رفتن به نوشته‌ها

نحوه ویرایش فیلم های TikTok

شروع به ساخت فیلم های TikTok خود کنید. در اینجا راهنمای نحوه ویرایش ویدئو برای به اشتراک گذاشتن در این برنامه محبوب وجود دارد.

TikTok یک پلتفرم بسیار محبوب در رسانه های اجتماعی است که در آن کاربران فیلم های کوتاه را به اشتراک می گذارند. در حالی که تماشای فیلم ها می تواند سرگرم کننده باشد ، شاید وقت آن رسیده است که اشتراک گذاری فیلم های خود را شروع کنید.

ما راهنمای گام به گام نحوه ویرایش فیلم های خود را در برنامه به اشتراک خواهیم گذاشت.

یک حساب TikTok ایجاد کنید

مشخصات TikTok - نحوه ثبت نام در TikTok

اعتبار تصویر: HelloImNik / Unsplash

TikTok یک پلت فرم رسانه های اجتماعی است که در آن کاربران محتوای ویدیویی کوتاه را ایجاد و به اشتراک می گذارند ، با گزینه های ویرایش که به آنها امکان می دهد موسیقی و بایت صدا ، پوشش متن و انتقال بین فیلم ها را اضافه کنند. TikTok ویرایش مستقیم فیلم های خود را از طریق برنامه برای کاربران آسان می کند و ما به شما نحوه کار را نشان خواهیم داد.

برای ویرایش و انتشار یک فیلم در TikTok ، ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از بارگیری برنامه ، با استفاده از جزئیات اطلاعات ترجیحی خود یک حساب کاربری ایجاد کنید. دستورالعمل های نصب را دنبال کنید ، علایق خود را انتخاب کنید و تنظیمات اعلان خود را تنظیم کنید.

سپس از شما خواسته می شود حساب خود را تأیید کنید. پس از انجام این کار ، آماده ایجاد ، ویرایش و به اشتراک گذاری محتوای ویدیویی خواهید بود.

می توانید فیلم های خود را مستقیماً با برنامه TikTok ضبط کنید یا فیلم هایی را که از قبل ضبط شده بارگذاری کنید. سپس می توانید این فیلم ها را ویرایش کنید. در اینجا راهنمای همه گزینه های ویرایش موجود برای شما وجود دارد …

دانلود: TikTok برای iOS | اندروید (رایگان)

مراحل اول: فیلم خود را ایجاد یا انتخاب کنید

قبل از شروع فرایند ویرایش ، باید فیلم خود را از برنامه ایجاد کنید یا فیلم (های) را از گالری دستگاه خود انتخاب کنید. در اینجا شرح مختصری از نحوه انجام این کار آورده شده است.

1. برای شروع فیلم TikTok خود ضربه بزنید

با کلیک روی نماد بعلاوه در پایین صفحه ، منوی ایجاد فیلم TikTok را باز کنید.

2. نوع TikTok Video را که می خواهید ایجاد کنید انتخاب کنید

یکی از سه گزینه زیر را انتخاب کنید: فیلم 15 ثانیه ای ، فیلم 60 ثانیه ای یا قالب گزینه.

3. یک فیلم را در TikTok ضبط یا بارگذاری کنید

با فشار دادن و نگه داشتن دکمه قرمز بزرگ در مرکز پایین صفحه ، می توانید ویدیوی خود را از برنامه ذخیره کنید. چند کلیپ می توانند ادغام شوند ، بنابراین می توانید چندین کلیپ را قبل از شروع ویرایش ذخیره کنید.

پس از ضبط همه فیلم ها ، روی علامت قرمز رنگ در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید تا ذخیره شود. اگر می خواهید آن را کنار بگذارید ، پیکان عقب را که با X مشخص شده است فشار دهید.

اگر ترجیح می دهید فیلم های قبلاً ضبط شده را بارگذاری کنید ، انتخاب کنید بارگذاری پایین سمت راست ، که گالری ویدیوی تلفن شما را باز می کند و به شما امکان می دهد فیلم ها را برای استفاده انتخاب کنید.

نحوه ویرایش فیلم های TikTok

پس از ایجاد و انتخاب فیلم های شما ، زمان شروع ویرایش فرا رسیده است. برنامه های ویرایش ویدیوی خارجی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید ، اما TikTok ویرایش فیلم شما را با ویرایشگر TikTok بسیار آسان می کند.

4. فیلم TikTok را کوتاه کرده و فیلم ها را ویرایش کنید

کلیک کنید فیلم ها را تنظیم کنید برای انتخاب فیلم ها. در اینجا می توانید اندازه آنها را کم کنید و ببینید چند ثانیه در هر فیلم دارید. اگر فیلم ها را فشار دهید و نگه دارید ، می توانید با استفاده از خط سفید که در پایین صفحه قرار دارد ، نوار ویدیوها را مرتب کنید ، یک ویدیو را حذف کنید یا آن را به دو قسمت تقسیم کنید.

همچنین می توانید فیلم های خود را در تنظیم Adjust Clips اصلاح کنید. برای این کار ، خطوط قرمز را در دو طرف نوار ویدئویی حرکت دهید. با این کار نقاط شروع و پایان فیلم شما تنظیم می شود.

