رفتن به نوشته‌ها

نحوه راه اندازی برنامه نقدی

Cash App یک برنامه پرداخت برای تلفن شما است. می توانید از آن برای پرداخت به افرادی که می شناسید استفاده کنید ، که برای بازگشت دوستان خود پس از تقسیم حساب ایده آل است. ما نحوه راه اندازی برنامه Cash ، ایجاد حساب کاربری و افزودن روش های پرداخت را بررسی خواهیم کرد.

قبل از اینکه شروع کنی

قبل از ایجاد حساب Cash App خود ، باید مطمئن شوید که برنامه را از App Store یا Play Store بارگیری کرده اید.

دانلود: برنامه نقدی برای iOS Android (رایگان)

همچنین باید از داشتن سیگنال تلفن همراه اطمینان حاصل کنید ، زیرا Cash App هنگام تنظیم حساب خود یک متن تأیید برای شما ارسال می کند.

نحوه راه اندازی برنامه نقدی

وقتی برنامه را برای اولین بار باز می کنید ، برنامه Cash از شما شماره تلفن شما را می خواهد. برای تأیید شماره خود یک کد پیامکی دریافت خواهید کرد. نسخه های جدید iOS و Android کد را در بالای ایمیل به شما نشان می دهند ، بنابراین فقط باید به جای کپی و جایگذاری کد از برنامه پیام خود ، روی آن ضربه بزنید.

سپس باید برخی از جزئیات اساسی مانند نام و آدرس ایمیل خود را برای حساب خود مرور کنید. برنامه Cash همچنین از شما می خواهد Cashtag خود را انتخاب کنید ، این نام کاربری است که مردم از طریق برنامه برای پرداخت به شما استفاده می کنند.

همچنین از شما جزئیات بانکی شما خواسته می شود ، اما می توانید فعلاً از این مورد صرف نظر کنید و آنها را در تاریخ بعدی اضافه کنید.

می توانید همه این جزئیات را بعداً در قسمت Profile Profile تغییر دهید. اما شایان ذکر است که پس از تنظیم حساب خود ، فقط می توانید Cashtag خود را دو بار تغییر دهید ، بنابراین مطمئن شوید که یکی از مواردی را انتخاب کنید که استفاده از آن مخالف نیستید.

هنگامی که تمام اطلاعات حساب خود را وارد کردید ، به صفحه اصلی برنامه منتقل می شوید و می توانید به جستجوی اطراف بپردازید.

حساب خود را مدیریت کنید

پس از تنظیم حساب ، می توانید حساب خود را ویرایش کنید. با ضربه زدن می توانید وارد حساب خود شوید مشخصات در گوشه بالای صفحه اصلی.

در بخش حساب ، می توانید اطلاعاتی را که هنگام ایجاد حساب خود ارائه کرده اید ویرایش کنید. همچنین می توانید آدرس خود را اضافه کنید.

اگر قبلاً جزئیات بانکی خود را اضافه نکرده اید ، اکنون می توانید با وارد کردن شماره کارت خود این کار را انجام دهید.

گالری تصاویر (2 تصویر)

در منوی اول ، می توانید یک عکس نمایه اضافه کنید ، افراد را به برنامه پاداش دعوت کنید و تنظیمات برنامه را از قبیل اعلان و حریم خصوصی ویرایش کنید.

بهتر است تا آنجا که ممکن است اطلاعات حساب را پر کنید تا مطمئن شوید دوستانتان هنگام پرداخت به شما می دانند که شما هستید. افزودن عکس حساب به حساب خود بهترین راه برای انجام این کار است.

با استفاده از برنامه نقدی

وقتی برنامه Cash App را راه اندازی کردید ، می توانید بلافاصله از آن استفاده کنید. در صفحه اصلی عملکرد با پول را مشاهده خواهید کرد پرداخت و درخواست دکمه ها. برای استفاده از این دکمه ها ، ابتدا باید مبلغی را که ابتدا ارسال یا درخواست می کنید وارد کنید ، سپس دکمه را فشار دهید.

با ضربه زدن روی یکی از دکمه ها ، باید Cashtag ، شماره تلفن یا آدرس ایمیل شخصی را که برای او پول می فرستید وارد کنید. همچنین می توانید به برنامه Cash اجازه دهید با مخاطبین شما همگام سازی شود تا بتوانید به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنید.

گالری تصاویر (2 تصویر)

اگر از گزینه پرداخت استفاده می کنید ، از شما خواسته می شود کارت بدهی خود را برای پیوند دادن حساب بانکی خود اضافه کنید ، اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، در این صورت پول به راحتی شارژ می شود.

برای کاربران Cash App در ایالات متحده ، می توانید کارت بدهی Visa رایگان سفارش دهید تا به بودجه حساب آنلاین و فروشگاه های خود دسترسی پیدا کنید. این کارت همچنین توسط Apple Pay و Google Pay پشتیبانی می شود تا استفاده از آن را آسان تر کند.

می توانید نام خود را بر روی نقشه با قلم های متن یا حتی نقاشی های مختلف سفارشی کنید.

کارت ویزای Cash App مشکی که می توانید سفارش دهید.

شایان ذکر است که شما نمی توانید از طریق برنامه Cash پرداخت را به صورت بین المللی ارسال کنید. این بدان معنی است که اگر در ایالات متحده هستید ، نمی توانید از طریق برنامه Cash و بالعکس به کسی در انگلیس پرداخت کنید.

اگر این یکی از ویژگی هایی است که به طور خاص به دنبال آن هستید ، گزینه های Cash App برای جایگزینی وجود دارد.

ویژگی دیگری که قابل ذکر است پشتیبانی Cash App از بیت کوین است. شما می توانید بیت کوین را خریداری و بفروشید و همچنین ارز رمزنگاری شده را از طریق برنامه به دوستان خود منتقل کنید. علاوه بر این ، اگر کارت نقدی Cash App دارید ، حتی می توانید بیت کوین را از طریق کارت صرف کنید ، که بسیار جالب است.

با ضربه زدن می توانید موجودی حساب Cash App خود را مشاهده کنید در خانه در گوشه پایین سمت راست برنامه کلیک کنید.

حالا چی؟

هنگامی که حساب و حساب Cash App خود را تنظیم کردید و نحوه پرداخت به افراد را آموختید ، آماده استفاده از Cash App هستید. دفعه بعدی که مجبورید به شخصی پول پرداخت کنید ، سعی کنید از یک برنامه Cash App برای یک روش سریع و آسان برای انجام آن استفاده کنید.


درخواست پول را چک کنید
کلاهبرداری در پول نقد چیست و چگونه می توانید از دست دادن پول جلوگیری کنید؟

Cash App ابزاری برای خدمات مالی است ، اما آیا استفاده از آن بی خطر است؟ و چگونه مطمئن شویم که فریب پول جدی را نخورده اید؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید