20
آوریل

ویژگی “Up Next” اپل موسیقی چیست؟

Up Next به شما کمک می کند هنرمندان جدیدی را در Apple Music کشف کنید. در اینجا نحوه استفاده از این لیست های پخش منحصر به فرد آورده شده است.


برنامه موسیقی سیب

اگر از لیست های پخش خود خسته شده اید ، خوش شانس هستید. Apple Music تعدادی لیست پخش انتخاب شده و به طور مرتب به روز شده را جمع آوری کرده است تا به شما کمک کند موسیقی جدید را به راحتی پیدا کنید. یکی از جذاب ترین موارد Up Next است.

Apple Music’s Up Next یک لیست پخش است که شامل موسیقی ، فیلم و مصاحبه های رادیویی است که برای کمک به شما در یافتن هنرمندان جدید طراحی شده است. در اینجا نحوه استفاده از Up Next آورده شده است.

برنامه بعدی Apple Music چیست؟

پروژکتور Up Music اپل موسیقی برای ارتقا هنرمندان نوظهور طراحی شده است. این برنامه هر ماه یک هنرمند را انتخاب می کند تا از طریق فرصت های مطبوعاتی و در لیست پخش رسمی Apple Music Up Next برجسته شود.

هنرمند منتخب Up Next در طول ماه خود برای اپل ، مصاحبه های رادیویی ، حضور در مطبوعات و سایر موارد فیلم می گیرد. اپل پس از پایان ماه به تبلیغ موسیقی فارغ التحصیلان Up Next ادامه می دهد.

از فارغ التحصیلان مشهور می توان به بیلی آلیش ، Juice WRLD و Megan Tee Stallion اشاره کرد.

این برنامه بین المللی است. در مرحله بعد ، هنرمندان زیر برای ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا ، انگلیس ، آفریقای جنوبی ، هند ، فرانسه ، آلمان ، مکزیک ، روسیه ، ژاپن و چین انتخاب شده اند.

مرتبط: ویژگی “Up Next” اپل موزیک در حال گسترش در سطح بین المللی است

چگونه به هنرمندان بعدی گوش دهیم

Apple Music لیست پخش ای را که به شما نشان می دهد بر اساس کدام لیست پخش که اپل اخیراً اطلاعات آپلود شده و کاربر را بارگذاری کرده است ، تغییر می دهد. Next Next را می توانید مشاهده کنید مرور در بخش برنامه Apple Music گاهی اوقات

سریعترین راه برای یافتن صفحه Up Next جستجوی آن است. برای انجام این:

  1. قابل اعتماد و متخصص جستجو کردن در بخش Apple Music

  2. قابل اعتماد و متخصص نوار جستجو و رفتن به Apple Music را جستجو کنید و نه کتابخانه شما

  3. جستجو کردن آن به شرح زیر است

این لیست پخش ، ایستگاه رادیویی ، Up Next Films و قسمت های رادیویی را نمایش می دهد. همه آنها تحت لوای Apple Music Up Next قرار دارند.

مرتبط: نحوه بارگیری آهنگ ، آلبوم و لیست پخش از Apple Music

بیشترین بهره را از Apple Music ببرید

ویژگی Up Next منبع خوبی برای هنرمندان جدید و مشترکان Apple Music است. شما نه تنها می توانید آهنگ های جدید پیدا کنید ، بلکه با هنرمندان پشت سر آنها نیز آشنا می شوید.

اطمینان حاصل کنید که بیشترین بهره را از اشتراک خود می گیرید ، ویژگی های بیشتر Apple Music را کاوش کنید.


apple-music-iphone
10 ویژگی Apple Music برای استفاده از iPhone شما

Apple Music از ویژگی های بسیار متنوعی برخوردار است. در اینجا بهترین ویژگی های Apple Music وجود دارد که شما واقعاً باید در آیفون خود استفاده کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.