رفتن به نوشته‌ها

نحوه قفل کردن مرورگر دسکتاپ با رمز عبور

قفل کردن مرورگر با رمز عبور یک راه عالی برای افزایش امنیت آنلاین است. در اینجا نحوه استفاده از مرورگرهای رومیزی آمده است.


با قفل صفحه لپ تاپ محافظت می شود

اگر دستگاه خود را با افراد دیگر به اشتراک می گذارید ، بهتر است مرورگر خود را قفل کنید. وارد کردن رمز عبور زمان زیادی نمی برد ، اما مطمئناً از حریم خصوصی شما محافظت می کند.

ما نحوه محافظت از مرورگر شما در دسکتاپ خود را بررسی خواهیم کرد. شیرجه بزنیم.

برنامه افزودنی قفل مرورگر را بارگیری کنیدbrowser-lock-chrome-extension

از آنجا که هیچ روش محافظت از رمز عبور داخلی برای اکثر مرورگرها وجود ندارد ، باید از برنامه افزودنی استفاده کنیم. برای اهداف این مقاله ، از افزونه قفل مرورگر موجود برای Chrome ، Edge و Opera استفاده خواهیم کرد.

دانلود: برنامه افزودنی قفل Chrome لبه | اپرا (رایگان)

مطالب مرتبط: کلیک کنید و تمیز کنید: مرورگر خود را فراتر از حریم خصوصی و تنظیمات امنیتی گسترش دهید

تنظیمات را پیکربندی کنید

پس از نصب برنامه افزودنی ، باید تنظیمات را پیکربندی کنید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که با یک حساب کاربری ثبت نام کنید. روی نماد برنامه افزودنی کلیک کرده و انتخاب کنید تغییر تنظیمات. یک گذرواژه تعیین کنید و آدرس ایمیل خود را وارد کنید. پس از مراحل ثبت نام ، Chrome شما را برای پیکربندی تنظیمات به صفحه جدیدی هدایت می کند.

browser-lock-extensions-settings

به طور پیش فرض خواهید داشت قفل مرورگر فعال شد برای جلوگیری از حدس زدن رمز عبور دیگران ، می توانید آن را فعال کنید امنیت عمیق. این ویژگی است که پس از سه بار تلاش ناموفق برای ورود ، گزینه ورود را به مدت سه دقیقه قفل می کند.

توصیه می کنیم گزینه بازیابی رمز عبور را باز نگه دارید تا از مرورگر خود خارج نشوید. بهترین بخش این است که این برنامه افزودنی می تواند تاریخ را پس از سه فرض اشتباه اشتباه پاک کند. حتی اگر شخصی به مرورگر شما دسترسی پیدا کند ، داده های مرور شما در آنجا نخواهد بود.

مرورگر خود را قفل کنید

پس از افزودن رمز عبور و پیکربندی تنظیمات ، می توانید مرورگر خود را به شرح زیر قفل کنید:

  1. افزونه را به نوار ابزار Chrome.

  2. بر روی کلیک کنید نماد برنامه افزودنی.

  3. انتخاب کنید قفل مرورگر.

روش دیگر ، می توانید بر روی هر نقطه روی صفحه کلیک راست کرده ، مکان نما را نگه دارید قفل مرورگر، و انتخاب کنید قفل مرورگر.

مطالب مرتبط: چگونه می توانم بوک مارک های شما را در Chrome و Firefox رمزگذاری و از رمز عبور آنها محافظت کنم تا آنها را ایمن نگه دارم؟

دوباره وارد شوید

وقتی مرورگر خود را قفل می کنید ، Browser Lock پنجره ورود به سیستم را نشان می دهد. برای باز کردن قفل ، رمز عبور خود را وارد کرده و وارد شوید. در صورت فراموش کردن رمز عبور ، می توانید روی نماد منو در گوشه بالا سمت راست کلیک کرده و رمز عبور خود را بازنشانی کنید.

مرورگر-قفل-افزونه-ورود

بهترین نکته در مورد این افزونه این است که با قفل کردن مرورگر ، زبانه ها را از دست نخواهید داد. با هر بار ورود مجدد ، برگه های قبلاً باز شده به طور خودکار نمایش داده می شوند.

از حریم خصوصی خود محافظت کنید

بسیاری از مرورگرها اطلاعات زیادی در مورد ما دارند. بنابراین هنگام موج سواری ، مهم است که مطمئن شوید بالاترین سطح حریم خصوصی را دارید. اگرچه مرورگرها دارای ویژگی های امنیتی داخلی هستند ، اما می توانید با استفاده از برنامه های افزودنی مرورگر شخص ثالث ، حریم خصوصی خود را افزایش دهید.


google-chrome-privacy-extensions-featured
8 بهترین افزونه حریم خصوصی Chrome برای امنیت بهتر

افزونه های حریم خصوصی Google Chrome همیشه خصوصی نیستند! در اینجا برخی از بهترین افزونه ها برای مرورگر کمتر خصوصی Google آمده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید