رفتن به نوشته‌ها

واجد شرایط بودن برای به روزرسانی ویندوز 11 را با WhyNotWin11 بررسی کنید

بررسیگر وضعیت رایانه مایکروسافت اطلاعات مورد نیاز شما را ارائه نمی کند ، بنابراین وقت آن است که یک گزینه دیگر را امتحان کنید.


رفع این رایانه نمی تواند خطا را در ویندوز 11 شروع کند

با احتمال راه اندازی کامل ویندوز 11 بعداً در سال 2021 ، کاربران ویندوز در تلاشند بفهمند که آیا سخت افزار موجود آنها از نسخه جدید به روز می شود یا خیر.

برنامه Microsoft Computer Health Checker رسمی بررسی کننده صلاحیت ارتقا است ، اما ناامیدکننده است که اطلاعات کافی درباره دلیل عدم صلاحیت سیستم شما برای بروزرسانی ویندوز 11 را ارائه نمی دهد.

اینجاست که برنامه WhyNotWin11 وارد بازار می شود و اطلاعات بسیار بیشتری را در مورد سازگاری ویندوز 11 با سیستم شما ارائه می دهد و در مواردی که ممکن است ناکافی باشد.

با WhyNotWin11 وضعیت بروزرسانی ویندوز 11 خود را بررسی کنید

بررسی کننده وضعیت رایانه مایکروسافت از زمان شروع کار ویندوز 11 کاملاً پایه و اساس بوده است. بررسی کننده واجد شرایط بودن ویندوز 11 مایکروسافت ابتدا یک سری بررسی سازگاری نادرست را به همراه پیام “بله” یا “نه” (با کلمات بسیار زیاد) بازگرداند.

مرتبط: چه زمانی می توان ویندوز 11 را نصب کرد؟ آیا حق ارتقا به ویندوز 11 را دارم؟ به س questionsالات شما پاسخ داده می شود.

سپس مایکروسافت یک به روزرسانی را برای بررسی کننده وضعیت رایانه ارائه داد اندکی جزئیات بیشتر ، اما هنوز هم انتظارات کاربران ویندوز را برآورده نمی کند. مایکروسافت با افزودن توهین به آسیب ، برنامه PC Health Check را کاملاً بارگیری کرد ، زیرا تعداد تغییراتی که در پس زمینه در مورد نیاز CPU ، واجد شرایط بودن TPM و موارد دیگر رخ می دهد ، کاملاً بارگیری شد.

در حال حاضر ، می توانید برنامه منبع باز WhyNotWin11 را امتحان کنید ، که بسیار دقیق تر از سازگاری سیستم شما با ویندوز 11 را ارائه می دهد و “بر اساس نیازهای فعلی شناخته شده” نتیجه می دهد.

جمله آخر ادای احترام به این واقعیت است که راه اندازی ویندوز 11 مایکروسافت مشخص نیست. حداقل طرف سخت افزاری کارها نیست.

بازگشت به برنامه WhyNotWin11. آخرین نسخه برنامه را بارگیری کنید ، سپس آن را راه اندازی کنید. برنامه رایگان بررسی صلاحیت نیازی به نصب ندارد و مستقیماً از پرونده اجرایی اجرا می شود. پس از شروع کنترل ، لیستی دقیق از نتایج سازگاری را مشاهده خواهید کرد ، از جمله معماری ، روش راه اندازی ، بوت امن و نسخه TPM.

در زیر می توانید واجد شرایط بودن ویندوز 11 را برای رایانه دسک تاپ فعلی من مشاهده کنید. بررسیگر رایانه ای مایکروسافت قبلاً تأیید کرده بود که واجد شرایط برای ارتقا رایگان ویندوز 11 نیست ، اما برنامه WhyNotWin11 با کمی تفاوت بیشتر دلیل آن را توضیح می دهد.

Whynotwin11 به روزرسانی را بررسی کنید

مایکروسافت در حال تغییر مشخصات سخت افزاری ویندوز 11 است

بدون شک WhyNotWin11 یک برنامه مفید است. با این حال ، توسعه دهنده اذعان کرد که فقط به طور مداوم به روزرسانی مشخصات مایکروسافت تغییر می کند. بنابراین اگرچه آنها هنگام بروز اطلاعات برنامه را به روز نگه می دارند ، همچنین برای در نظر گرفتن هرگونه تغییر ، باید برنامه WhyNotWin11 را به روز کنید.

بدون شک تغییرات بیشتری در مشخصات سخت افزاری ویندوز 11 ایجاد شده است. بنابراین ، حتی اگر اکنون سخت افزار فعلی شما مشخصات ویندوز 11 را نداشته باشد ، این ممکن است در آینده اتفاق بیفتد. با این حال ، بعید است مایکروسافت برخی از مشخصات خیلی پایین را رد کند ، از جمله نیاز به پردازنده برای باقی ماندن نسبتاً زیاد.


سیستم مورد نیاز برای ویندوز 11
مایکروسافت ممکن است حداقل سیستم مورد نیاز برای ویندوز 11 را کاهش دهد

اگر مایکروسافت رایانه شما را برای اجرای نسل بعدی ویندوز نامناسب می شمارد ، هنوز نگران نباشید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید