20
جولای

نحوه طراحی آنلاین تی شرت: 10 بهترین خدمات

خواه آن را به عنوان هدیه ، بیانیه شخصی یا ابزاری تبلیغاتی بخواهید ، به لطف نتایج خدمات موجود در اینترنت ، می توانید خیلی راحت تی شرت خود را طراحی کنید. با خلاقیت و تجربه چاپ آنها ، میزهای سفارشی شما می توانند ویترین باشند.

در اینجا برخی از خدمات عالی وجود دارد که می توانید برای نیازهای طراحی تی شرت خود به آنها متوسل شوید. برخی از آنها برای بودجه محدود بهتر هستند ، در حالی که برخی دیگر می توانند متناسب با ایده های پیچیده شما باشند. عاقلانه انتخاب کنید و می توانید منتظر لباس هایی باشید که دوست دارید.

طرح تی شرت سفارشی

اولین توقف شما باید Custom Ink ، یک شرکت جهانی و قابل اعتماد باشد. این سبک از انواع تاپ مخزن نخی گرفته تا تی شرت های آستین بلند دارای سبک های مختلفی است که می توانید به دلخواه رنگ و تزئین کنید.

به شما امکان می دهد تصاویر شخصی خود را بارگذاری کنید یا از کارهای هنری آماده استفاده کنید. همچنین ابزار متن سفارشی و همچنین نام ها و پیراهن های شماره دار وجود دارد. اگر از تیم سفارش جوهر درخواست خاصی دارید ، مانند چاپ آستین ، می توانید یادداشت های مربوط به آنها را به همراه سفارش خود اضافه کنید.

از نظر قیمت ، پیشنهاد نهایی شما به نوع ، طرح و مقدار تی شرت ها بستگی دارد ، بدون ذکر مقصد برای تحویل. به عنوان مثال ، یک تاپ سفید با آستین کوتاه در چند رنگ می تواند کمی بیش از 20 دلار قیمت داشته باشد. با این وجود عمده خرید کنید و تخفیف بگیرید.

طرح تی شرت سفارشی Teespring

وب سایت های زیادی وجود دارند که تی شرت را به صورت آنلاین می فروشند ، اما برخی از مشتریان به موارد بیشتری نیاز دارند. به عنوان مثال اگر می خواهید یک پلت فرم به شما به عنوان یک برند اختصاص داده شود ، Teespring را در نظر بگیرید. پس از ایجاد یک حساب کاربری ، می توانید هر محصولی از جمله تی شرت را برای خود و مشتریان خود طراحی کنید.

سفارش نوک خود شامل همان فرآیند جوهر سفارشی است. شما یک سبک را انتخاب می کنید و شکل ظاهری آن را با متن ، رنگ ، تصاویر یا آرم ها سفارشی می کنید. Teespring سبک های دیگری را با همان طراحی ارائه می دهد ، همه برای کمک به تصمیم گیری در مورد مارک طراحی شده اند.

این یکی از وب سایت های ارزان قیمت است ، به خصوص با حمل رایگان در ایالات متحده و تخفیف های مختلف. اگر خرید عمده را ترجیح می دهید ، می توانید هزینه های خود را حتی بهتر مدیریت کنید.

چاپ صفحه طراحی تی شرت

خدمات دیگری با تمرکز مشابه Teespring وجود دارد ، اما در نحوه پاسخگویی به نیازهای تجاری شما از شدت کمتری برخوردار است. چاپگر استفاده آسان و غنی از ابزار برای سفارشی کردن تی شرت شما ، در میان محصولات اضافی است.

برخلاف سایر وب سایت ها ، در اینجا می توانید به سرعت قسمت های مختلف بالا ، از جمله آستین و برچسب بیرونی را طراحی کنید. اگر کارهای هنری خود را نساخته اید ، می توانید مستقیماً از داشبورد ، بهمراه کلیپ و متن ، به تصاویر سهام دسترسی پیدا کنید.

علاوه بر اطلاعات زیادی در مورد هر طراحی ، Printful حتی آموزش های مفیدی را آماده و در انتظار دارد. با توجه به دامنه خدمات و کیفیت محصولات نهایی ، هزینه کل می تواند یک معامله باشد.

طرح و ویژگی های داشبورد تی شرت Bonfire

در اینجا یک شرکت بسیار آسان برای استفاده وجود دارد که می تواند هم برنامه های شخصی و هم برنامه های بزرگتر را برآورده کند. Bonfire گزینه های ساده اما راحت خود را برای خرید یکبار مصرف ، فروشگاه الکترونیکی یا کمپین مانند جمع آوری کمک مالی ارائه می دهد.

روند طراحی شامل مراحل اساسی شما در انتخاب قسمت بالا ، متن و تصاویر است. همچنین می توانید تی شرت ها را از رنگ های مختلف انتخاب کنید.

بسته به اینکه تی شرت ها را بخرید یا آنها را به صورت آنلاین بفروشید ، سیستم عامل شما را به صفحه مناسب می برد. در حالت اول ، هزینه های کل برای سفارشات عمده کاهش می یابد ، در حالی که مسیر دوم هیچ هزینه ای برای شما ندارد و می تواند هدف شما را برنده شود یا به درآمد مناسبی برسید.

طرح تی شرت کافه پرس

برای یک رویکرد ساده تر ، خدماتی مانند CafePress را امتحان کنید. فقط قبل از وارد کردن متن یا بارگذاری کار خود ، از بین سبک ها و رنگ های تی شرت یکی را انتخاب کنید. هیچ قیچی یا گزینه های دیگری برای پیچیده کردن مسائل وجود ندارد.

در مورد بارگذاری ، پرونده های شما باید با فرمت JPG یا PNG باشد و همچنین دارای پس زمینه شفاف باشد. جدا از وارد کردن هنر خود و قرار دادن آن روی تی شرت ، همه موارد دیگر باید مستقیم و قابل دسترسی باشد.

Zazzle یک تی شرت با نمادها و متن طراحی کنید

در اینجا گزینه خوب دیگری برای طراحی سریع تی شرت های با کیفیت و سایر محصولات وجود دارد. دسترسی به ویرایشگر لباس Zazzle که همان گزینه های خدمات سطح بالاتر از جمله کلیپارت را دارد ، آسان است.

استفاده از پیمایش داشبورد کمی آسان تر است ، اما ابزارهای زیادی برای سرگرمی وجود دارد. حتی می توانید قبل از چاپ دوستان را برای کمک به طراحی دعوت کنید و یا خلاقیت خود را به اشتراک بگذارید.

قیمت و تخفیف Zazzle مناسب است. به عنوان مثال ، یک تی شرت بزرگسال می تواند 17.45 دلار باشد. طراحی برای کودکان ارزان تر است ، اما همه چیز به پیچیده بودن آنها بستگی دارد.

تی شرت با تی شرت قیمت طراحی

بهتر است هنگام انتخاب تی شرت های آنلاین ، گزینه های متنوعی داشته باشید. استفاده از Spreadshirt نیز آسان است ، به شما امکان می دهد تصاویر را بارگذاری کنید ، طرح های خود را به اشتراک بگذارید و ذخیره کنید تا بعداً به پایان برسد.

حتی بدون بارگذاری سفارشی ، به لطف کار هنری رایگان و آماده می توانید طرح های منحصر به فردی ایجاد کنید. یک گزینه حق بیمه نیز وجود دارد ، اما شما برای هر تصویر هزینه کمی پرداخت می کنید.

می توانید متن را به اندازه هنر اصلاح کنید. علاوه بر تغییر قلم ، اندازه و رنگ ، سعی کنید آن را خم کنید تا جلوه های سرگرم کننده ای ایجاد کند.

Spreadshirt ارزانترین قیمت در مورد تی شرت های تک نیست ، اما تخفیف های آن در سفارشات عمده فروشی ارزش آن را دارد. اگر می خواهید تاپ های زیادی چاپ کنید ، این سرویس را در ذهن داشته باشید.

Redbubble ویژگی های هنری خود را بفروشید

ساده تر کردن فرآیند حتی بیشتر ، با Redbubble شما به سادگی آثار هنری خود را ، خواه تصاویر یا متن باشد ، بارگذاری می کنید و سرویس آن را چاپ می کند. این یکی دیگر از پلت فرم های ایجاد برند است ، بنابراین اگر کالایی بفروشید سود بیشتری از آن خواهید گرفت.

برای طراحی تی شرت در اینجا ، ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید هنر خود را بفروشید در صفحه اصلی سپس می توانید آثار هنری را از داشبورد خود بارگذاری کنید و ببینید محصولات مختلف چه شکلی هستند.

در مورد تی شرت ها ، تنها عناصری که می توانید تنظیم کنید رنگ بالا و اندازه و موقعیت تصویر است. هنگامی که طرح را روی محصولاتی که می خواهید بفروشید ذخیره کنید ، آنها برای سفارش شما و بازدیدکنندگان در پلت فرم Redbubble ظاهر می شوند.

Adobe Spark Designing Image برای تی شرت

اکثر خدمات فوق یک چیز مشترک دارند: گزینه بارگذاری تصویر برای تی شرت. هنرهای سفارشی می توانند بالایی را بسازند که بسیار خاص تر است ، بنابراین ممکن است بخواهید به جای آن از دو سیستم عامل مختلف استفاده کنید ، یکی برای طراحی و دیگری برای چاپ.

Adobe Spark یکی از بهترین مکان ها برای جمع آوری آثار هنری سرگرم کننده و حرفه ای است. می توانید با یک حساب کاربری رایگان حاوی ویژگی های محدود اما همچنان جالب از تصاویر زیبا سهام گرفته تا فونت های چشم نواز شروع کنید. ارتقا به اشتراک حق بیمه ابزارهای بیشتری در اختیار شما قرار می دهد.

هرچه را انتخاب کنید ، می توانید طرح خود را در اندازه ها و قالب پرونده ای که سرویس چاپ شما برای ایجاد یک تی شرت خوب نیاز دارد ، بارگیری کنید. کل فرآیند زمان بیشتری نسبت به استفاده از تنها یک وب سایت طول می کشد ، اما شما نتیجه نهایی را بیشتر تشکر خواهید کرد.

Placeit تی شرت ویرایشگر طراحی

آخرین سکویی که فقط برای طراحی هنر تی شرت خود باید در خاطر داشته باشید Placeit است. در اینجا همچنین می توانید یک حساب رایگان یا پولی ایجاد کنید که هر دو ابزار متنوعی را در اختیار شما قرار می دهند.

برای افراد مبتدی می توانید از بین طرح های آماده یکی را انتخاب کرده و آنها را به دلخواه ویرایش کنید. کیفیت و دامنه این تصاویر بالا است ، بنابراین چند تغییر ایجاد شده و شما باید از ایجاد خود بسیار راضی باشید.

از طرف دیگر ، شما می توانید برای چیزی واقعاً بی نظیر از ابتدا شروع کنید. چند خط متن اضافه کنید و با تصاویر ، اشکال و گرافیک ها آزمایش کنید. ببینید انواع مختلف تی شرت به چه شکلی است.

از آنجا می توانید فایل را به اشتراک بگذارید ، ذخیره کرده و بارگیری کنید. هنگامی که به دنبال خدمات چاپ مناسب هستید ، دقیقاً مواردی را که می توانند طراحی شما را به لباس منتقل کنند مشخص کنید ، اما همچنین هزینه کمتری نیز دارد ، خصوصاً اگر چندین واحد بخواهید.

به راحتی کافی است با زدن شکلک و شعار بر روی طرح خود ، تی شرت های مناسب خود و دوستانتان را تهیه کنید. با این حال ، در حالی که بهترین خدمات آنلاین را برای شغل انتخاب می کنید ، باید خارج از چارچوب درباره پروژه هایی که باید تأثیرگذار باشند فکر کنید.

از سبک های موجود در اطراف خود ایده بگیرید ، خواه برش لباس باشد یا رنگ ها و الگوهای خاص. یادداشت ها و عکس هایی را یادداشت کنید تا بتوانید در حالی که یک تی شرت عالی را درست می کنید به آنها برگردید.


با زوج های مد
6 بهترین برنامه برای یافتن لباس بر اساس تصویر

آیا می خواهید لباس را با عکس پیدا کنید؟ در اینجا بهترین برنامه ها برای Android و iPhone وجود دارد که به شما کمک می کند لباس فقط با یک عکس را شناسایی کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.