در ساختمان های فدرال در ایالات متحده آویخته می شود.

از چه چیزی برای گرفتن عکس های پرتره قبلی ریاست جمهوری استفاده شده است؟

عکس های ریاست جمهوری از اوباما

اولین تصویر رسمی از رئیس جمهور پیشین باراک اوباما توسط پیت سوزا ساخته شد. این اولین بار است که یک عکس رسمی از ریاست جمهوری با دوربین دیجیتال گرفته می شود: یک کانن 5D Mark II مجهز به لنز 105 میلی متر ، در f / 10 در معرض 1/125 متوقف می شود.

تصویر دوم اوباما که توسط سوزا ساخته شده است ، با لنزهای Canon 5D Mark III و Canon 85mm f / 1.2L II USM گرفته شده است. در سال 2015 ، ضمن ادامه پوشش ریاست جمهوری اوباما ، Sony Alpha a7R II جایگزین وی شد.

عکس های ریاست جمهوری از ترامپ

در همین حال ، به نظر نمی رسد که اطلاعات زیادی در مورد عکسهای پرتره مردی که قبل از بایدن ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق این کشور روی کار آمد ، در دسترس عموم باشد.

ما می دانیم (با نگاهی به پرونده EXIF) که اولین عکس موقت وی با استفاده از لنز Canon 70-200mm f / 2.8L IS USM با لنز Canon 1Ds Mark III گرفته شده است ، اما نمی دانیم چه کسی شلیک کرده است.

مقام دوم ، به دومین عکاس زن کاخ سفید ، Shealah Craighead نسبت داده می شود.


دوربین آینه
5 دلیل برای در نظر گرفتن دوربین SLR نسبت به دوربین دیجیتال SLR

آیا دوربین های بدون آینه از DSLR بهتر هستند؟ فناوری پیشرفته آنها را برای علاقه مندان و افراد حرفه ای مفیدتر کرده است؟ ما به تفصیل نگاه می کنیم تا درک کنیم.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.