5. فیلترها را اضافه کنید

فیلترها این برگه به ​​شما امکان می دهد یک فیلتر پوششی را در یکی از چهار دسته به فیلم خود اضافه کنید: پرتره، چشم انداز، غذا، یا پرنیان.

6. نحوه ویرایش صدای فیلم از TikTok

انتخاب کنید صدا در پایین صفحه برای مشاهده انتخاب موسیقی برنامه ، از جمله الگوهای رفتاری و رفتاری ، مشاهده کنید. اگر منظور خاصی دارید ، آن را جستجو کنید جستجو کردن نوار بالای منو.

می توانید صدا اضافه کنید (a صداگذاری یا جلوه صوتی) از انتخاب جلوه های صوتی TikTok که روی ضبط و صدای اصلی اعمال می شود. که در حجم صدا تنظیمات ، می توانید میزان صدا را هم در ضبط اصلی و هم در صدای اضافه شده تنظیم کنید.

7. افکت ها را اضافه کنید

که در جلوه ها ، می توانید جلوه های بصری را به هر قسمت از فیلم اضافه کنید. اینها شامل بزرگنمایی یا چشمک زدن است. همچنین می توانید فیلم ها را در اینجا تقسیم کنید ، تلنگر بزنید ، تکرار کنید یا سرعت را کم کنید ، انتقال از یک ویدیو به ویدیوی دیگر را اضافه کنید یا یک برچسب به ویدیو اضافه کنید.

سپس کلیک کنید صرفه جویی در گوشه بالا سمت راست برای ادامه ویرایش ، یا امتناع در گوشه بالا سمت چپ برای لغو تغییرات.

8- پوشش های متن را اضافه کنید

پیامک بخش به شما امکان می دهد متن را از TikTok به فیلم خود اضافه کنید. می توانید از بین مجموعه ای از قلم ها انتخاب کنید ، تراز و رنگ را تنظیم کرده و متن را برجسته کنید.

9. برچسب ها را به فیلم TikTok خود اضافه کنید

برچسب ها ابزارهای دیداری تزئینی هستند که می توانید به فیلم اضافه کنید. شما همچنین می توانید تمبرهایی را که زمان را مشخص می کنند ، شامل یک نظرسنجی است ، یا به موضوعات محبوب مراجعه کنید. این بخش همچنین به شما امکان می دهد شکلک ها را به ویدیو اضافه کنید.

10. فیلم خود را تکمیل کنید و به TikTok ارسال کنید

گالری تصاویر (2 تصویر)

پس از ویرایش فیلم TikTok ، می توانید روی ضربه بزنید مورد بعدی در گوشه پایین سمت راست سپس می توانید توضیحی در مورد ویدیوی خود اضافه کنید ، هشتگ اضافه کنید و دوستان خود را برچسب گذاری کنید.

برای انتخاب تصویر کوچک جلد ویدئو ، تصویر کنار کادر توضیحات را لمس کنید. در صورت تمایل می توانید هر قسمت از فیلم را به عنوان تصویر روی جلد خود انتخاب کرده و الگوها و متن های TikTok را اضافه کنید.

بیشتر بخوانید: برنامه نویسان برتر TikTok برای برنامه ریزی فیلم های TikTok شما

همچنین گزینه های تنظیمات وجود دارد که در آن شما انتخاب می کنید چه کسی می تواند ویدیو را تماشا کند و اینکه آیا اظهار نظر ، دوئت یا بخیه مجاز است همچنین می توانید فیلم ویرایش شده را در دستگاه خود ذخیره کنید.

ویدیوی TikTok شما کامل است و می تواند به صورت ذخیره شود پیش نویس، یا اگر آماده اشتراک گذاری هستید ، را انتخاب کنید پست.

TikTok به محض بارگذاری ویدیو به شما اطلاع می دهد.

کدام فیلم ها را می توانم در TikTok به اشتراک بگذارم؟

TikTok میزبان محتوای ویدئویی متنوعی است که بر علایق مختلف از سراسر جهان تأثیر می گذارد. چه فیلم های شما برای اهداف شخصی باشد یا کاری ، می توانید خلاقیت خود را ابراز کنید و علایق خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

سپس کاربران می توانند فیلم های TikTok خود را در سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. سازندگان جدی می توانند یک مارک تجاری به عنوان یک تأثیرگذار پرداخت شده در برنامه ایجاد کنند و حتی سود خود را از TikTok بگیرند.

چه ماشین باشد ، چه آشپزی و چه گربه ای که برای آنها فیلم ایجاد خواهید کرد ، TikTok جایی برای شما دارد.

در TikTok شروع به ایجاد و ویرایش کنید

آماده ویرایش اولین فیلم TikTok خود هستید؟ با در نظر گرفتن تمام این مراحل ، شما می توانید فیلم ها را ویرایش کنید و فیلم های خود را با سایر افراد در سیستم عامل به اشتراک بگذارید.

از ویرایش و انتشار لذت ببرید!


صفحه اصلی TikTok
نحوه ساخت فیلم از TikTok در 7 مرحله آسان

آیا می خواهید از برنامه ویروس فیلم کوتاه TikTok استفاده کنید؟ در اینجا یک راهنمای آسان برای ارسال اولین فیلم شما وجود دارد …

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید