رفتن به نوشته‌ها

نحوه فعال سازی گزینه نمایش آمازون Luna 720p

نسخه بتا آمازون لونا اکنون گزینه کاهش وضوح و بهبود عملکرد را دارد. در اینجا نحوه کار آن آورده شده است.


وضوح پایین آمازون-لونا

یکی از نکات مهم فروش آمازون لونا این است که سرویس بازی ابری فضای دستگاه کاربر را اشغال نمی کند و سرویس های ابری آمازون بیشتر کارهای سخت را انجام می دهند. نکته منفی این سکه این است که داده ها و مشکلات اتصال ، مانند استفاده زیاد یا پهنای باند محدود ، می توانند روی بازی تأثیر بگذارند.

برای مقابله با این موضوع ، آمازون لونا به کاربران این امکان را می دهد تا کیفیت نمایش بازی ها را در این پلتفرم از 1040p به 720p کاهش دهند و بازی را بر نمایشگر اولویت دهند. بنابراین چگونه می توان وضوح 720p را تغییر داد؟ مثل این …

چرا کیفیت نمایش لونا را کاهش می دهید؟

اگر رایانه قدیمی تری با فضای محدود و پردازش دارید یا حتی می خواهید بازی های بیشتری را روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود انجام دهید ، ممکن است خدمات بازی ابری همان چیزی باشد که شما نیاز دارید. آنها بیشتر کارهای سخت را در خارج از دستگاه انجام می دهند و بسیاری از محدودیت های سخت افزاری را انکار می کنند.

مواردی مانند محدودیت های داده ، نیاز به پهنای باند بالا یا ارتباطات اینترنتی ستاره ای کمتر از هنگام پخش دستگاه آسیب می بینند. و این نگرانی ها فقط از جانب مصرف کننده نیست. در روزی که آمازون لونا از دستگاه های اندرویدی پشتیبانی خود را آغاز کرد ، احتمالاً به دلیل تقاضای زیاد سرور ، این پلتفرم تقریباً غیر قابل استفاده بود.

به روزرسانی اولیه بتا برای آمازون لونا به کاربران این امکان را می دهد تا کیفیت نمایش را از 1080p به 720p کاهش دهند تا بازی در این شرایط و سایر موقعیت های اتصال کم بهبود یابد.

نحوه تنظیم کیفیت نمایش در آمازون لونا

از صفحه اصلی Amazon Luna ، را انتخاب کنید تنظیمات از منوی بنر در بالای صفحه.

صفحه اصلی آمازون لونا

از جانب تنظیمات صفحه را انتخاب کنید کیفیت فیلم. تنظیمات پیش فرض 1080p است ، اما می توانید به 720p تغییر دهید.

نمایشگر آمازون لونا را روی 720p تنظیم کنید

این مورد نیاز تقریبی داده را در زیر تنظیمات نشان می دهد و این تنظیمات بر نحوه کار آمازون لونا در این دستگاه تأثیر می گذارد. بنابراین ، اگر از پلتفرم چند دستگاهی استفاده می کنید ، می توانید کیفیت نمایشگر را در رایانه خود بالا بگذارید و آن را به دستگاه هوشمند خود تغییر دهید تا از سخت افزار و انواع اتصال بیشترین بهره را ببرید.

تفاوت استفاده از عملکرد Luna 720p چیست؟

متعادل سازی بازی و نمایشگر مشکلی نیست که فقط مختص Amazon Luna باشد و راه حل آن نیز منحصر به فرد نباشد. بیشتر سیستم عامل های بازی و بازی به کاربران امکان می دهند تا کیفیت نمایش را برای بهینه سازی عملکرد دستگاه ها و شبکه های خود تنظیم کنند.

یک نتیجه اضافی برای آمازون لونا این است که اگرچه عناوین AAA وجود دارد ، اما بسیاری از بازی ها در پلتفرم آنها از نظر گرافیکی درخواست خاصی ندارند. هنوز هم می خواستیم ببینیم که افت نمایش در یکی از چشمگیرترین بازی های پلتفرم ، Control ، به چه صورت است.

کنترل در آمازون لونا با کیفیت 720p و 1080p انجام می شود

ما عکس سمت راست را در 720p و عکس را در سمت راست با 1080p گرفتیم ، تقریباً در همان مکان بازی. در 1080p ، ممکن است برخی از جزئیات بافت کمی واضح تر باشد ، تغییر در نور و عمق ممکن است کمی بهتر باشد ، اما تغییرات بسیار شدیدتر از حد انتظار است ، حتی در بازی های پیچیده بصری.

وقتی کیفیت نمایش را پایین می آوردیم ، پیشرفت محسوسی در تجربه گیم پلی مشاهده نشد ، اما همچنین انجام بازی در تنظیمات کیفیت نمایش بالاتر مشکلی نداشت. در ساعات اوج بازی یا وقتی افراد بیشتری آنلاین هستند ، تفاوت می تواند بیشتر محسوس باشد.

اکنون می توانید وضوح Amazon Luna را تغییر دهید

کیفیت گرافیک آمازون لونا نقطه اوایل فروش این پلتفرم بود ، اما همچنین مقرون به صرفه بود. Luna با اجازه دادن به کاربران برای انتخاب عملکرد مناسب برای آنها ، استفاده از این سرویس را برای افراد بیشتر آسان می کند بدون اینکه کیفیت سایر کاربران را تحت تأثیر قرار دهد.


بازی و آرم آمازون لونا
بررسی دستی دسترسی اولیه آمازون لونا

آیا می خواهید بدانید Amazon Luna دارای چه ویژگی هایی است که در دست توسعه است؟ بررسی دسترسی زودهنگام ما شامل همه مواردی است که باید بدانید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید