بلاگ

نحوه شخصی سازی و استفاده از پاسخ پیام پیش فرض در Apple Watch

یکی از بهترین مزایای استفاده از ساعت اپل مشاهده سریع و پاسخ به پیام ها است. اما برای سریعترین پاسخ ها ، نه نوشتن و نه دیکته به اندازه ویژگی داخلی دیگر سریع نیستند: پاسخ های پیش فرض.

پاسخ های پیش فرض به شما امکان می دهد پیام های از پیش تعریف شده را با یک لمس ارسال کنید. حتی بهتر ، می توانید لیست را ویرایش کنید و پاسخ های خود را اضافه کنید.

با نحوه استفاده و سفارشی سازی این پاسخ های پیش فرض برای پیام رسانی سریع تر و راحت تر در Apple Watch خود آشنا شوید.

پاسخ های پیش فرض چیست؟

پاسخ های پیش فرض عبارت های کوتاه و متداولی هستند که می توانید با ارسال یک پیام از طریق Apple Watch خود ، همانطور که در وب سایت پشتیبانی اپل توضیح داده شده است ، استفاده کنید. در زیر شبکه دکمه های پاسخ آبی رنگ در برنامه Apple Watch Messages ، لیستی از پاسخ های پیش فرض در زیر عنوان ظاهر می شود پیشنهادات.

پاسخ های پیش فرض نیز هنگام گسترش یک اعلان ظاهر می شوند ، که به شما امکان می دهد مستقیماً از اعلان پاسخ دهید. این یکی از مفیدترین ترفندهای ساعت اپل برای کاوش است.

نحوه استفاده از پاسخهای پیش فرض

وقتی اعلان iMessage را در Apple Watch خود دریافت کردید ، با ضربه زدن روی آن یا باز کردن مکالمه در برنامه پیام ها ، اعلان را گسترش دهید.

در اعلان گسترده یا در برنامه پیام ها ، از Digital Crown برای پیمایش به پایین شبکه دکمه های آبی (برای دیکته کردن ، شکلک ها و غیره) استفاده کنید و زبان منو به پیشنهادات بخش.

سپس می توانید در لیست پاسخ های پیش فرض پیمایش کنید. برای ارسال فوری یکی از پاسخ ها ، فقط روی آن ضربه بزنید.

نحوه سفارشی سازی لیست پاسخ پیش فرض

در حالی که ویژگی ها و برنامه های عالی در این نزدیکی هست که نیازی به آیفون ندارند ، برای شخصی سازی پاسخ های پیش فرض نیاز به برنامه Watch در iPhone شما است.

برای افزودن ، حذف و ویرایش پاسخ های پیش فرض در برنامه Watch ، روی ضربه بزنید ساعتم و پیدا کردن پیام ها در لیست تنظیمات سپس ضربه بزنید پاسخهای پیش فرض.

در آنجا لیستی از پاسخهای ذخیره شده را مشاهده خواهید کرد. با ضربه و تایپ می توانید هریک از آنها را ویرایش کنید. همچنین می توانید ضربه بزنید ویرایش دکمه در بالا برای حذف و تنظیم مجدد پاسخ ها.

برای افزودن پاسخ جدید ، روی ضربه بزنید پاسخ اضافه کنید در پایین لیست قرار دارد.

درک پاسخ های هوشمندانه

پاسخهای هوشمند پاسخهای یک لمسی به صورت پویا ایجاد می شوند که ساعت شما براساس پیام قبلی ارائه می دهد.

به عنوان مثال ، اگر iMessage دریافت کنید که بپرسد ، “آیا شما برای شام ماکارونی یا مرغ می خواهید؟” Apple Watch شما باید پاسخ های ساده “Pasta” و “Chicken” را توصیه کند. حتی ممکن است گزینه سوم را اضافه کند: “نمی دانم.”

گالری تصاویر (2 تصویر)

نحوه استفاده یا غیرفعال کردن پاسخ های هوشمند

به طور پیش فرض ، پاسخ های هوشمند ابتدا در لیست پیشنهادات ظاهر می شوند. خوشبختانه در دارم تماشا میکنم برنامه در iPhone خود ، می توانید ترتیب همه پاسخ های پیش فرض ، از جمله پاسخ های هوشمند را تغییر دهید.

برای انتقال پاسخ های هوشمند به موقعیت دیگر ، روی ضربه بزنید ویرایش در بالای صفحه شروع به تنظیم مجدد لیست می کند. سپس بکشید پاسخ های هوشمندانه مورد را در وسط ، پایین یا هرجای دیگری که می خواهید لیست کنید.

گالری تصاویر (2 تصویر)

اگر همیشه می خواهید “Ok” و “Be right there” اولین پاسخ در لیست باشد ، پاسخهای هوشمند را به موقعیت سوم منتقل کنید. در Apple Watch ، دو پاسخ ذکر شده در بالا و گزینه های هوشمند دستگاه را دقیقاً در زیر آنها مشاهده خواهید کرد. پاسخ های پیش فرض دیگر در پایین نشان داده می شود.

اگر Apple Watch شما هرگز پاسخ های صحیح را توصیه نمی کند ، می توانید برای خاموش کردن کامل پاسخهای هوشمند ، کلید را تغییر دهید.

با پاسخ های سفارشی سریعتر ارتباط برقرار کنید

پاسخ های پیش فرض و پاسخ های هوشمند دو ویژگی مفید هستند که پیام رسانی در Apple Watch را ساده تر و سریعتر می کنند. با این حال ، ممکن است پاسخ های استاندارد کمی سخت باشد. سفارشی سازی آنها به شما امکان می دهد بدون اینکه صدای ربات به نظر برسد از این فرصت مناسب استفاده کنید.

هنگامی که نیاز به نوشتن یک پاسخ سفارشی در حین حرکت دارید ، از ویژگی Scribble در Apple Watch استفاده کنید.


ساعت اول-سیب
نحوه نوشتن پیام کوتاه در Apple Watch با خط خط

از Scribble برای رسم حروف روی Apple Watch خود استفاده کنید ، اگر نمی خواهید از Siri استفاده کنید ، روش دیگری برای نوشتن پیام کوتاه ارائه می دهد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

دیدگاهتان را بنویسید