2
آگوست

نحوه یافتن بیشترین کلمات جستجو شده در Google Iran و سایر کشورها

شما می توانید حجم جستجو ، گرایش ها و محتوای داغی را که در Google جستجو می شود پیگیری کنید ، یا کلمات کلیدی Google ب ​​را برای داشتن یک سایت خوب و پربازدید تجزیه و تحلیل کنید. ابزارهای مختلفی وجود دارد که به شما کمک می کند بیشترین کلمات جستجو شده در ایران و سایر کشورها را پیدا کنید. در این مقاله از انزل وب ، روش بررسی بیشترین کلمات جستجو شده در گوگل ایران و سایر کشورها را معرفی می کنیم.

چگونه می توان بیشترین کلمات جستجو شده فارسی و انگلیسی را مشاهده کرد

؟ چگونه می توان بیشتر کلمات کلیدی جستجو شده در Google و وب را پیدا کرد

اگر می خواهید یک سایت خوب و پرطرفدار داشته باشید ، باید از فارسی ترین کلمات جستجو شده در گوگل استفاده کنید. از کلمات مربوط به سایت خود به درستی استفاده کنید. علاوه بر این ، هنگام ایجاد محتوا ، بیشترین جستجوهای ایرانی در گوگل را در نظر بگیرید. سایتهای متفاوتی برای مشاهده بیشتر جستجوهای گوگل امروزه و همچنین روزهای مختلف سال وجود دارد. در این مقاله از Anzel Web به شما نحوه یافتن روند Google در ایران و جهان را آموزش می دهیم. انتظار بیشتری داشته باشید.

با Wordstream بیشترین کلمات جستجو شده را پیدا کنید

برای یافتن بیشترین کلمات جستجو شده در Google می توانید از ابزار Wordstream استفاده کنید. برای استفاده از این ابزار ، باید افزونه های امنیتی شخص ثالث مانند Privacy Badger را غیرفعال کنید. برای مشاهده عبارات جستجوی Google می توانید تا 30 بار به صورت رایگان از این ابزار استفاده کنید. برای جایگزینی این سایت ، Wordtracker را توصیه می کنیم.

کلمات کلیدی خود را در Google بررسی کنید

برای استفاده از این سایت روی Find my keyword کلیک کنید. در قسمت اول کلمه کلیدی یا عبارت مورد نظر خود را وارد کنید. می توانید این جستجو را با استفاده از دو فیلد Select Industry (جستجوی واژه برای یک موضوع خاص) و Select Country فیلتر کنید.

همچنین می توانید URL ها را در قسمت اول برای سنجش کلمات کلیدی و عملکرد آنها در سایت خود وارد کنید.

کلمات کلیدی خود را در Google بررسی کنید

اکنون روی Search کلیک کنید تا بیشترین کلمات جستجو شده در Google را مشاهده کنید. جدولی را مشاهده خواهید کرد که در آن کلمات کلیدی مرتبط با کلمه کلیدی مورد نظر شما از نظر محبوبیت رتبه بندی شده اند.

به عنوان مثال ، می خواهید وضعیت کلمه کلیدی آووکادو را بررسی کنید. در قسمت اول ، آووکادو را وارد کنید. سپس روی پیکان کوچک در بخش صنعت کلیک کنید. فیلد مورد نظر خود را انتخاب کنید. در اینجا ما Beauty & Fitness را انتخاب کردیم. سپس نام کشور را وارد کنید.

کلمات کلیدی خود را در Google بررسی کنید

در نهایت ، روی Find my keyword کلیک کنید. این سایت برای تبلیغات PPC یا پرداخت هر کلیک عالی است.

کلمات کلیدی خود را در Google بررسی کنید

برای آشنایی با بهترین سایت های آماری ، معرفی ابزارهای آماری حرفه ای برای وبلاگ ها و سایت ها را مطالعه کنید.

کدام کلمات بیشتر جستجو می شوند؟ با Google AutoComplete پیدا کنید

راه دیگر برای یافتن بیشترین کلمات جستجو شده در Google استفاده از Google Autocomplete است. کافی است وارد گوگل شوید و سپس کلمه کلیدی مورد نظر را در فیلد وارد کنید.

بیشتر کلمات فارسی در گوگل جستجو می شود

بهتر است به دنبال کلمات اصلی و عمومی باشید که یک یا دو کلمه هستند. هنگامی که یک کلمه کلیدی را وارد می کنید ، گوگل مفیدترین کلمات انگلیسی یا هر زبانی را که وارد می کنید به شما نشان می دهد.

در مرحله بعد ، کلمات را گسترش دهید و 3 تا 5 عبارت از کلمات را جستجو کنید.

بیشتر کلمات فارسی در گوگل جستجو می شود

برای جستجو مجدد ، به کلمه کلیدی بروید و مورد دیگری را جستجو کنید.

در مرحله ارزیابی کلمات کلیدی ، ابتدا کلمات کلیدی یک یا دو کلمه ای را بررسی کنید. این موارد اصلی و مهمترین موارد هستند. سپس به دنبال عبارت های سه تا پنج کلمه ای باشید. این عناصر توسط افرادی که به دنبال چیزی خاص و متمرکزتر هستند مورد توجه قرار می گیرند.

برای مشاهده رتبه بندی سایت خود می توانید از سایت های مختلف استفاده کنید. برای انجام این کار ، 6 سرویس برتر رتبه بندی سایت آنلاین را مرور کنید.

با سرویس تجزیه و تحلیل وب سایت ، بیشترین کلمات جستجو شده در ایران و جهان را بیابید

می توانید از سرویس تجزیه و تحلیل وب سایت برای تجزیه و تحلیل بیشتر کلمات کلیدی جستجو شده در سایت خود استفاده کنید. هر سایتی بخشی برای آن دارد. به عنوان مثال ، اگر از WordPress.com استفاده می کنید ، می توانید از ابزار Jetpack استفاده کنید. داشبورد اصلی سایت همچنین دارای یک ابزار ساده برای مشاهده آمار جستجوی کلمات در Google و سایت شما است. اگر این برنامه را ندارید ، بهتر است آن را اجرا کنید. می توانید یک حساب رایگان ایجاد کنید و اطلاعات سایت خود را با Google Analytics بررسی کنید.

محتوای محبوب در Google

بخشی را که شامل تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی برای سایت است پیدا کنید. در این بخش می توانید محبوب ترین اصطلاحات مورد استفاده برای دسترسی به وب سایت خود را نشان دهید. این کلمات را دنبال کنید. اگر یک کلمه کلیدی برای شما ترافیک ایجاد می کند ، باید آن را بیشتر مانور دهید. همچنین می توانید میزان محبوبیت این کلمات را در دوره های مختلف کاهش یا افزایش دهید.

بیشترین مطالب جستجو شده در Google و سایت از هفته به هفته و حتی روز به روز تغییر می کند. عبارات ذکر شده در این بخش بسیار کلی هستند. در نتیجه ، باید به کلمات دیگر فکر کنید.

نحوه مشاهده محتوای محبوب در Google با Google Trends

برای بررسی کلمات کلیدی در Google می توانید از Google Trends استفاده کنید. این سایت دارای امکانات زیادی است. در این سایت می توانید Google Trend امروز را در دوره های مختلف در قالب نمودار مشاهده کنید. همچنین می توانید کلمات کلیدی را مقایسه کنید. امکان انتخاب مکان نیز وجود دارد. روندهای روز و ماه نیز به شما نشان داده می شود و می توانید بر روی آنها محتوا ایجاد کرده و مرور کنید.

برای شروع ، روی پیکان کوچک در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید و کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس کلمه کلیدی خود را در فیلد وارد کنید. کلمه کلیدی شما ممکن است معانی متفاوت و کاربردهای متفاوتی در مکان های مختلف داشته باشد. در این حالت ، با وارد کردن این کلمه ، می توانید دسته های مختلف مرتبط با آن را مشاهده کنید. در این مثال ، ما کلمه Apple را انتخاب کردیم. این کلمه هم نام یک شرکت بزرگ است و هم نام میوه. علاوه بر این ، ممکن است معانی دیگری نیز وجود داشته باشد. در اینجا ما می خواهیم یک کلمه کلیدی را انتخاب کنیم که متعلق به اپل است. در نتیجه ، ما اپل را انتخاب می کنیم ، که تحت آن شرکت فناوری نوشته شده است.

    کلمات کلیدی محبوب جستجو

Google Trend اکنون نمودارها را به شما نشان می دهد. در این بخش بخشهایی وجود دارد که می توانید با توجه به نیاز خود آنها را تغییر داده و آمار آنها را مشاهده کنید:

1: با وارد کردن کلمه کلیدی دیگر در این بخش ، می توانید دو کلمه کلیدی را با یکدیگر مقایسه کنید.

2: کشور را انتخاب کنید

3: زمانی را مانند ماه گذشته ، امروز و زمان انتخاب کنید

4: دسته هایی مانند ورزش ، زیبایی ، فناوری را انتخاب کنید

5: زمینه های جستجو مانند تصویر ، اخبار و … را انتخاب کنید.

    کلمات کلیدی محبوب جستجو

بخش دوم نحوه مشاهده محتوای محبوب در Google با Google Trends است

نمودار نرخ بهره در طول زمان نشان می دهد که چگونه محبوبیت صفحه کلید اپل در طول زمان تغییر کرده است. اگر مکان نما را روی نمودار نگه دارید ، می توانید تعداد جستجوها را در همه جا مشاهده کنید. کمی پایین بروید. شما می توانید نقشه ایران را در بخش “علایق بر اساس مناطق مختلف” مشاهده کنید که به صورت رنگی و در جدولی نشان داده شده است که کدام شهرها بیشترین جستجو را برای اپل انجام داده اند. می توانید حالت نمایش این بخش از شهر ، استان و .. را تغییر دهید.

نحوه مشاهده محتوای محبوب در Google

نحوه مشاهده محتوای محبوب در Google

هنگامی که حالت مقایسه را انتخاب می کنید ، نمودارها متفاوت خواهند بود و به صورت ترکیبی نمایش داده می شوند.

بیشترین کلمات جستجو شده در گوگل

به عنوان مثال ، اگر اپل را با فیس بوک و سامسونگ مقایسه کنید ، نمودار به هریک از آنها رنگی می دهد و آنها را در کنار هم مقایسه می کند.

بیشترین کلمات جستجو شده در گوگل

در انتهای صفحه ، دو قسمت به نام Query های مرتبط و موضوعات مرتبط وجود دارد که در آن می توانید کلمات کلیدی و سوالات مربوط به موضوعات مربوط به کلمه کلیدی خود را مشاهده کنید. برای مشاهده نمودار و اطلاعات مربوط به آنها می توانید روی این کلمات کلیک کنید.

با ضربه زدن روی منوی سه خطی در گوشه بالا سمت چپ ، می توانید وارد برگه جستجوهای پرطرفدار شوید.

بیشترین کلمات جستجو شده در گوگل

در این بخش می توانید بیشترین محتوای جستجو شده در Google را مشاهده کنید. با ضربه زدن بر روی REAL-TIME SEARCH TRENDDS در بالای صفحه می توانید گزارش فوری از روندهای Google دریافت کنید. با کلیک روی روندهای جستجوی روزانه ، می توانید محتوای محبوب روزانه را مشاهده کنید.

بیشترین کلمات جستجو شده در گوگل

سایتهای آمار دیگری نیز وجود دارد که در آنها می توانید به بهترین خدمات آمارگیری جایگزین Google Analytics مراجعه کنید تا نحوه کار با آنها را بیاموزید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ما به شما آموختیم که چگونه بیشترین کلمات جستجو شده در Google را از Anzel Web پیدا کنید. از چه روشی برای یافتن بیشترین کلمات جستجو شده در Google استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.