هنگام بازی ویس در تلگرام ، واتس اپ و موارد دیگر تصمیم بگیرید صفحه را خاموش کنید.

بیشتر کاربران پیام رسان آنلاین از ویژگی پیام رسانی صوتی نیز استفاده کرده اند. با این حال ، برخی از کاربران هنگام بازی با ویس مشکلاتی مانند خاموش کردن صفحه را تجربه می کنند. این مشکل فقط به یک پیام رسان خاص محدود نمی شود و می تواند در تلگرام ، واتس اپ و دیگران رخ دهد. به همین دلیل ، امروز در Anzel Web قصد داریم به شما بیاموزیم که چگونه هنگام بازی ویس در تلگرام ، واتس اپ و غیره ، مشکل حذف صفحه را حل کنید.

هنگام بازی ویس در واتس اپ ، تلگرام و غیره ، مسئله حذف صفحه را برطرف کرد.

چگونه می توان خاموش شدن صفحه را هنگام پخش تماس های صوتی یا تماس در تلگرام ، واتس اپ و … تنظیم کرد؟

خاموش کردن صفحه هنگام بازی ویس دقیقاً مانند تماس تلفنی است. در بالای گوشی سنسور مجاورت قرار دارد. این سنسور هنگام برقراری تماس و غیره فعال می شود. و اگر شیئی را در مقابل خود تشخیص داد ، صفحه را خاموش می کند تا از لمس و لمس تصادفی تلفن به دلیل تماس با شخص و غیره جلوگیری کند. در نتیجه ، بیشتر دلایل بروز این مشکل به دلیل تحریک این سنسور است. در ادامه عوامل آن را بیشتر بررسی خواهیم کرد.

هیچ پوششی از سنسور برای حل مشکل خاموش شدن صفحه هنگام بازی ویس در تلگرام وجود ندارد

همانطور که گفته شد ، دلیل اصلی این مشکل پوشش سنسورهای بالای گوشی است. بنابراین در اولین قدم اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز سنسورهای بالای گوشی را پوشش نمی دهد. به عنوان مثال ، جلد صفحه ، قاب ، لوازم جانبی و غیره ممکن است باعث ایجاد پوشش ناخواسته شود. برداشتن روکش نیز مشکل را برطرف می کند. همچنین در صورت امکان این قسمت را از آلودگی های احتمالی پاک کنید.

هیچ پوششی از سنسور برای حل مشکل خاموش شدن صفحه هنگام بازی ویس در تلگرام وجود ندارد

همچنین ، برای آشنایی بیشتر با این سنسور و عیب یابی ، پیشنهاد می کنیم آموزش 6 راه حل مشکل با سنسور مکالمه اندرویدی را که کار نمی کند ، بخوانید.

با دور کردن تلفن از خود ، مشکل خاموش شدن صفحه هنگام بازی ویس را حل کنید

اگر تلفن ویس را دادید و تلفن را نزدیک خود نگه دارید ، سعی کنید آن را از خود دور کنید. مخصوصاً قسمت بالای گوشی باید از شما و هر سطح دیگری دور باشد. به عنوان مثال می توانید تلفن را به عنوان میز روی یک سطح صاف قرار دهید. همچنین مطمئن شوید که دست ها یا انگشتان شما رو به سنسور نیستند.

با دور کردن تلفن از خود ، مشکل خاموش شدن صفحه هنگام بازی ویس را حل کنید

برای مکالمه صوتی از بلندگو استفاده کنید تا مشکل خاموش کردن صفحه هنگام بافتن در واتس اپ و .. حل شود.

WhatsApp و .. معمولاً گزینه غیرفعال کردن صفحه خاموش یا غیرفعال کردن استفاده از سنسورها هنگام تماس و … را ندارند اما اگر در هنگام تماس صوتی نیاز به فعال بودن صفحه دارید ، LoudSpeaker Mode را فعال کنید یا بلندگوها را روی صفحه تماس پخش کنید . در این حالت صدای انسان از بلندگو خارج می شود و صفحه نمایش دیگر خاموش نمی شود.

همچنین ، در صورت بروز مشکلات دیگر برای ویس چت تلگرام ، مطالعه مقاله 15 راه حل برای حل مشکل ویس تلگرام: پخش سریع ، عدم پخش ، عدم ارسال و غیره. همچنین برای شما مفید و مفید خواهد بود.

هنگام غیرفعال کردن Raise to Speak هنگام بازی ویس در تلگرام ، صفحه را خاموش کنید

برخی پیام رسان ها مانند تلگرام از ویژگی Raise to Speak استفاده می کنند. با فعال کردن این ویژگی با نزدیک نگه داشتن تلفن به گوش در صفحه چت ، می توانید ویس را بدون نیاز به نگه داشتن دکمه ارسال کنید. برای غیرفعال کردن این ویژگی و بررسی مشکل در تلگرام ، روی نماد منو یا سه خط ضربه بزنید. سپس وارد تنظیمات شوید. در این بخش ، Raise to Speak را غیرفعال کنید.

هنگام غیرفعال کردن Raise to Speak در هنگام بازی ویس در تلگرام مشکل خاموش شدن صفحه را حل کنید

هنگام بازی تلگرام ویس در برنامه های شخص ثالث ، مشکل خاموش شدن صفحه را برطرف کنید

واتس اپ ، تلگرام و دیگران. در حال حاضر گزینه غیرفعال کردن سنسور را ارائه نمی دهید. اما اگر از برنامه هایی مانند Mobogram و غیره استفاده می کنید ، می توانید این کار را انجام دهید.

اکیداً توصیه می کنیم فقط از نسخه رسمی و اصلی برنامه تلگرام استفاده کنید. برنامه های غیررسمی می توانند اطلاعات شما را به خطر بیندازند.

به عنوان مثال ، در Mobogram ، منوی سمت چپ برنامه را راه اندازی کرده و روی تنظیمات Mobo ضربه بزنید.

هنگام بازی تلگرام ویس در برنامه های شخص ثالث ، مشکل خاموش شدن صفحه را برطرف کنید

اکنون به قسمت تنظیمات گفتگو بروید.

هنگام بازی تلگرام ویس در برنامه های شخص ثالث ، مشکل خاموش شدن صفحه را برطرف کنید

در لیست ، گزینه استفاده از بلندگوی جلو با سنسور و غیرفعال کردن آن را پیدا کنید.

هنگام بازی تلگرام ویس در برنامه های شخص ثالث ، مشکل خاموش شدن صفحه را برطرف کنید

اکنون می توانید مشکل را آزمایش کنید.

سرانجام ، اگر کاربر فعال واتس اپ هستید و می خواهید بدون درک شخص مقابل ویس را بشنوید ، حتماً بدون اینکه شخص دیگری را درک کنید ، چگونگی گوش دادن به ویس را در واتس اپ بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مقاله امروز ما به دلیل خاموش شدن صفحه تلفن هنگام بازی ویس در WhatsApp ، Telegram و دیگران پرداختیم. و ما به شما آموزش دادیم که چگونه آن را برطرف کنید. مشکل شما چگونه حل شد؟ می توانید هنگام بازی ویس در تلگرام ، واتس اپ و موارد دیگر ، نظرات ، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه خاموش کردن صفحه گوشی به اشتراک بگذارید. در قسمت نظرات این پست.

دیدگاهتان را بنویسید