2
سپتامبر

نحوه غیرفعال کردن شارژ سریع سیمی و بی سیم گوشی های گلکسی سامسونگ

با غیرفعال کردن کابل فوق سریع یا شارژ بی سیم ، عمر باتری تلفن خود را افزایش دهید.


غیر فعال کردن سریع بارگذاری سامسونگ

تلفن های سامسونگ از شارژ سریع 18 وات یا 25 وات پشتیبانی می کنند و برخی از مدل های منتخب تا 45 وات از شارژ سریع پشتیبانی می کنند. علاوه بر این ، سامسونگ از شارژ سریع بی سیم با سرعت حداکثر 15 وات نیز پشتیبانی می کند.

در حالی که شارژ سریع تضمین می کند که تلفن شما مدتی را در شارژر بگذراند ، این امر بر عمر باتری تأثیر منفی می گذارد. خوشبختانه در صورت تمایل به محافظت و افزایش طول عمر باتری گوشی ، سامسونگ گزینه ای برای غیرفعال کردن شارژ سریع سیمی و بی سیم ارائه می دهد.

شارژ فوق سریع تلفن هوشمند سامسونگ خود را غیرفعال کنید

غیرفعال کردن شارژ فوق سریع ، دستگاه Samsung Galaxy شما را به جای 25 /45 وات با 18 وات شارژ می کند. در صورتی که دستگاهی که مالک آن هستید از شارژ سریع سریع پشتیبانی نکند ، گزینه غیرفعال سازی نیز از بین می رود.

در زیر لیستی از تلفن های هوشمند سامسونگ که از شارژ کابل فوق سریع پشتیبانی می کنند ، آمده است:

  • سری Galaxy S21

  • سری گلکسی نوت 20

  • Galaxy Z Fold 2/3

  • سری گلکسی اس 20

  • Galaxy A52 / A51

  • Galaxy A72

  • سری گلکسی نوت 10

همچنین می توانید شارژ سریع دستگاه Samsung Galaxy خود را غیرفعال کنید ، که باعث می شود سرعت شارژ از 18 وات به 10 وات ناچیز کاهش یابد. این امر عمر باتری را بیشتر می کند ، اما زمان شارژ جهش محسوسی را شاهد خواهد بود.

اگر تمایل دارید تلفن سامسونگ خود را در شب شارژ کنید ، می توانید از این گزینه استفاده کنید. راهنمای ما را بخوانید تا بدانید چرا شارژ سریع برای عمر باتری گوشی شما مضر است.

شارژر گوشی اندروید

مطالب مرتبط: شارژ سریع چگونه کار می کند و کدام تلفن سریعترین شارژ است؟

در صورت تمایل به گرم شدن گوشی سامسونگ گلکسی در حین کار یا اگر نمی خواهید فن موجود در شارژر بی سیم روشن شود ، غیرفعال کردن شارژ بی سیم سریع توصیه می شود.

نحوه غیرفعال کردن شارژ فوق سریع

هنگامی که همه چیز در راه است ، در اینجا می توانید نحوه شارژ بی سیم فوق سریع ، سریع و سریع را در گوشی گلکسی سامسونگ خود غیرفعال کنید.

  1. بازش کن تنظیمات منو و به مراقبت از باتری و دستگاهبه مطبوعات باتری از صفحه ای که باز می شود

  2. به پایین بروید و ضربه بزنید تنظیمات بیشتر باتریبه

  3. در قسمت Load گزینه غیرفعال سازی را خواهید یافت شارژ سریع،، شارژ فوق العاده سریع، و شارژ بی سیم سریعبه فقط گزینه هایی را که می خواهید غیرفعال کنید خاموش کنید.

گالری تصاویر (2 تصویر)

عمر باتری گوشی خود را افزایش دهید

اگر می خواهید عمر باتری دستگاه Samsung Galaxy خود را افزایش دهید ، اکیداً توصیه می شود که همه نوع شارژ سریع با سیم یا بی سیم را روی آن غیرفعال کنید. این به کاهش گرمای تولید شده کمک می کند ، که به نوبه خود باتری شما را برای مدت طولانی سالم نگه می دارد.

این بدیهی است که تنها در صورتی مفید است که مشکلی برای شارژ طولانی مدت گوشی سامسونگ نداشته باشید. اگر همیشه در حال حرکت هستید و همیشه به پریز برق یا شارژر دسترسی ندارید ، بهتر است گزینه های شارژ سریع را برای راحتی کار خود فعال کنید.

امیدواریم از مواردی که توصیه و بحث می کنیم لذت ببرید! MUO مشارکتهای وابسته و حامی دارد ، بنابراین ما بخشی از درآمد حاصل از برخی از خریدهای شما را دریافت می کنیم. این بر قیمتی که پرداخت می کنید تاثیری نخواهد داشت و به ما کمک می کند بهترین توصیه های محصول را ارائه دهیم.


آیا بارگذاری سریع برنامه ها واقعاً کار می کند؟

آیا واقعاً می توانید آیفون یا تلفن Android خود را سریعتر با یک برنامه شارژ سریع شارژ کنید؟ ما به دنبال آن هستیم تا بفهمیم.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده