8
آگوست

نحوه یافتن ، مشاهده و ایجاد راهنمای Steam

Steam Guides راهنماهایی هستند که توسط بازیکنان ایجاد شده اند و می توانند به شما در کشف اسرار بازی ، آموزش نحوه اصلاح بازی ها ، ارائه حقایق سرگرم کننده و موارد دیگر کمک کنند.

در این پست ما همه چیز را که باید در مورد Steam Guides بدانید ، از جمله آنچه هستند ، نحوه پیدا کردن آنها ، نحوه مشاهده آنها و نحوه ایجاد راهنمای خود ، به شما خواهیم گفت.

راهنمای Steam چیست؟

آیا در بازی گیر کرده اید و نیاز به راهنمایی دارید؟ به دنبال همه دستاوردها هستید و می خواهید بدانید چگونه آنها را بدست آورید؟ به دنبال برخی از تاکتیک های سطح حرفه ای هستید؟ آیا می خواهید بدانید چگونه کنترلر خود را تنظیم و تنظیم مجدد کنید؟

راهنمای Steam همه اینها و موارد دیگر را ارائه می دهد. آنها منابع رایگان ایجاد شده توسط بازیکنان هستند که از بازی پشتیبانی می کنند.

نمونه ای از راهنمای بخار

راهنماها می توانند حاوی متن ، عکس از صفحه و فیلم باشند و می توانند دسته بندی شوند تا بتوانید به سرعت به برگه مورد نیاز خود بروید.

در حالی که در گذشته ممکن است شما به صورت آنلاین به دنبال یک مرور باشید یا یک راهنمای استراتژی خریداری کرده باشید ، اکنون به احتمال زیاد کسی قبلاً راهنمای Steam را برای کمک به شما نوشته است.

و اگر چنین نیستند ، ایجاد راهنمای Steam خود آسان است.

چگونه می توان راهنمای Steam را پیدا کرد

راه های مختلفی برای یافتن راهنمای Steam وجود دارد و برای دیدن کتابچه های راهنمای آن نیازی به داشتن بازی ندارید. در اینجا نحوه پیدا کردن راهنمای Steam آمده است.

برای مشاهده همه کتابچه های راهنما:

راهنمای انجمن بخار

 1. کلاینت Steam را باز کنید.

 2. کلیک انجمنبه

 3. تغییر به راهنماها بخش. شما می توانید این را بر اساس معروف ترین و اخیرابه

اگر می خواهید راهنماها را احساس کنید ، این خوب است ، اما احتمالاً یکی را برای یک بازی خاص می خوانید.

برای یافتن راهنمای بازی که ندارید:

صفحه محصول فروشگاه بخار

 1. کلاینت Steam را باز کنید.

 2. کلیک خرید کنیدبه

 3. به صفحه بازی بروید.

 4. در بالا سمت راست کلیک کنید مرکز اجتماعبه

 5. تغییر به راهنماها بخش.

متناوبا ، اگر قبلاً مالک بازی هستید:

کتابخانه بخار

 1. کلاینت Steam را باز کنید.

 2. کلیک کتابخانهبه

 3. یک بازی را انتخاب کنید.

 4. کلیک راهنماهابه

در نهایت ، اگر از قبل بازی را از طریق Steam انجام می دهید ، راه ساده تری وجود دارد:

روکش بخار

 1. بازی Steam را راه اندازی کنید.

 2. روکش Steam را باز کنید. این پیش فرض است Shift + Tabبه

 3. در اینجا یک راهنماها بخشی که راهنماهای دارای رتبه برتر را نشان می دهد که می توانید برای مشاهده آنها کلیک کنید.

 4. در غیر این صورت ، کلیک کنید مشاهده تمام کتابچه های راهنما برای مشاهده تمام کتابچه های راهنمای بازی که در حال انجام آن هستید.

این روش فقط در مورد بازی هایی که در Steam خریداری یا استفاده شده اند صدق می کند ، نه بازی هایی که به مشتری اضافه نکرده اید.

مطالب مرتبط: نحوه بازی از راه دور با همه در Steam

نحوه پیمایش در Steam Guide

هنگام تماشای دفترچه راهنما ، استفاده کنید شاخص رهبری حق پرش به قسمتهای خاص

در بالا می توانید به او یک هدیه بدهید شست بالا یا شست پایینبه این بر رتبه ستاره های مدیریت تأثیر می گذارد. هرچه امتیاز بیشتر باشد ، دید راننده در هنگام جستجو بیشتر است.

جوایز برای راهنمای بخار

همچنین می توانید امتیازات Steam را صرف کنید تا نویسنده را با نشان تقدیر کنید ، راهنمای مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا در بالای صفحه راهنمای شما ظاهر شود ، راهنما را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید یا آن را به دلیل تخلف گزارش دهید. کد آنلاین Steam از هدایت.

در انتهای راهنما ، اگر نویسنده آن را فعال کرده است ، می توانید نظرات خود را بنویسید. بررسی در موضوع مشترک شوید اگر می خواهید هر بار که شخصی نظر جدیدی ارسال می کند اعلان دریافت کنید.

نحوه ایجاد راهنمای Steam

اگر می خواهید به هم بازی های خود کمک کنید و تجربه خود را به اشتراک بگذارید ، باید یک راهنمای Steam ایجاد کنید.

اطلاعات اولیه در مورد دفترچه بخار

برای انجام این:

 1. همانطور که در بالا توضیح داده شد به صفحه راهنمای بازی بروید.

 2. در منوی سمت راست ، روی کلیک کنید یک راهنما ایجاد کنیدبه

 3. بفرمایید تو، بیا تو عنوان برای راهنمای شما

 4. کلیک یک فایل را انتخاب کنید یک تصویر مربع بارگذاری کنید تا راهنمای شما را نشان دهد. باید حداقل 195×195 پیکسل باشد.

 5. a را وارد کنید شرح برای راهنمای شما برای قالب بندی می توانید از متون نشانه گذاری استفاده کنید – کلیک کنید کمک قالب بندی برای مشاهده گزینه های موجود

 6. از راهنمای خود بپرسید a دسته بندی (می توانید چندین مورد را انتخاب کنید) و زبانبه

 7. بررسی کنید تا تایید کنید که هستید خالق اصلی از دفترچه راهنما یا مجوز انتشار آن را داشته باشید.

 8. کلیک ذخیره کنید و ادامه دهیدبه

این شما را به صفحه بعدی می برد که در آن محتویات راهنمای خود را پر می کنید. همیشه می توانید بعداً این مورد را ویرایش کنید ، اگرچه قبل از ارسال پست باید حداقل مقداری محتوا داشته باشید.

بخش ویرایش مدیریت بخار

برای تکمیل راهنمای خود ، در صفحه مطالب راهنما:

 1. همه را اضافه کنید تصاویر که می خواهید در راهنمای خود استفاده کنید. همچنین می توانید از اسکرین شات یا فیلم هایی که قبلاً در Steam بارگذاری کرده اید استفاده کنید.

 2. یک همکار اضافه کنید اگر می خواهید دوستان شما در ایجاد راهنما به شما کمک کنند. پس از اتمام راه اندازی ، در صفحه کتابچه راهنمای آنها ظاهر می شود.
 3. یک قسمت اضافه کنید برای ایجاد اولین بخش راهنمای خود محتوا به طور خودکار از این طریق تولید می شود.
 4. کلیک این قسمت را ویرایش کنیدبه

 5. در اینجا a را تعریف کنید عنوان بخش و وارد کنید مطالب بخشبه برای اعمال قالب بندی ، از نوار ابزار استفاده کنید و از منوی سمت راست برای جاسازی تصاویر و فیلم ها استفاده کنید.

 6. وقتی کارتان تمام شد ، روی آن کلیک کنید صرفه جوییبه

 7. در صورت نیاز مراحل سه تا شش را تکرار کنید. تو می توانی کشیدن و انداختن برای سفارش مجدد آنها کلیک این قسمت را حذف کنید برای حذف کامل آن و محتویات آن.

 8. وقتی کارتان تمام شد ، روی آن کلیک کنید راهنمای پیش نمایشبه این به شما نشان می دهد که راهنما هنگام انتشار چگونه خواهد بود.

 9. وقتی از انتشار عمومی راهنما راضی هستید ، روی آن کلیک کنید انتشار دفترچه راهنمابه

در هر زمان می توانید به راهنمای خود بازگردید. برای انجام این کار ، به صفحه راهنماها بروید و پیوند جدیدی را در منوی سمت راست مشاهده خواهید کرد به نام راهنماهایی که تهیه کرده ایدبه

کنترل صاحب درایور بخار

هنگامی که راننده زنده است ، در زیر کنترل خود، تو می توانی تغییر دید برای تعیین اینکه چه کسی می تواند راهنما را ببیند: عمومی ، فقط دوستان ، پنهان یا پنهان. همچنین می توانید به صفحات مختلف ویرایش برگردید و نظرات آن را غیرفعال کنید آمار نویسندگان نشان می دهد که چگونه بسیاری از افراد راهنمای شما را به عنوان مورد علاقه بررسی کرده و انتخاب کرده اند (البته افزایش این اعداد ممکن است مدتی طول بکشد).

شما هم می توانید حذف اگر می خواهید آن را برای همیشه از Steam حذف کنید ، راهنمایی کنید. این کار قابل واگرد نیست ، بنابراین اگر می خواهید دفترچه راهنما را ضبط کنید ، آن را در جایی دیگر بایگانی کنید.

Steam یک فروشگاه بازی عالی است

این تنها چیزی است که باید در مورد Steam Guides بدانید. بنابراین چرا سعی نمی کنید یکی از آنها را ایجاد کرده و به سایر بازیکنان خود کمک کنید؟

Steam بدون نقص نیست ، اما دلیلی دارد که به پلتفرمی برای بازیکنان رایانه تبدیل شود. ویژگی هایی مانند Steam Guides ، کتابخانه عظیمی از بازی ها و نرم افزارها و فروش منظم ، Steam را از رقبای خود متمایز می کند.


بازیهای بخار در مقابل حماسه
Steam در مقابل فروشگاه Epic Games: بهترین چیست؟

در این مقاله ، ما به Steam در مقابل فروشگاه Epic Games نگاه می کنیم و جنبه های مختلف این دو فروشگاه را بررسی می کنیم.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده