29
آگوست

نحوه پیدا کردن فایل ها و عکس های بارگیری شده در iPhone

هنگامی که یک عکس یا فایل را از اینترنت بارگیری می کنید ، ممکن است پیدا کردن آن در iPhone خود برای شما مشکل باشد. در اینجا همه مکانهایی که باید ببینید وجود دارد.


نمایش در آیفون 12

گاهی اوقات فایل ها را در iPhone خود بارگیری می کنید. اینها می توانند فایل های PDF ، اسناد متنی ، تصاویر ، فیلم ها باشند. تو بگو.

اما همه این فایل های آیفون کجا می روند؟

این راهنما باید به شما کمک کند هر محتوایی را که از اینترنت در iPhone بارگیری کرده اید پیدا کنید.

تصاویر بارگیری شده را در برنامه Photos در iPhone خود پیدا کنید

آیا گیر کرده اید که فایلی را که اخیراً در iPhone خود بارگیری کرده اید پیدا کنید؟ دعوا نکن فقط باید مکان مناسب را برای جستجوی آن بدانید. به طور کلی ، iPhone شما فایل ها و عکس ها را در مکان دیگری ذخیره می کند.

برای یافتن تصاویر بارگیری شده در iPhone خود ، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. پیدا کنید و اجرا کنید عکس ها کاربرد.

  2. انتخاب کنید کتابخانه از منوی پایین باید عکس اخیراً بارگیری شده خود را در پایین مشاهده کنید. شاید لازم باشد ضربه بزنید همه عکس ها اگر ظاهر نشود

  3. اگر تصویر را چند روز پیش بارگیری کرده اید ، گالری خود را به بالا پیمایش کنید تا آن را بیابید.

گالری تصاویر (2 تصویر)

فایلهای بارگیری شده را در برنامه Files در iPhone خود پیدا کنید

اگر تصویر را در Photos نمی بینید ، ممکن است آن را در آنجا ذخیره نکرده باشید. معمولاً وقتی عکسی را در iPhone خود بارگیری می کنید ، می توانید انتخاب کنید ذخیره در عکس ها یا در پرونده ها ذخیره شود. اولین به این معنی است که iPhone شما بلافاصله تصاویر را در برنامه Photos ذخیره می کند.

با این حال ، اگر آن را در برنامه Files ذخیره کرده اید ، ادامه مطلب را بخوانید.

مهم نیست مرورگر پیش فرض را در iPhone خود تغییر دهید یا خیر. iPhone شما تمام فایل های بارگیری شده را در برنامه Files ذخیره می کند.

این مراحل را برای پیدا کردن Safari یا بارگیری مرورگر دیگر دنبال کنید:

  1. شروع کنید فایل ها کاربرد.

  2. ضربه زدن درایو iCloudبه

  3. انتخاب کنید بارگیری هابه همه پرونده های خود را در پوشه بارگیری پیدا خواهید کرد.

اگر فایل های شما در پوشه بارگیری نباشند چه؟

شما فایل های بارگیری شده را در پوشه Downloads پیدا نخواهید کرد مگر اینکه دیگر از محل ذخیره پیش فرض Safari استفاده کنید. در آخرین نسخه های iOS ، اپل به شما امکان می دهد مکان بارگیری پیش فرض را برای بارگیری های Safari خود انتخاب کنید.

اگر مکان بارگیری پیش فرض را تغییر داده اید و به خاطر نمی آورید ، به تنظیمات> سافاری و انتخاب کنید بارگیری ها زیر جمعبه باید مکان بارگیری فعلی خود را مشاهده کنید.

اگر از مرورگر شخص ثالث استفاده می کنید ، هنوز راه های دیگری برای یافتن بارگیری های خود دارید. اگر نام فایل خود را دقیق می دانید ، نیازی به گذراندن این حلقه ها ندارید.

برای شروع جستجوی Spotlight ، از وسط صفحه مستقیماً روی صفحه اصلی iPhone خود به پایین بکشید. نام فایل را وارد کنید و همه نتایج مطابقت را در iPhone خود مشاهده خواهید کرد. گزینه دیگر این است که به برنامه Files بروید و از فایل در نوار جستجوی بالا استفاده کنید.

به سرعت بارگیری ها را در iPhone خود پیدا کنید

روش های متفاوتی برای پیدا کردن بارگیری های iPhone وجود دارد. برای تصاویر ، احتمالاً باید به برنامه Photos بروید. برای فایل های دیگر ، مانند اسناد و PDF ها ، برنامه Files محل جستجو است.

اما اگر فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را با استفاده از برنامه های پخش کننده بارگیری می کنید ، باید محتوای خود را پیدا کنید.


دانلود-فیلم-اپل
نحوه بارگیری فیلم در iPad یا iPhone خود

نمی دانید چگونه می توانید فیلم ها را در iPad خود بارگیری کنید؟ ما نحوه بارگیری فیلم ها با استفاده از Netflix ، YouTube ، Apple TV و موارد دیگر را به شما نشان می دهیم.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده