7
ژوئن

نحوه فعال کردن حالت تاریک در Google Docs بر روی تلفن یا رایانه شما

آیا شما از طرفداران حالت تاریک هستید و آیا روند کار شما شامل استفاده از Google Docs است؟ در اینجا نحوه فعال سازی آن آورده شده است.


نحوه فعال کردن حالت تاریک در Google Docs

Google برای بسیاری از سرویس های خود حالت تاریک ارائه می دهد ، اما به نظر نمی رسد Google Docs یک حالت را داشته باشد. در وب فقط با دور زدن مرورگر خود می توانید حالت تاریک Google Docs را فعال کنید.

با این حال ، اگر از Google Docs در دستگاه همراه استفاده می کنید ، می توانید این حالت را از طریق برنامه روشن کنید. در این مقاله ، به شما کمک می کنیم Google Docs را در حالت تاریک در وب و برنامه تلفن همراه قرار دهید.

حالت تاریک را در Google Docs در وب فعال کنید

از آنجا که نسخه وب Google Docs هنوز حالت تاریکی را ارائه نمی دهد ، برای فعال کردن حالت در این مجموعه اداری ، باید به هک مرورگر تکیه کنید.

Google Chrome یک پرچم آزمایشی دارد که برای فعال کردن حالت تاریک در Google Docs می توانید آن را روشن کنید. توجه داشته باشید که فعال کردن این پرچم برای همه وب سایت هایی که با این مرورگر بازدید می کنید حالت تاریک را فراهم می کند.

در اینجا چگونگی روشن کردن حالت تاریک در Google Docs در صورت اشکال وجود دارد:

 1. راه افتادن گوگل کروم در رایانه Windows یا Mac خود قرار دهید.

 2. نوع chrome: // پرچم ها را در نوار آدرس فشار دهید و فشار دهید وارد.

 3. اکنون باید در صفحه پرچم های Chrome باشید. اینجا کلیک کنید جعبه جستجو در بالا و موارد زیر را وارد کنید: حالت تاریک اجباری برای محتوای وب.

 4. وقتی موردی که به دنبال آن هستید در نتایج ظاهر شد ، روی منوی کشویی کنار آن مورد کلیک کنید و انتخاب کنید فعال شده.

  پرچم Chrome را فعال کنید

 5. یک دکمه جدید می گوید راه اندازی مجدد در پایین مرورگر شما ظاهر می شود. برای بستن Chrome روی این دکمه کلیک کنید و سپس دوباره آن را باز کنید. این لازم است تا تغییرات شما اعمال شود.

 6. وقتی Chrome دوباره باز شد ، به سایت Google Docs مراجعه کنید. مشاهده خواهید کرد که اکنون به رنگ تیره است.

  سندنگار Google در حالت تاریک

اگر می خواهید حالت تاریک را در Google Docs غیرفعال کنید ، فقط صفحه پرچم های Chrome را باز کرده و انتخاب کنید معلول از منویی که انتخاب کرده اید فعال شده در بالا. سپس Chrome را مجدداً راه اندازی کنید و کار شما تمام است.

توجه داشته باشید که این حالت تاریک فقط در Chrome کار می کند و با حساب Google شما مرتبط نیست. اگر Google Docs را از مرورگر وب دیگری باز کنید ، موضوع اصلی را مشاهده خواهید کرد.

حالت تاریک برای Google Docs برای تلفن همراه

بر خلاف نسخه وب ، برنامه تلفن همراه Google Docs نیازی به استفاده از راه حل برای فعال کردن حالت تاریک ندارد. در عوض ، یک گزینه رسمی در منوی تنظیمات وجود دارد که به شما امکان می دهد کل برنامه خود را تاریک کنید.

مرتبط: نحوه استفاده از حالت تاریک در Android

علاوه بر این ، اگر قبلاً گزینه تاریک سیستم را در تلفن خود فعال کرده باشید ، Google Docs به طور خودکار با موضوع تاریک شما سازگار می شود. در این حالت نیازی به تغییر گزینه ها نیست.

برای سایر کاربران ، این مراحل را برای روشن کردن حالت تاریک دنبال کنید:

 1. آن را باز کنید برنامه Google Docs در دستگاه همراه خود

 2. ضربه زدن منوی اسناد (سه خط افقی) در گوشه بالا سمت چپ.

 3. انتخاب کنید تنظیمات از منویی که ظاهر می شود

 4. در صفحه تنظیمات ، روی ضربه بزنید موضوعی را انتخاب کنید در بالا

 5. انتخاب کنید تاریک از گزینه های موجود برای شما.

 6. برنامه به سرعت چراغ ها را خاموش و تاریک می شود.

  گالری تصاویر (2 تصویر)

برای غیرفعال کردن حالت تاریک ، به همان حالت بروید موضوعی را انتخاب کنید را انتخاب کرده و انتخاب کنید سبک از لیست موضوعات.

یک ویژگی اختیاری که در برنامه تلفن همراه Google Docs دریافت می کنید این است که می توانید اسناد خود را در یک موضوع روشن پیش نمایش دهید در حالی که برنامه هنوز از حالت تاریک استفاده می کند. برای استفاده از این گزینه:

 1. باز کردن یک سند در برنامه Google Docs روی تلفن شما

 2. در صفحه اسناد ، روی ضربه بزنید منو با سه مورد در گوشه بالا سمت راست

 3. انتخاب کنید نمای تم سبک گزینه.

  گالری تصاویر (2 تصویر)

چراغ های Google Docs را خاموش کنید

Google Docs برای وب هنوز در حالت تاریک در دسترس نیست. تا آن زمان ، از روش های بالا استفاده کنید تا تجربه خود را برآورده کنید نیازهای شما. با استفاده از این روشها ، روشن و خاموش کردن حالت تاریک در هر دو نسخه وب و تلفن همراه Google Docs آسان است.


تم Office Dark ارائه شده است
نحوه فعال کردن حالت تاریک در Microsoft Office

Microsoft Office 2016 دارای یک موضوع تاریک داخلی است و فوق العاده است. در اینجا نحوه دستیابی به آن آورده شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.