رفتن به نوشته‌ها

نحوه تغییر زمان Fitbit

در اینجا نحوه تغییر زمان Fitbit در صورت اشتباه بودن زمان دستگاه شما پس از تغییر مناطق زمانی یا موارد مشابه ارائه شده است.


زمان ارائه شده برای تغییر Fitbit

اگر زمان Fitbit شما اشتباه است ، شاید به دلیل تغییر در مناطق زمانی یا یک خرابی ، تغییر زمان Fitbit شما آسان است. می توانید استفاده کننده خود را تنظیم کنید تا زمان را از طریق اینترنت تنظیم کند یا در صورت تمایل منطقه زمانی را به صورت دستی تنظیم کنید.

بیایید بررسی کنیم که چگونه زمان Fitbit خود را تغییر دهیم.

چگونه زمان Fitbit خود را تغییر دهیم

راحت ترین راه برای تنظیم زمان Fitbit استفاده از برنامه Fitbit برای Android یا iPhone است. برای این مثال ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از برنامه iOS زمان Fitbit Versa 2 را تغییر دهید. برای سایر دستگاههای Fitbit نیز باید به همین ترتیب کار کند.

برنامه Fitbit را باز کنید و مطمئن شوید که در آن هستید امروز در منوی پایین برای نمایش عکس نمایه خود در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید حساب صفحه ای که شامل دستگاه های متصل Fitbit و تنظیمات مختلف است.

گالری تصاویر (2 تصویر)

در این فهرست ، به پایین پیمایش کرده و انتخاب کنید تنظیمات برنامه. انتخاب کنید منطقه زمانی ورود و احتمالاً خواهید دید تنظیم خودکار لغزنده فعال می شود.

برای تغییر زمان Fitbit ، غیرفعال کنید تنظیم خودکار لغزنده. سپس ضربه بزنید منطقه زمانی و یک منطقه زمانی جدید انتخاب کنید. ممکن است هشدار از دست دادن داده مربوط به تغییر زمان را مشاهده کنید.

گالری تصاویر (2 تصویر)

پس از انجام این کار ، باید Fitbit خود را همگام سازی کنید تا تنظیم زمان جدید اعمال شود. برای این کار ، از لیست موجود در بالا روی نام ردیاب خود ضربه بزنید حساب صفحه به پایین بروید و روی ضربه بزنید اکنون همگام سازی کنید فیلد ، سپس به Fitbit زمان دهید تا همگام سازی شود.

اگر همه چیز درست کار کند ، خواهید دید امروز همگام سازی شده است متن با مهر اخیر تأیید می کند که همگام سازی با زمان به روز شده سپری شده است. ببینید اگر Fitbit به درستی همگام سازی نشود چگونه می توانید مشکل را برطرف کنید.

گالری تصاویر (2 تصویر)

نحوه تعویض ساعت مچی 12 یا 24 ساعته Fitbit

اگر ترجیح می دهید سبک های نمایش ساعت را در Fitbit خود تغییر دهید ، باید این کار را از طریق رابط وب انجام دهید. به صفحه ورود حساب Fitbit بروید و وارد شوید. پس از ورود به سیستم ، کلیک کنید دنده در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید و انتخاب کنید تنظیمات.

تنظیمات حساب وب سایت Fitbit

سپس انتخاب کنید اطلاعات شخصی از نوار کناری سمت چپ پایین و پایین بروید تنظیمات پیشرفته خواهید دید زمان نمایش ساعت است رشته. روی آن کلیک کنید و انتخاب کنید 12 ساعت یا 24 ساعت با توجه به تنظیمات شما.

نمایش زمان تغییر Fitbit

همچنین می توانید تغییر دهید منطقه زمانی اگر ترجیح می دهید به جای برنامه در اینترنت این کار را انجام دهید ، اینجا باشید.

اگر تاریخ و ساعت Fitbit شما هنوز اشتباه است

اگر تنظیمات بالا را تنظیم کرده و دستگاه خود را با موفقیت همگام سازی کرده اید ، اما زمان Fitbit هنوز درست نیست ، باید زمان تلفن خود را بررسی کنید. این احتمال وجود دارد که تلفن شما زمان خود را با یک سرور اینترنت همگام سازی نکند و بنابراین ممکن است نادرست باشد.

در iPhone ، به این قسمت بروید تنظیمات> عمومی> تاریخ و زمان. شما باید داشته باشید تنظیم خودکار فعال شده اگر به هر دلیلی نمی خواهید از آن استفاده کنید ، صحت اطلاعات وارد شده به صورت دستی را تأیید کنید.

در Android به بروید تنظیمات> سیستم> تاریخ و زمان. فعال سازی از زمان ارائه شده در شبکه استفاده کنید و از یک منطقه زمانی ارائه شده توسط شبکه استفاده کنید برای تنظیم خودکار زمان و تاریخ در صورت عدم موفقیت ، آنها را غیرفعال کرده و زمان و تاریخ را خود تعیین کنید.

گالری تصاویر (2 تصویر)

در صورت بروز مشکلات اضافی ، باید تلفن و دستگاه Fitbit را مجدداً راه اندازی کنید تا امیدوارم مشکلات طولانی مدت برطرف شود. برای راه اندازی مجدد دستگاه خود به مقاله راهنمای Fitbit مراجعه کنید تا مراحل مربوط به خود را یاد بگیرید.

زمان Fitbit خود را به راحتی تغییر دهید

اکنون می دانید که چگونه می توانید زمان Fitbit خود را تغییر دهید. متأسفانه ، هیچ راهی برای تنظیم دستی زمان ، مانند تنظیم عمدی آن پنج دقیقه به جلو یا مشابه آن وجود ندارد. اما اکنون شما می دانید که به هر دلیلی چگونه آب و هوای Fitbit را اصلاح کنید ، اگر اشتباه باشد.

اعتبار تصویر: Tada Images / Shutterstock


نکات ردیابی fitbit
13 نکته مربوط به پیگیری تناسب اندام Fitbit که ممکن است هنوز استفاده نکنید

Fitbit شما برای کمک به شما در رسیدن به اهداف تناسب اندام شما وجود دارد. چند مورد دیگر وجود دارد که می توانید از ردیاب تناسب اندام مورد علاقه خود خارج کنید. همین امروز این نکات Fitbit را امتحان کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید