25
آوریل

هند با انتقاد از دولت همه گیر ، به توییتر خود دستور داده است که توییت های خود را حذف کند

توییتر به درخواست دیگری از دولت هند برای خاموش کردن کاربران منتقد رژیم فعلی تن داده است.


تکان دادن پرچم هند

موج دوم ویروس کرونا در هند کاملا ویرانگر است. در تلاش برای روشن کردن شرایط ناگوار ، کاربران در توییتر تجربه شخصی خود را شرح داده و نظرات خود را در مورد نحوه برخورد دولت با آن بیان کردند.

متأسفانه به نظر نمی رسد دولت مایل است این اظهار نظرها دیده شود.

هند دستور فوری برای حذف توییت ها به توییتر ارسال کرد

در داستانی که توسط سایت خبری فناوری هند MediaNama شکسته شد ، توییتر 52 درخواست را به درخواست دولت هند حذف کرد. بیشتر توییت های مورد بحث انتقاد از نحوه برخورد دولت با موج دوم پرونده های COVID-19 هند بود.

برخی از نویسندگان این توییت ها مانند نمایندگان مجلس Revand Reddy ، وزیر امور خارجه بنگال غربی ، Moloy Gatak ، بازیگر Vinet Kumar Singh و کارگردانان Vinod Capri و Avinash Das هستند.

MediaNama اعلامیه عمومی سفارشات ارائه شده توسط توییتر را در پایگاه داده Lumen مشاهده کرد. بانک اطلاعاتی Lumen اطلاعیه هایی را از نهادهای خصوصی ، از جمله شرکت های رسانه های اجتماعی ، درباره بارگیری های قانونی که از دولت ها و نهادهای خصوصی در سراسر جهان دریافت می کنند ، دریافت می کند. (…) چنین سفارشاتی معمولاً توسط وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات (MEITY) ارسال می شود.

سخنگوی توییتر گفت که وقتی این شرکت یک درخواست قانونی معتبر دریافت می کند ، در هر دو مورد بررسی می شود قوانین توییتر و قوانین محلی.

اگر محتوا قوانین توییتر را نقض کند ، از سیستم عامل حذف می شود. اگر این محتوا قوانین توییتر را نقض نکند ، اما طبق قوانین محلی غیرقانونی شناخته شود ، دسترسی به محتوا فقط در این قسمت محدود می شود.

سخنگو ادامه داد: “در همه موارد ، ما مستقیماً به دارنده حساب اطلاع می دهیم تا آنها مطلع شوند که در مورد حساب اقدامات قانونی انجام داده ایم.”

توییتر روی تلفن همراه

و این به نظر درست است. کاربر توییتر به نام پیتر فردریش (FrieidrichPieter) پس از اشتراک نظر منفی خود درباره نخست وزیر نارندرا مودی ، تصویری از ایمیلی را که دریافت کرد به اشتراک گذاشت.

توییتر توضیح داد که مکاتبات رسمی را از دولت هند دریافت کرده است که ادعا می کند توئیت آن “مغایر قانون فناوری اطلاعات هند ، 2000” است. توئیت هنوز در زمان نوشتن این مقاله دیده می شود ، اما توییتر هشدار داد که این سرویس ممکن است موظف به اقدام در آینده باشد.

متأسفانه این اولین بار نیست که توییتر از خواست دولت هند اطاعت می کند. این سیستم عامل اخیراً 250 حساب مرتبط با آن را متوقف کرده است

مطالب مرتبط: توییتر حساب های پرطرفدار مربوط به اعتراضات کشاورزان در هند را به حالت تعلیق درآورد

اگر می خواهید درباره نحوه رسیدگی به درخواست های قانونی توئیتر که دریافت می کند بیشتر بیاموزید ، نگاهی بیندازید سوالات متداول در مورد ادعای حقوقی. تمام درخواست های حقوقی که توییتر دریافت می کند ، به طور مفصل در نسخه دوساله آن شرح داده شده است گزارش شفافیتدر حالی که درخواست های نگهداری محتوا در پایگاه داده Lumen منتشر می شود.


عکس نمایش مشخصات رسمی توییتر در توییتر
واقعاً داشتن نشانک آبی در توییتر به چه معناست؟

اگر یک حساب توییتر آبی را مشاهده کنید ، تأیید شده است. در اینجا معنی این امر و مزایای وضعیت چیست.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.