ویژگی گذرنامه Tinder برای کل ماه آوریل رایگان است

شروع به یافتن مسابقات بدون مرز کنید!


از گذرنامه خود به صورت رایگان در Tinder استفاده کنید

برای کل ماه آوریل ، Tinder عملکرد گذرنامه خود را رایگان می کند. این بدان معنی است که اکنون می توانید بدون پرداخت یک سکه به دنبال مسابقات احتمالی در سراسر جهان باشید.

گذرنامه Tinder چیست؟

در صورت عدم آگاهی ، گذرنامه یکی از ویژگی های Tinder است که به شما امکان می دهد موارد منطبق را جستجو نکنید. با استفاده از این ویژگی می توانید مکانی را در هر جای دنیا به صورت دستی انتخاب کرده و مسابقات را در آنجا مشاهده کنید.

مرتبط: از Tinder استفاده می کنید؟ از این اشتباهات رایج پرهیز کنید

با این کار می توانید شرکای احتمالی در سراسر جهان را بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی خود پیدا کنید. شما می توانید در لندن ، انگلستان زندگی کنید و مسابقات را در سیاتل ، ایالات متحده و غیره پیدا کنید.

Tinder پاسپورت رایگان به مدت یک ماه ارائه می دهد

Tinder در آوریل گذشته ویژگی Passport را نیز به صورت رایگان ارائه داده و دوباره این کار را انجام می دهد. همانطور که در اتاق خبر Tinder اعلام شد ، این شرکت ویژگی Passport را برای تمام کاربران Tinder برای ماه آوریل رایگان ساخته است.

در بیانیه رسمی آمده است:

از امروز ، Tinder ویژگی گذرنامه خود را برای ماه آوریل به صورت رایگان در دسترس قرار می دهد. برای برخی ، این ممکن است به معنای یافتن خیال در میامی ، مونیخ یا مارسی باشد. برای دیگران ، این ممکن است راهی برای آزمایش آبهای بین المللی در انتظار پاسپورت واکسن باشد.

نحوه استفاده از گذرنامه به صورت رایگان در Tinder

برای استفاده رایگان از Passport در Tinder ، برنامه را روی تلفن خود راه اندازی کنید و یک بنر مشاهده خواهید کرد.

گالری تصاویر (2 تصویر)

روی این بنر ، روی دکمه برچسب زده شده ضربه بزنید بیا بریم برای ورود به تنظیمات و فعال کردن عملکرد Passport. سپس می توانید کشوری را که می خواهید از راه دور حمل شود تنظیم کنید تا بتوانید مسابقات را در آنجا پیدا کنید.

اگر بنر گذرنامه Tinder را نمی بینید چه می کنید؟

اگر بنر گذرنامه رایگان را در Tinder نمی بینید ، نگران نباشید. شما از دست ندید می توانید به صورت دستی وارد منوی تنظیمات شوید و عملکرد را از آنجا روشن کنید.

برای انجام این:

  1. برنامه Tinder را در تلفن خود راه اندازی کنید.

  2. روی نماد نمایه خود در گوشه پایین سمت چپ ضربه بزنید.

  3. انتخاب کنید تنظیمات گزینه.

  4. به پایین بروید و روی ضربه بزنید محل.

  5. ضربه زدن مکان جدیدی اضافه کنید و مکانی را که می خواهید موارد منطبق را مشاهده کنید اضافه کنید.

گالری تصاویر (2 تصویر)

این تمام است.

گذرنامه رایگان Tinder به شما کمک می کند مسابقات بدون مرز را پیدا کنید

با استفاده از Tinder ، که اکنون ویژگی Passport را رایگان می کند ، می توانید بدون پرداخت حق بیمه به دنبال مسابقات احتمالی در سراسر جهان باشید. وقت آن است که مکان های مورد علاقه خود را به Passport اضافه کرده و در آنجا teleport کنید.


tinder-match-after
مسابقات تیندر؟ در ادامه چه کار کنیم و چگونه ایمن باشیم

شما در Tinder با کسی آشنا شدید! اما قبل از اینکه خیلی هیجان زده شوید ، باید بفهمید که چگونه می توانید با خیال راحت پیش بروید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

دیدگاهتان را بنویسید