رفتن به نوشته‌ها

نحوه محافظت از PDF با رمز عبور

آیا می دانید که می توانید از PDF های خود با رمز عبور محافظت کنید؟ این به شما امکان می دهد فایل های PDF را با خیال راحت به اشتراک بگذارید ، زیرا می دانید که فقط کسانی که دارای رمز عبور هستند می توانند آنها را مشاهده کنند.

از به اشتراک گذاری فرم های حساس یا قراردادهایی که به امضا نیاز دارند ، تا اشتراک فایل های شخصی شما ، ارسال یک فایل PDF استاندارد شده است. با این حال ، اگر می خواهید مطمئن شوید که فایل شما محافظت شده است ، در زیر چند روش برای محافظت از فایل های PDF خود با رمز عبور آورده شده است.

نحوه محافظت از رمز عبور با Acrobat Pro DC

Adobe Acrobat Pro DC می تواند فایل های PDF قابل جستجو و قابل ویرایش ایجاد کند که می توانید با رمز عبور از آنها محافظت یا رمزگذاری کنید.

برنامه های قیمت گذاری Adobe

با این حال ، برنامه رایگان نیست. برای اشتراک سالانه Acrobat Pro DC باید 14.99 دلار در ماه بپردازید یا برای اشتراک سالانه Acrobat Standard DC 12.99 دلار در ماه بپردازید. یک دوره آزمایشی رایگان نیز وجود دارد.

1. پس از باز کردن فایل PDF خود در Acrobat Pro DC ، در سمت راست سند ، باید چندین گزینه وجود داشته باشد. در بین این گزینه ها ، روی کلیک کنید محافظت.

2. در صورتی که این گزینه ها را در لیست ندارید ، فقط روی آن کلیک کنید ابزارها در بالا به پایین پیمایش کنید حفاظت و استانداردسازی کنیدجایی که می توانید گزینه Security را انتخاب کنید.

Acrobat Adobe Protect

3. سپس سه دکمه جدید در بالای سند خود خواهید داشت. از بین آنها می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید از فایل PDF خود با گذرواژه محافظت کنید یا می توانید آن را بررسی کنید گزینه های پیشرفته اگر می خواهید فایل PDF خود را به جای آن رمزگذاری کنید.

گزینه های پیشرفته Acrobat Adobe

4. پس از کلیک کردن با رمز عبور محافظت کنید، پنجره دیگری ظاهر می شود که در آن می توانید رمز عبور و آنچه می خواهید محافظت کنید را انتخاب کنید. همچنین می توانید PDF خود را با رمز عبور یا گواهی رمزگذاری کنید.

Acrobat Adobe رمز عبور را انتخاب کنید

5. پس از انتخاب رمز عبور خود ، روی آن کلیک کنید درخواست دادن.

خریداری می کند: Adobe Acrobat Pro DC برای Windows و Mac (گزینه های پولی)

گذرواژه از فایل های PDF به صورت آنلاین از طریق Adobe محافظت کنید

اگر آمادگی تعهد کامل به Acrobat Pro DC را ندارید ، باید بدانید که Adobe به شما این امکان را می دهد تا از فایل PDF خود بصورت آنلاین با رمز عبور رایگان محافظت کنید.

1. ابتدا ، شما باید فایل خود را انتخاب کنید، یا می توانید فایل خود را روی صفحه بکشید و رها کنید.

بارگذاری آنلاین فایل Adobe

2. پس از انتخاب فایل خود ، رمز عبور را وارد کرده و آن را تکرار کنید ، اما به نوار پایین زیر توجه کنید. پس از انتخاب رمز عبور ، روی آن کلیک کنید گذرواژه تنظیم کنید.

adobe رمز عبور خود را انتخاب کنید

3. سپس می توانید فایل خود را به صورت رایگان بارگیری کنید.

حالا امتحان کن: Adobe.com (رایگان)

مطالب مرتبط: نحوه انتخاب متن در فایل PDF

حفاظت از رمز عبور PDF با iLovePDF

این یک ابزار آنلاین است که می تواند به شما کمک کند به راحتی از فایل PDF خود با رمز عبور محافظت کنید. iLovePDF دارای تعدادی گزینه دیگر است که می توانند به شما در ویرایش فایل PDF خود نیز کمک کنند.

