ویژگی های ویندوز 11

شکی نیست که کاربران ویندوز بیش از هر سیستم عامل دیگر در جهان کاربران دارند. این سیستم عامل مسیری طولانی را طی کرده است. سالهاست که مایکروسافت سعی کرده است با رفع اشکالات امنیتی و بهبود عملکرد سیستم عامل ، خدمات بهتری را در اختیار کاربران خود قرار دهد. همانطور که می دانید آخرین نسخه این سیستم عامل ویندوز 10 است. اما آیا ویندوز 11 نیز عرضه می شود؟ این مقاله به این سوال پاسخ می دهد.

مفهوم ویندوز 11

مفهوم به معنای نمایش بصری یک طرح ، مدل یا ایده است. این ایده معمولاً نتیجه کپی برداری مستقیم و تقلید است ، نه نتیجه فرسودگی معنوی هنرمند و معمولاً حضور خارجی ندارد. بنابراین ویدئو مفهومی ویندوز 11 روزی توسط مایکروسافت منتشر نمی شود.

تاریخ انتشار ویندوز 11

شایعه شده بود که ویندوز 11 در آگوست سال 2020 توسط مایکروسافت منتشر خواهد شد ، اما چرا این اتفاق نیفتاد؟ در واقع ، مایکروسافت اعلام کرد که ویندوز 10 آخرین نسخه از سیستم عامل ویندوز خواهد بود. این باعث شوکه شدن بسیاری از کاربران شد! به دلیل واکنش شدید کاربران در ویندوز 8 ، مایکروسافت ویندوز 10 را منتشر کرد. بسیاری فکر کردند که این آخرین نسخه ویندوز 10 است.

ویژگی های ظاهر ویندوز 11

با نگاهی به طراحی ویندوز 10 در می یابیم که از مدرن به مدرن تغییر کرده است. این ممکن است یکی از دلایل جذب کاربر به ویژگی های موجود در ویندوز جدید باشد. البته وقتی مایکروسافت نیازهای همه کاربران را در نظر می گیرد ، این رابط کاربری (UI) اصلاح می شود. از دیگر ویژگی هایی که ویندوز 10 را فعال نگه می دارد می توان به وصله های عادی و به روزرسانی های امنیتی اشاره کرد. مایکروسافت قصد دارد سیستم عامل ویندوز خود را با ویژگی های کاملاً جدید در ماه مه و نوامبر (سالی دو بار) به روز کند. علاوه بر ویژگی های جدید ، وصله های امنیتی و ابزارهای عیب یابی ماهانه منتشر می شوند. بنابراین با تمام این امکانات می توان دریافت که دیگر خبری از انتشار ویندوز 11 نخواهد بود! طبق StateCounter ، بیش از 70٪ از کاربران ویندوز از نسخه 10 استفاده می کنند و نسخه دسک تاپ آن 54.7٪ نصب شده است. اگر ویندوز 10 مانند ویندوز 8 در بین کاربران محبوبیت چندانی نداشت ، نسخه 11 در راه بود.

ویندوز 11 به 10 تغییر می کند

ویندوز 11 برای ما گام بسیار مهمی است. نادلا درباره صحنه گفت: “این اولین گام به سمت نسل جدید ویندوز است ، برخلاف نسخه ساده بعد از ویندوز 8. در سیستم های عمومی 200 سنسور وجود دارد.” مایکروسافت مدت طولانی است که با ویندوز XI بازی می کند تا همه دستگاه های شبکه بتوانند به دستگاه های دارای ویندوز 11 متصل شوند. برای یک سال پس از انتشار ویندوز 11 ، ویندوز 10 ، ویندوز 7 و ویندوز فون 8.1 کاربران می توانند ویندوز 11 را با به روز رسانی نرم افزار به صورت رایگان. در زمان واقعی. اگر به مدت 12 ماه از این پیشنهاد رایگان استفاده کنید ، اگر تصمیم دارید کامپیوتر خود را به روز کنید ، نیازی به پرداخت هزینه ویندوز ندارید ، این پیشنهاد فقط برای یک سال معتبر است ، هرکسی وقت ندارد باید برای ارتقا به ویندوز هزینه کند 11. شروع کننده منو با تغییرات خلاقانه جدید باز می گردد.

منبع : https://avapaad.ir/reportage/18-win11.html

دیدگاهتان را بنویسید