5
مه

نحوه تنظیم و استفاده از سنسور خارجی Philips Hue

چراغ های هوشمند یک روش عالی برای افزودن فضا و عملکرد همزمان به یک فضای سرگرم کننده است. جایگزینی لامپ اصلی با لامپ هوشمند به شما امکان می دهد همه چیز را از تلفن هوشمند خود کنترل کنید ، از جمله تغییر رنگ ، تنظیم روشنایی و خاموش و روشن کردن آنها ، حتی در زمانی که در خانه نیستید.

سنسور خارجی Philips Hue یک روش عالی برای آرامش خاطر شما با روشن کردن چراغ های هوشمند در هنگام تشخیص حرکت در خارج است. بنابراین ، در این مقاله نحوه تنظیم و استفاده از سنسور خارجی Philips Hue را توضیح خواهیم داد.

سنسور خارجی Philips Hue چیست؟

https://www.youtube.com/watch؟v=yNrkuhT9V_o

این سنسور حرکت ضد آب برای خارج از منزل طراحی شده است و با هر نور هوشمند Philips Hue از طریق محور Philips Hue کار می کند. می توانید سنسور را برای تشخیص حرکت تنظیم کنید و همچنین حساسیت این تنظیم را تنظیم کنید.

هنگامی که سنسور حرکت را تشخیص می دهد ، نور (ها) را روشن می کند. این سنسور از طریق باتری کار می کند ، بنابراین مجبور نیستید آن را به سیستم برق خانه خود متصل کنید ، و این گزینه را برای کسانی که در DIY مهارت ندارند (یا روشن نیستند) گزینه ای عالی است.

با این حال ، این بدان معنی است که شما باید هنگام شارژ باتری آن را کنترل و تعویض کنید. همچنین به اتصال Wi-Fi نیاز دارد ، بنابراین Wi-Fi در خانه شما باید به اندازه کافی قوی باشد تا به محلی که سنسور را قرار می دهید برسد.

این سنسور یک دستگاه کوچک مشکی است که تقریباً وزنی ندارد اما قیمت آن برای بعضی ها زیاد است. در مقایسه با سنسورهای خارجی سازندگان دیگر ، می توان این یکی را گران دانست.

با این حال ، اگر طیف محصولات Philips Hue را واقعاً دوست دارید ، می خواهید روی این محصول سرمایه گذاری کنید زیرا سایر محصولات با هم سازگار نیستند. و کیفیت محصول ارزش پول دارد زیرا نصب و استفاده از آن آسان است.

نحوه نصب سنسور خارجی در Philips Hue

سنسور خارجی Philips Hue با هر آنچه برای نصب سریع نیاز دارید ارائه می شود. براکت ها و دستورالعمل هایی برای نصب وجود دارد که حتی برای شخصی که قبلاً چنین چیزی را نصب نکرده است ، کار را آسان می کند.

سوکت سفید با پیچ گوشتی و زمینه چهارخانه

اولین کاری که باید قبل از نصب سنسور انجام دهید ، اطمینان از عملکرد آن است. بنابراین قبل از انجام هر کار دیگری ، برنامه Philips Hue را بارگیری و نصب کنید.

دانلود: Philips Hue برای اندروید iOS (رایگان)

در تنظیمات برنامه ، روی ضربه بزنید تنظیم لوازم جانبی. در اینجا لیست بلندی از دستگاه های Philips Hue را که در دسترس شما قرار دارد خواهید دید. سنسور Hue خارجی را انتخاب کنید و برنامه در تمام مراحل برای اتصال همه چیز شما را راهنمایی می کند.

تا زمانی که همه چیز به درستی کار کند ، می توانید دستگاه را نصب کنید. مکان بیرونی را که می خواهید بتواند حرکت را تشخیص دهد انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که در محدوده شبکه Wi-Fi خانه شما قرار دارد و برای کل منطقه ای که می خواهید نظارت کنید ، قابل مشاهده است. می توانید آن را در ایوان جلو ، حیاط پشتی یا مشرف به حیاط پشتی قرار دهید.

پس از اتصال سنسور ، می توانید منطقه ای را که می خواهید چراغ های شما در آن پاسخ دهند انتخاب کنید. اگر چراغ خارجی دارید که می خواهید هنگام تشخیص حسگر حرکت آن را روشن کنید ، مطمئناً علت مشکل روشن می شود.

با این حال ، شما می توانید در داخل خانه چراغ هایی نیز برای پاسخگویی داشته باشید ، اگر در بیرون حرکت وجود دارد ، شما را از خواب بیدار می کند. شاید او یک گوزن را پیدا کند که باغ گل شما را می خورد یا نوجوانی که دزدکی بیرون می رود. در هر صورت ، ممکن است بخواهید زودتر از این در مورد این موضوع بدانید.