1. برای محافظت از رمز فایل PDF خود با iLovePDF ، ابتدا باید کلیک کنید یک فایل PDF را انتخاب کنید، سپس فایل PDF خود را در رایانه خود بیابید و روی Open کلیک کنید (همچنین می توانید فایل خود را بکشید و رها کنید).

2. می توانید دو فایل PDF را برای محافظت از رمز عبور به صورت رایگان به طور همزمان انتخاب کنید. بیش از دو فایل PDF به اشتراک حق بیمه نیاز دارند.

iLovePDF باز کردن فایل PDF

3. پس از انتخاب فایل PDF خود ، می توانید رمز عبور را در سمت راست انتخاب کنید. سپس بر روی آن کلیک کنید از PDF محافظت کنید.

iLovePDF رمز عبور خود را انتخاب کنید

4. بارگیری باید به طور خودکار شروع شود ، اما اگر شروع نشد ، می توانید کلیک کنید بارگیری فایل های PDF محافظت شده برای بارگیری دستی

iLovePDF محافظت از فایل را ذخیره کنید

حالا امتحان کن: iLovePDF.com | نسخه مرورگر و ویندوز (رایگان + گزینه های پولی)

از رمز PDF خود با Smallpdf محافظت کنید

این وب سایت دیگری است که به شما امکان می دهد از فایل PDF خود با رمز عبور رایگان محافظت کنید. با این حال ، می توانید تنها از دو فایل PDF در روز با رمز عبور محافظت کنید ، در غیر این صورت باید هزینه اشتراک را بپردازید.

با این حال نگران نباشید ، زیرا Smallpdf دارای 7 روز آزمایشی رایگان است ، بنابراین می توانید آن را امتحان کنید.

1. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک فایل را در رایانه خود برای بارگذاری انتخاب کنید ، یا می توانید فایل را بکشید و روی صفحه رها کنید.

SmallPDF فایل خود را انتخاب کنید

2. پس از بارگذاری فایل ، باید رمز عبور را انتخاب کرده و سپس آن را تکرار کنید. لبخند در سمت چپ قدرت رمز عبور شما را نشان می دهد. بر روی کلیک کنید رمزگذاری PDF ادامه.

SmallPDF رمز عبور خود را انتخاب کنید

3. سپس فایل PDF رمزگذاری شده بارگذاری می شود و به زودی می توانید آن را به صورت رایگان بارگیری کنید.

SmallPDF فایل شما را ذخیره کند

حالا امتحان کن: SmallPDF.com | مرورگر ، نسخه های Windows ، iOS و Android (رایگان + گزینه های پولی)

با رمز عبور PDF با Soda PDF محافظت کنید

اگر پیشنهادات قبلی کمکی نکرد ، Soda PDF را بررسی کنید. به همین ترتیب کار می کند.

1. ابتدا ، باید فایل خود را از رایانه خود بارگذاری کنید یا فایل را بکشید و روی صفحه رها کنید.

SodaPDF فایل خود را انتخاب کنید

2. هنگامی که بارگذاری فایل PDF شما به پایان رسید ، می توانید هر گذرواژه ای را که می خواهید وارد کنید و سپس آن را تکرار کنید. سپس فقط بر روی آن کلیک کنید حفاظت.

SodaPDF رمز عبور خود را انتخاب کنید

3. یک برگه جدید باز می شود که از شما می خواهد گذرواژه ای را که تازه انتخاب کرده اید تکرار کنید ، پس از آن پیوندی برای بارگیری فایل PDF خود دریافت خواهید کرد.

SodaPDF فایل خود را ذخیره کنید

حالا امتحان کن: SodaPDF.com | نسخه مرورگر و ویندوز (رایگان + گزینه های پولی)

فایل های PDF تنها فایل هایی نیستند که باید از آنها محافظت کنید

بسته به میزان حساسیت فایل های شما نسبت به اطلاعات ، ممکن است بخواهید از آنها با رمز عبور محافظت کنید. به خصوص اگر آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. این امر نه تنها در مورد فایل های PDF بلکه در فایل هایی مانند Word ، Excel ، ZIP و سایر موارد نیز صدق می کند.


رزرو با قفل زیپ
نحوه محافظت از فایل ZIP در ویندوز با رمز عبور

آیا می خواهید از فایل های خود در برابر چشم های کنجکاو محافظت کنید؟ در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید