28
مارس

ویندوز 10 به زودی دیگر باعث نمی شود شما از Paint 3D استفاده کنید

ویندوز 10 هنوز هم واقعاً می خواهد از برنامه مدل سازی رایگان خود استفاده کند ، اما این به زودی تغییر خواهد کرد.


رنگ 3D را خط بزنید

اگر بتوانید تعداد دفعاتی را که عمداً Paint 3D را از یک طرف باز کرده اید حساب کنید ، احتمالاً صفر ندارید که وارد منوی زمینه “ویرایش در رنگ 3D” شوید که هنگام کلیک راست روی پرونده ظاهر می شود. خوشبختانه ، مایکروسافت سرانجام به کاربران اجازه می دهد تا در به روزرسانی آینده این گزینه را حذف کنند.

Microsoft برای گزینه سرزده رفع شود

اخبار مربوط به این به روزرسانی در آخرین ویندوز ظاهر شد. Paint 3D اولین بار در Creators Update در سال 2017 ظاهر شد که دارای چندین ابزار برای ایجاد تصاویر سه بعدی است.

با این حال ، مردم در مورد Paint 3D خیلی داغ نبودند و مایکروسافت به جای چیزی که همه مجبور به داشتن آن بودند ، به آرامی برنامه را به یک بارگیری سفارشی تبدیل می کرد. به عنوان مثال ، مایکروسافت به زودی پوشه 3D Objects را از ویندوز 10 حذف خواهد کرد.

مایکروسافت اکنون هنگام کلیک راست روی یک پرونده سازگار ، روی ورود به منوی زمینه Paint 3D متمرکز شده است. در حال حاضر ، این رکورد اضافه شده دائمی به ویندوز 10 است. حتی اگر Paint 3D را حذف نصب کنید ، گزینه باقی خواهد ماند. با کلیک بر روی آن ، مجدداً Paint 3D را بارگیری می کنید.

مایکروسافت اکنون تأیید کرده است که در صورت حذف نصب برنامه Sun Valley به ویندوز 10 ، گزینه Paint 3D را حذف می کند. با این حال ، اگر می خواهید Paint 3D را در اطراف خود نگه دارید ، با کلیک راست روی یک پرونده سازگار ، همچنان این گزینه را خواهید داشت.

مرتبط: Windows 10 Sun Valley چیست؟ هر آنچه تاکنون می دانیم

یادگاری را از گذشته حذف کنید

اگر دائماً نگران گزینه “Paint 3D editing” هستید ، حتی پس از نصب برنامه ، با به روزرسانی ورودی مشکل شما حل می شود. س isال این است که آیا مایکروسافت هرگز گامی در جهت حذف Paint 3D به طور کلی برداشته است؟

مایکروسافت قبلاً اقدام به ایجاد اختیاری و نه قهری Paint 3D کرده است. این شرکت اخیراً تأیید کرده است که این برنامه را از نصب جدید ویندوز 10 حذف می کند.

اعتبار تصویر: s_maria / Shutterstock.com


مایکروسافت دو برنامه تجاری را از ویندوز 10 حذف می کند
مایکروسافت در حال حذف دو برنامه کاربردی کالا از نصب جدید ویندوز 10 است

در آینده نصب ویندوز 10 شما شامل Microsoft Paint 3D و 3D Viewer نخواهد بود.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.