25
مه

نمایشگاه Google News هم اکنون برای دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه در دسترس است

Google News Showcase در حال راه یافتن به میز کار است و این ویژگی را در اختیار کاربران بیشتری قرار می دهد.


میز کار Google News Showcase

گوگل با برنامه صدور مجوز محصولات 1 میلیارد دلاری خود ، که به ناشران می پردازد تا محتوای با کیفیت آنلاین را با نام Google News Showcase پرداخت کنند ، سهم خود را برای کمک به بهبود کیفیت انتشار اخبار در اینترنت انجام می دهد.

در ابتدا ، این ویژگی فقط در iOS و Android کار می کرد ، اما گوگل در The Keyword اعلام کرد که در حال ارائه برنامه مجاز در نسخه دسک تاپ Google News است ، به این معنی که حتی کاربران بیشتری می توانند از محتوای با کیفیت ارائه شده استفاده کنند.

نمایشگاه Google News روی دسک تاپ

اگر فکر می کنید ویترین خبرهای Google دقیقاً چیست ، Google این برنامه را در وبلاگ خود توصیف می کند:

Google News Showcase محصولی جدید است که به نفع ناشران و خوانندگان خواهد بود: این مجموعه شامل ویراستاری از ویراستارهای برنده جایزه است تا خوانندگان را با ایده های بهتری از داستان های مهم آشنا کند و در این روند به ناشران کمک می کند تا روابط عمیق با مخاطبان شما ایجاد کنند. .

در دسک تاپ ، پانل های News Showcase در صفحه اصلی Top Stories ظاهر می شوند. هر آنچه در اینجا ظاهر می شود به شما پیشنهاد می شود و می تواند مطابق با سلیقه شما سفارشی شود.

دقیقاً در زیر بهترین داستانهای روز ارائه می شود ، چرخ فلک جدیدی شامل جدیدترین صفحه نمایش شو از اخبار منتشر شده از ناشران ردیابی شده و ناشران است که ممکن است در آینده به دنبال آنها باشید.

فراتر از مواردی که دنبال می کنید ، Google دارای ویژگی های بسیاری است که به شما امکان می دهد محتوای ناشران شرکت کننده در کشور خود را جستجو کنید ، که به شما کمک می کند افق دید خود را گسترش دهید.

علاوه بر این ، Google یک بخش News Showcase را در صفحه اصلی ناشر شرکت کننده Google News نمایش می دهد. گوگل در یک پست وبلاگ گفت: “برای کاربرانی که می خواهند غواصی بیشتری انجام دهند ، ما یک بخش جدید از نمایشگاه اخبار را مستقیماً به صفحه های ناشران شرکت کننده اضافه کردیم.”

توجه به این نکته مهم است که نه کاربران و نه ناشران برای در اختیار داشتن این ویژگی ها روی دسک تاپ مجبور به انجام کار دیگری نیستند. باید طبق معمول Google News را هدف قرار دهید.

اگر نگران هستید که کاربران فقط مطالب را از طریق Google News Showcase می خوانند ، گوگل می گوید که کاربران “برای خواندن مقاله کامل در سایت ناشر کلیک می کنند. اکنون ماهانه بیش از 10 میلیون کلیک از محتوای نمایشگاه خبر ارائه می دهیم. ”

در دسترس بودن Google News Showcase

گوگل اعلام کرد که همه کاربران اخبار گوگل در انگلیس ، استرالیا ، آلمان ، برزیل ، آرژانتین ، ایتالیا ، جمهوری چک و هند. اگر در یکی از این کشورها هستید ، می توانید آن را بررسی کنید. در غیر این صورت ، باید منتظر بمانید تا Google آن را به مکان شما منتقل کند.

ما امیدواریم که گوگل در آینده در برخی مواقع این ویژگی را به ایالات متحده بیاورد ، زیرا به نظر می رسد یک روش بسیار مفید برای مصرف اخبار باشد.


گوگل
گوگل با 30 ناشر نمایشگاه اخبار خود را در هند راه اندازی می کند

علاوه بر این ، گوگل طی سه سال آینده 50،000 روزنامه نگار و دانشجوی روزنامه نگاری محلی را آموزش خواهد داد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.