27
آگوست

ویندوز 11 در نهایت روی رایانه های قدیمی اجرا می شود

مایکروسافت دیگر ویندوز 11 را بر روی سخت افزارهای قدیمی مسدود نمی کند ، اما این در عمل به چه معناست؟


ویژگی پس زمینه آرم ویندوز 11

مایکروسافت اعلام کرده است که رایانه هایی که سخت افزار قدیمی تری دارند می توانند ویندوز 11 را نصب کنند.

پیش از این ، به نظر می رسید که مشخصات مایکروسافت و سخت افزار مورد نیاز برای سیستم عامل جدید صدها میلیون کاربر را حذف کرده و آنها را مجبور به استفاده از ویندوز 10 یا ارتقاء در صورت نیاز کرده است.

مایکروسافت در حال حاضر تأیید کرده است که افراد را از نصب ویندوز 11 بر روی دستگاه هایی که حداقل سخت افزار را برآورده نمی کنند ، مسدود نمی کند و ویندوز 11 را برای هر کسی باز می کند.

ویندوز 11 را روی هر رایانه ای نصب کنید

اخبار مبنی بر اینکه مایکروسافت به طور فعال نصب ویندوز 11 را بر روی سخت افزارهای قدیمی مسدود نمی کند ، تفاوت قابل توجهی در اعلامیه های مربوط به راه اندازی ویندوز 11 در ژوئن 2021 دارد.

مایکروسافت ویندوز 11 را با مشخصات سخت افزاری سخت شامل برخی از جدیدترین پردازنده های اینتل و AMD و نیاز TPM 2.0 (یا حداقل نیاز به TPM 1.2) منتشر کرده است.

الزامات سخت افزاری ، به جرات می توان گفت ، استقبال خوبی نشد.

در حال حاضر ، در وبلاگ Microsoft Insider Preview ، مایکروسافت تأیید کرده است که تنها زمانی که کاربران ویندوز 10 با محدودیت سخت افزاری ویندوز 11 روبرو می شوند ، در صورت تلاش برای ارتقاء با استفاده از Windows Update است.

اگر به طور تصادفی می گویید Windows 11 را با استفاده از ISO 11 Windows در رایانه خود نصب کنید ، مایکروسافت نصب را مسدود نمی کند و سیستم عامل روی رایانه شما اجرا می شود.

آیا ویندوز 11 روی هر رایانه ای کار می کند؟

با این حال ، این بدان معنا نیست که کاملاً کار می کند.

در چند ماه اول آزمایش ویندوز 11 ، مایکروسافت متوجه شد که دستگاه هایی که ویندوز 11 را بر روی سخت افزارهای پشتیبانی نشده اجرا می کنند ، حدود 52 درصد بیشتر از خطای هسته ای مرگبار (مرگ ناگهانی) در مقایسه با “99 ، 8 without بدون شکست مواجه می شوند. تجربه “برای کسانی که از سخت افزاری استفاده می کنند که حداقل الزامات را برآورده می کند.

همچنین ، حتی اگر می توانید ویندوز 11 را روی هر دستگاهی نصب کنید ، این بدان معنا نیست که کار می کند. شما هنوز باید حداقل سخت افزار مورد نیاز برای ویندوز 11 را در جاهای دیگر ، مانند نصب RAM کافی و پردازنده مناسب برای اجرای سیستم عامل ، برآورده کنید.

بنابراین در حالی که می توانید با نصب تمیز محدودیت های ویندوز 11 را حل کنید ، قبل از اینکه ویندوز 10 را رها کنید ، باید مطمئن شوید که سخت افزار موجود شما می تواند ویندوز 11 را اجرا کند.

برنامه PC Health Check به روز رسانی می شود

برنامه Windows Health Health تا حدودی رسوا نیز در حال دریافت به روز رسانی است. تجزیه و تحلیل مایکروسافت از ویندوز 11 یک پردازنده نسل 7 اینتل را به همراه حداقل چند پردازنده Intel Core Series X و Intel Xeon Series W به لیست حداقل سخت افزار مورد نیاز اضافه کرد.

همچنین مایکروسافت از بدو تأسیس با یکی از بزرگترین مشکلات PC Health Check روبرو بوده است: اطلاعات کافی در مورد اینکه چرا سخت افزار موجود شما نمی تواند به ویندوز 11 ارتقا یابد ارائه می دهد. قبلا ، کاربران برای پیدا کردن WhyNotWin11 به شخص ثالث مراجعه می کردند. آنچه باعث ارتقاء می شود

آخرین به روز رسانی برنامه در حال تغییر است ، پیام ارتقاء در حال حاضر توضیح می دهد که چرا سخت افزار شما (ظاهرا) با ویندوز 11 کار نمی کند.


تنزل از windows11 به Windows-10
نحوه ارتقا از ویندوز 11 به ویندوز 10

آیا ویندوز 11 هنوز فنجان چای شما نیست؟ در اینجا نحوه ارتقا از ویندوز 11 به ویندوز 10 آمده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده