1
سپتامبر

نحوه حذف دائمی حساب Reddit در Android ، iOS و رایانه شخصی (2021)

نحوه حذف دائمی حساب Reddit در Android ، iOS و رایانه در سال 2021 کمی متفاوت از سالهای گذشته است و روش های آنها متفاوت است.

برخی از افراد Reddit را دوست دارند ، در حالی که دیگران کاملاً از آن متنفرند. حتی کسانی هستند که فقط در کمین هستند و بدون شرکت در موضوع می خوانند. Reddit سرگرم کننده است ، اما اگر می خواهید حساب Reddit خود را در سال 2021 حذف کنید ، باید کارهای بیشتری انجام دهید.

این راهنما به شما می گوید که چگونه حساب Reddit خود را از رایانه / مک یا حتی از Android یا iPhone خود حذف کنید. بنابراین ، با ادامه مقاله با تک نوع روی خط بمانید.

نکاتی که باید قبل از حذف حساب Reddit خود بدانید

می توانید حساب Reddit خود را لغو کنید. با حذف یک حساب ، نام و نام کاربری Reddit شما نیز حذف می شود ، اما مشکلی وجود دارد. اگر حساب خود را غیرفعال کنید ، همه پست های ساخته شده توسط آن حساب در نظرات Reddit باقی می مانند. همه پست هایی که ایجاد کرده اید و نظراتی که ایجاد کرده اید اکنون در “بخش” هستند[حذف]و حساب خود را با این برچسب نشان دهید.

یک توصیه ساده این است که اگر حساب خود را بدون حذف دارایی های خود غیرفعال کنید ، برای همیشه دوام می آورد. بعد از اتمام کار هیچ راهی برای ورود و خروج وجود ندارد.

به موسسه خیریه مرجع کمک کنید

چرا باید پست ها و نظرات خود را حذف کنید؟

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، محرمانه ترین انگیزه برای حذف محتوا قبل از خروج از محتوا است. خود Reddit پلتفرمی است که شما را تشویق می کند تا از روز اول ناشناس بمانید. اگر تصمیم به ترک Reddit دارید ، خوشحال خواهید شد که محتوا را در پلتفرم خود رها نکنید.

حذف نظرات و پست ها از نمایه شما قبل از غیرفعال کردن آنها بسیار آسان است. با این حال ، اگر بخواهید نظر یا پست را بعد از غیرفعال کردن حساب Reddit خود حذف کنید ، نمی توانید این کار را انجام دهید.

اگر عمیق تر به این موضوع بپردازید و در Reddit LOL یا ROFL نظر دهید ، حذف چنین نظر کوچکی احتمالاً ایده بدی است ، اما برای یک نظر بزرگ صادق نیست.

اگر پست شما حاوی عکسی از شما یا اظهارنظر در مورد داده های حساس است ، توصیه می کنیم که همیشه حساب Reddit خود را قبل از حذف حذف کنید.

چگونه می توانم پست ها و نظرات Reddit را حذف کنم؟

1. به وب سایت Reddit بروید و با حساب Reddit که می خواهید غیرفعال کنید وارد شوید تا پست ها و نظرات خود را مشاهده کنید.

2. برای دسترسی به حساب خود ، روی نام خود در گوشه سمت راست بالای صفحه Reddit کلیک کنید و “Account” را انتخاب کنید.

حساب Reddit

3. برای مشاهده پست های Reddit خود ، به بالای صفحه بروید و “Posts” را انتخاب کنید. برای مشاهده نظرات خود ، به قسمت Comments بروید.

4. روی نظرات زیر پست ها کلیک کنید.

حساب Reddit خود را برای همیشه حذف کنید

5. لیست پست ها و نظرات را مرور کنید تا ببینید کدام پست ها و نظرات را می خواهید حذف کنید. برای حذف یک پست یا نظر ، به دکمه سه نقطه “…” در زیر آن بروید و “حذف” را انتخاب کنید.

پست reddit را حذف کنید

6. اکنون که حذف نظرات و پست ها را از حساب خود به پایان رسانده اید ، بیایید به حذف دائمی حساب Reddit خود ادامه دهیم.

یک حساب Reddit را در رایانه خود برای همیشه حذف کنید

پس از حذف همه نظرات و پست ها از حساب خود ، از روش زیر برای حذف حساب Reddit خود از رایانه خود استفاده کنید:

با کلیک روی نماد کاربر در بالا سمت چپ و انتخاب “تنظیمات کاربر” به صفحه تنظیمات کاربر Reddit بروید. w برای حذف حساب Reddit خود در رایانه (2021)

یک حساب Reddit را در رایانه خود برای همیشه حذف کنید

پس از ورود به صفحه تنظیمات کاربر ، به انتهای صفحه بروید و گزینه غیرفعال کردن حساب را بیابید.

روی غیرفعال کردن حساب کلیک کنید. برای حذف حساب Reddit خود در رایانه (2021)

یک حساب Reddit را در رایانه خود برای همیشه حذف کنید

Reddit اکنون یک پنجره بازشو به شما می دهد تا حساب Reddit خود را غیرفعال کنید. در صورت وجود می توانید بازخورد ارائه دهید. حالا نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.

کادر انتخاب “می دانم که حساب قابل بازیابی نیست” را انتخاب کنید.

Reddit از شما می خواهد برای آخرین بار تأیید کنید. اگر مطمئن هستید که می خواهید ادامه دهید ، روی Disable کلیک کنید.

حساب Reddit خود را در Android و iOS برای همیشه حذف کنید

ساده ترین راه برای حذف حساب Reddit استفاده از رایانه یا سیستم عامل دیگر مانند macOS و غیره است. اما اگر به رایانه مجاور دسترسی ندارید و می خواهید به راحتی حساب Reddit خود را حذف کنید ، از روش زیر استفاده کنید.
حذف نظرات و پست ها در تلفن های هوشمند Android و iOS:

برنامه Reddit را در تلفن خود باز کنید.

2. اکنون روی نماد خود در گوشه سمت چپ بالای برنامه ضربه بزنید.

3. روی “حساب من” کلیک کنید.

4. اکنون 3 زبانه را مشاهده خواهید کرد: پست ها ، نظرات ، همه چیز. روی Posts ضربه بزنید و همه پست هایی را که در طرح بندی های مختلف ایجاد کرده اید مشاهده خواهید کرد.

حساب Reddit خود را در Android و iOS برای همیشه حذف کنید

5. روی سه نقطه عمودی کلیک کرده و روی Delete کلیک کنید. اکنون حذف را تأیید کنید و پست را با موفقیت در حساب خود حذف کرده اید.

6. به طور مشابه ، اگر روی برگه نظرات کلیک کنید ، همه نظرات را مشاهده خواهید کرد. روی یک نظر کلیک کنید تا نظر شما هدایت شود. روش مشابهی را برای پست ها تکرار کنید تا بتوانید نظرات را حذف کنید.

7. پس از اتمام کار ، اکنون می توانید حساب را حذف کنید. با این حال ، مشکل این است که نمی توانید حساب Reddit خود را از طریق برنامه Reddit حذف کنید.

با استفاده از مرورگر وب ، حساب Reddit را در Android و iOS حذف کنید

راه حذف حساب Reddit در Android و iOS استفاده از مرورگر وب است. این به این دلیل است که می توانید حساب Reddit خود را با استفاده از برنامه Reddit حذف کنید.

برای حذف حساب Reddit خود از مرورگر وب ، این مراحل را دنبال کنید:

reddit.com/settings/account را در Chrome یا مرورگر وب دیگر باز کنید.

حذف حساب Reddit در Android و iOS با استفاده از مرورگر وب

در پایین سمت چپ گزینه “غیرفعال کردن حساب” را مشاهده خواهید کرد. حساب reddit خود را از مرورگر خود غیرفعال کنید
سپس به سراغ اطلاعات لازم بروید. حساب Reddit خود را با موفقیت غیرفعال کنید.

چگونه می توانم حساب Reddit خود را برای همیشه حذف کنم؟

حذف یک حساب دائمی Reddit آسان است. استفاده از روشی که در این مقاله به اشتراک گذاشته شده است ، غیرفعال کردن کامل حساب Reddit شما را آسان تر می کند.

اگر حساب Reddit خود را غیرفعال کنید ، برگشت ناپذیر است. همچنین ، محتوای به اشتراک گذاشته شده از طریق حساب Reddit شما به طور خودکار به دامنه عمومی هدایت می شود و نمی توانید این پست ها یا نظرات را به شرح زیر حذف کنید:

اگر تصمیم دارید حساب Reddit خود را حذف کنید ، باید نظرات و پست های خود را نیز حذف کنید. اگر آن را حذف نکنید ، بعداً نمی توانید آن را حذف کنید.

چگونه می توانم حساب موبایل Reddit خود را در 2021 حذف کنم؟

برای غیرفعال کردن یا حذف حساب Reddit خود در تلفن همراه خود ، باید مطمئن شوید که همه نظرات و پست ها حذف شده اند و حساب شما حذف نشده است. وقتی آماده شدید ، از راهنمای ارائه شده در این مقاله استفاده کنید. این راهنما شما را به صفحه ای سفارشی می برد که در آن می توانید به پیوندی در مرورگر تلفن همراه خود دسترسی داشته باشید و همزمان روی غیرفعال کردن و غیرفعال کردن حساب خود ضربه بزنید.

برای حذف حساب iPhone Reddit خود ، باید از مراحل ذکر شده در این مقاله استفاده کنید. این مراحل شامل حذف محتویات حساب Reddit شما و سپس بازدید از نسخه وب Reddit در مرورگر safari یا chrome و حذف دائمی حساب Reddit است.

منبع : https://techtip.ir/