10
آوریل

نحوه ساخت GIF از فیلم: 2 روش آسان

چه آن را به صورت “GIF” یا “JIF” تلفظ کنید (هر دو درست است) ، قطعاً آن را دیده اید و احتمالاً از آن استفاده کرده اید. این فیلم های کوتاه تقریباً در هر برنامه پیام متنی از WhatsApp گرفته تا Facebook Messenger و حتی Skype ادغام شده اند.

اما آیا می دانید خودتان می توانید GIF بسازید؟ می توانید از ویدئویی که ضبط کرده اید ، از صحنه سرگرم کننده نمایش تلویزیونی یا حتی از طریق یک ویدیوی YouTube یک GIF بسازید. در اینجا راهنمای گام به گام نحوه ساخت GIF از یک فیلم با استفاده از فتوشاپ و GIPHY آورده شده است.

چرا شما نیاز به ایجاد GIF از یک ویدیو دارید؟

GIF بسیار سرگرم کننده است. آنها می توانند به شما کمک کنند تا پاسخ های هوشمندانه به پیام ها بیابید و به شما اجازه دهند کنایه آمیز یا احمق باشید. یک عکس هزار کلمه است و از آنجا که GIF در واقع یک سری عکس است ، ارزش آن حتی بیشتر است. بنابراین ، اگر دوست دارید آنها را برای دوستان خود بفرستید ، می توانید از ساختن آنها لذت ببرید.

اما GIF فقط سرگرم کننده و بازی نیست. آنها همچنین می توانند به عنوان یک ابزار بازاریابی خدمت کنند. در اکثر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، از جمله فیلم همراه با پست شما ، می تواند به ایجاد تعامل بیشتر کمک کند.

علاوه بر این ، خبرنامه هنگامی که شامل یک ویدیو باشد ، نرخ کلیک بالاتری را نشان می دهد. از آنجا که بیشتر GIF ها پرونده های کوچکتری هستند ، می توانید آنها را به راحتی به ایمیل ها اضافه کنید. بنابراین ، اگر متقاعد شده اید ، در اینجا بهترین روش ها برای تبدیل فیلم ها به GIF وجود دارد.

نحوه تبدیل فیلم به GIF با GIPHY

GIPHY یکی از محبوب ترین وب سایت ها برای یافتن این فیلم های چرخه ای است. شما می توانید نام را از WhatsApp و سایر برنامه های پیام رسانی که به شما امکان می دهد از طریق GIPHY فایلهای GIF را جستجو کنید ، تشخیص دهید.

احتمالاً از محبوبیت بالایی برخوردار است زیرا تبدیل فیلم به GIF را بسیار آسان می کند. علاوه بر این ، وقتی افراد خلاقیت های خود را بارگذاری می کنند ، می توانند برچسب هایی به ویدیو اضافه کنند ، حتی جستجوی GIF های خاص در این سیستم عامل را آسان می کند.

برای تبدیل فیلم ها به GIF ، ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس کلیک کنید بارگذاری در بالای صفحه قبل از شروع ، مطمئن شوید که از ویدئویی استفاده می کنید که به خوبی در حلقه کار می کند. می توانید یک ویدیو از رایانه خود بارگذاری کنید یا یک URL وارد کنید.

GIPHY را بارگذاری کنید

صفحه بعدی جایی است که شما فیلم را برش می دهید تا در یک حلقه خوب به نظر برسد. به خاطر داشته باشید که این فقط 30 ثانیه می تواند باشد و در بیشتر موارد کوتاه تر نیز بهتر است.

پس از کلیک بارگذاری را ادامه دهید، می توانید اطلاعات ویدئو را تنظیم کنید. اول ، شما می توانید تصمیم بگیرید که آن را خصوصی یا عمومی کنید. اگر به یک ویدیوی عمومی بروید ، می توانید برچسب ها را اضافه کنید تا به آن کمک کند در جستجوها نشان داده شود. در آخر ، می توانید URL منبع را اضافه کنید.

GIPHY اطلاعات اضافه کرد

GIF های خود را با GIPHY تزئین کنید

روش دیگری برای بارگذاری ویدئو در GIPHY وجود دارد که به شما چند گزینه ویرایش دیگر می دهد. با این حال ، شما فقط می توانید فایل های GIF را با طول حداکثر 15 ثانیه ایجاد کنید. برای شروع ، فشار دهید ايجاد كردن بجای بارگذاریو ویدیویی را که می خواهید استفاده کنید اضافه کنید.

صفحه بعدی کمی متفاوت به نظر می رسد ، اما به شما اجازه می دهد زمان شروع و پایان GIF را نیز انتخاب کنید. وقتی کارتان تمام شد ، ضربه بزنید تزئین را ادامه دهید.

GIPHY من ایجاد می کنم

در صفحه بعد می توانید یک جعبه متن اضافه کنید و بازی کنید. می توانید انیمیشن ، رنگ و قلم را تغییر دهید. همچنین می توانید فیلترها ، برچسب ها و حتی رنگ را روی ویدیو اضافه کنید.

کتیبه های GIPHY

پس از پایان کار ، مانند قبل بارگذاری کنید – یا به عنوان یک ویدیوی عمومی یا به صورت خصوصی. GIF هایی که بارگذاری می کنید می توانند از طریق وب سایت به اشتراک گذاشته شوند یا می توانید روی آنها کلیک راست کرده و بارگیری کنید.

نحوه استفاده از فتوشاپ برای تبدیل فیلم به GIF

GIPHY روشی آسان و روشن برای ایجاد فایل های GIF در اختیارتان قرار می دهد. با این حال ، اگر می خواهید کنترل بیشتری بر نتیجه داشته باشید ، Photoshop راهی برای پیش بردن است.

این نرم افزار پیشرفته تر است ، بنابراین برای استفاده از آن به دانش ویرایش اساسی نیاز خواهید داشت. اگر کاملاً با آن آشنا هستید ، ممکن است بخواهید قبل از شروع به برخی از آموزشها مراجعه کنید. برای شما که از قبل آشنا هستید ، ما بلافاصله وارد خواهیم شد.

مرتبط: تکنیک هایی برای کمک به شما در شروع یادگیری فتوشاپ

برای شروع ، به فایل > باز کن و فیلم خود را انتخاب کنید. پس از بارگذاری ، فتوشاپ نمایش داده می شود گاهشماری نوار برای کمک به شما در حرکت در آن. برای برش فیلم ، در هر دو طرف تاریخ بکشید و فشار دهید پخش تا مطمئن شوید از نتیجه راضی هستید.

برش تصویری فتوشاپ

از این به بعد ، این امکانات بی پایان هستند – می توانید ویدیو را به صورت مربع درآورید ، فیلترهایی را برای وضوح تصویر یا سبک کردن آن انتخاب کنید ، آن را به سیاه و سفید تغییر دهید و موارد دیگر.

با فتوشاپ متن را به GIF اضافه کنید

برای افزودن متن به ویدیو ، باید یک لایه ویدیویی جدید ایجاد کنید. این گزینه در واقع شده است گاهشماری، در پیکان کنار گروه ویدیویی 1. انتخاب کنید گروه ویدیویی جدید را از این فهرست انتخاب کرده و سپس انتخاب کنید پیامک ابزار

افزودن متن به ویدئو

پس از وارد کردن متن خود ، می توانید تصمیم بگیرید که چه مدت می خواهید با نشانگرهای جدول زمانی نمایش داده شود. همچنین می توانید متن را بکشید تا روی قسمت خاصی از ویدیو قرار گیرد. می توانید چندین لایه با متن متفاوت اضافه کنید یا حتی تصویری با پس زمینه شفاف اضافه کنید.

قبل از ذخیره آن به عنوان GIF ، از اندازه تصویر معقول باشید ، زیرا فیلم های بزرگتر پرونده بزرگتری تولید می کنند که هدف GIF را نقض می کند.

برای ذخیره ، به فایل > صادرات > ذخیره آنلاین (میراث). در پنجره بعدی ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از نوع فایل اطمینان حاصل کنید GIF، و شما انتخاب می کنید برای همیشه زیر گزینه های چرخه. سپس ضربه بزنید صرفه جویی، و انجام شد

ذخیره GIF در فتوشاپ

غواصی در دنیای ویرایش ویدئو

اکنون که با اصول ویرایش ویدئو برای ایجاد GIF آشنا شدید ، ممکن است به گزینه های دیگر ویرایش فیلم علاقه مند باشید. خوشبختانه بسیاری از برنامه های ویرایش ویدئو برای مک ، ویندوز و حتی تلفن هوشمند شما در دسترس هستند.

قبل از ذخیره فیلم به عنوان GIF می توانید از این ابزارها برای ویرایش کامل فیلم استفاده کنید. یا شاید فقط می توانید از آن برای ایجاد فیلم های کاملاً صوتی استفاده کنید تا واقعاً خلاقیت خود را نشان دهید.


نحوه ویرایش فیلم ها در ویندوز ویستا
نحوه ویرایش فیلم ها در ویندوز 10

با نحوه ویرایش آسان فیلم ها در ویندوز 10 آشنا شوید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.