با کمک برنامه حتی می توانید سنسور خود را برنامه ریزی کنید تا در لحظات خاص فعال شود. می توانید تنظیم کنید که هنگام خروج از منزل فقط در شب یا 24 ساعت شبانه روز روشن شود.

نحوه اتصال سنسور خود به برنامه فیلیپس

اتصال سنسور به برنامه نسیم است. به سادگی دستگاهی را که می خواهید به آن متصل شوید از لیست لوازم جانبی موجود در برنامه انتخاب کنید. نصب آن یک سری مراحل آسان را به شما انجام می دهد.

لامپ نیمه شفاف با شعله اطراف

ابتدا از شما می خواهد که به دکمه تنظیم پشت سنسور دسترسی پیدا کنید. برای یافتن آن ممکن است لازم باشد پایه دیواری را بردارید. دکمه تنظیم را فشار دهید و سنسور هنگام اتصال شروع به چشمک زدن می کند. دکمه را لمس کنید تا مشخص شود که سنسور شما چشمک می زند یا خیر. اگر چشمک نزند ، برنامه شما را از طریق عیب یابی راهنمایی می کند تا دلیل آن را دریابید.

پس از اتصال سنسور ، ناحیه ای را انتخاب کنید که شامل چراغ های Philips Hue باشد که می خواهید هنگام تشخیص حسگر حرکت به آن پاسخ دهیم. لمس چراغ ها ، آنها را به سنسور متصل کرده و برای پاسخگویی برنامه ریزی می کند. شما باید یک پیام موفقیت را روی صفحه دریافت کنید.

مرتبط: اتوماسیون Philips Hue در حال حاضر به آن نیاز دارید

چگونه سنسور خارجی خود را با سایر سیستم های خانه هوشمند ادغام کنیم

اکوسیستم خانه هوشمند Philips Hue یک شبکه قوی از دستگاه های متصل است ، بنابراین می توانید سنسور خود را طوری تنظیم کنید که با بسیاری دیگر از محصولات Philips Hue که قبلاً نصب کرده اید کار کند. بنابراین ، ساختن یک خانه هوشمند پیچیده و مفید.

با این وجود می توانید آن را به سایر سیستم های تولیدکنندگان دیگر متصل کنید. این بدان معناست که اگر Philips Hue محصولی را که دوست دارید ارائه نمی دهد ، تا زمانی که آنها بتوانند از طریق Wi-Fi با یکدیگر ارتباط برقرار کنند ، همچنان می توانید از یک جایگزین استفاده کنید.

Philips Hue با آمازون الکسا ، دستیار Google و AppleHomeKit به خوبی بازی می کند. به این معنی که می توانید از دستیار فعال شده صوتی به عنوان مرکز همه دستگاه های هوشمند خود استفاده کنید.

مرتبط: 7 بهترین برنامه Philips Hue برای آندروید و آیفون

با اتصال همه دستگاه های هوشمند خانه خود به دستیار خود ، می توانید به دستیار اجازه دهید آنها را کنترل کند. همچنین می توانید برای نحوه تعامل آنها با یکدیگر قوانینی تنظیم کنید.

سایر دستگاه های متصل و انواع اتصال که با Philips Hue به خوبی کار می کنند بلوتوث ، Z-Wave و ZigBee هستند. تا زمانی که برای راه اندازی آنها از پل فیلیپس رنگ عبور کنید ، نباید مشکلی ایجاد کنید که آنها با یکدیگر صحبت کنند.

با Philips Hue خانه خود را تازه کنید

سنسور خارجی Philips Hue افزودنی عالی در روشنایی هوشمند Philips Hue است که قبلاً نصب کرده اید. این می تواند چراغ ها را روشن و خاموش کند ، رنگ چراغ ها را تغییر دهد ، چشمک بزند یا ثابت بماند. این یک ویژگی امنیتی عالی را ایجاد می کند و تنظیم و شخصی سازی آن آسان است.

این یک طرف گران قیمت است ، اما اگر قبلاً در خانه خود از روشنایی Philips Hue استفاده کرده اید ، این منطقی ترین گزینه است. این به خوبی طراحی شده است و گزینه های ادغام بسیاری دارد ، به شما امکان می دهد خانه ای هوشمند بسازید که برای شما مناسب باشد.


اتوماسیون رنگ فیلیپس
در حال حاضر به 6 اتوماسیون Philips Hue نیاز دارید

شما لامپهای Philips Hue خود را نصب کرده اید و مطمئن نیستید که بعد باید چه کار کنید؟ در اینجا چند اتوماسیون عملی (و آسان) برای شروع آورده شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.