رفتن به نوشته‌ها

نحوه تعویض صحیح یک کیف معمولی ، سطل جاروبرقی و غیره را بیاموزید.

جاروبرقی یکی از مهمترین وسایل برای تمیز کردن سطوح است. در برخی از مدل ها کیسه یکبار مصرف است و در برخی دیگر کیسه قابل استفاده مجدد است. برخی از انواع جاروبرقی ها دارای کیسه ای هستند که اجازه ورود گرد و غبار را می دهد. این کیسه باید پس از مدتی استفاده خالی یا تعویض شود. در این مقاله نحوه تعویض صحیح یک کیف معمولی ، سطل و جاروبرقی از Anzel Web را به شما آموزش می دهیم.

نحوه قرار دادن کیسه جاروبرقی

؟ نحوه تعویض کیسه جاروبرقی

انواع مختلف جاروبرقی وجود دارد. برخی از مدل ها دارای کیسه گرد و غبار هستند. بسته به مدل جارو برقی ، این کیسه می تواند یکبار مصرف یا قابل استفاده مجدد باشد. نحوه برداشتن و قرار دادن این کیف بسیار مهم است. زیرا در صورت حذف نادرست ، گرد و غبار متفرق می شود. در عین حال ، اگر کیسه را به درستی قرار ندهید ، جارو برقی به درستی کار نمی کند و خاک به همه جا پخش می شود. هنگامی که کیسه پر می شود ، عملکرد جاروبرقی ، به ویژه مکش آن ، مختل می شود. در این مقاله نحوه قرار دادن کیسه جاروبرقی از Anzel Web را به شما آموزش می دهیم. انتظار بیشتری داشته باشید.

نحوه تعویض کیف ممکن است بسته به مدل و مارک جاروبرقی متفاوت باشد ، اما اساساً مراحل و نحوه تغییر یکسان است.

نحوه تعویض کیسه جاروبرقی با سطل و …: نکات تعویض

نحوه قرار دادن کیسه جاروبرقی

در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند کیسه جاروبرقی پاناسونیک خود را عوض کنید. توصیه می کنیم قبل از تعویض کیسه یا تمیز کردن ظرف ، از ماسک و دستکش استفاده کنید. افرادی که به گرد و غبار حساس هستند حساسیت پوستی دارند ، در تنفس مشکل دارند و تا آنجا که ممکن است این کار را به دیگران واگذار می کنند. در غیر این صورت ، حتماً از ماسک و دستکش استفاده کنید.

کیسه های یکبار مصرف در اندازه های مختلف تولید می شوند. هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید. بهتر است کیسه جاروبرقی خود را از نمایندگی های معتبر آن خریداری کنید. با این حال ، بیشتر کیف ها با انواع مختلف جارو سازگار هستند.

قبل از بازکردن محفظه جاروبرقی را خاموش کنید.

قبل از برداشتن کیسه حتما آن را بردارید. ممکن است کامل نباشد و ممکن است دلایل دیگری برای مشکل مکش جاروبرقی وجود داشته باشد.

می توانید با لوازم جانبی اولیه جاروبرقی را در خانه بسازید. برای یادگیری نحوه انجام این کار ، نحوه ساخت جاروبرقی معمولی خانگی را مطالعه کنید

نحوه تعویض کیسه جاروبرقی بوش و …: کیسه یکبار مصرف را تعویض کنید

برای تعویض کیسه های جاروبرقی پاناسونیک و … یکبار مصرف ، ابتدا یک حوله بزرگ را روی زمین پهن کنید. همچنین می توانید از چندین روزنامه استفاده کنید. این کار برای جلوگیری از پخش شدن آلودگی و کثیفی روی زمین هنگام تعویض کیسه جاروبرقی انجام می شود. بهتر است سطل زباله را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید بلافاصله کیسه را داخل آن بیندازید.

نحوه تعویض کیسه جاروبرقی بوش

درب محل کیسه را باز کنید. نحوه باز کردن این بخش برای مدلهای مختلف متفاوت است. درب به طور کلی در بالای شیشه قرار دارد.

نحوه تعویض کیسه جاروبرقی بوش

کیف را چک کنید. ممکن است هنوز کامل نشده باشد. اگر پر است ، زمان جدا کردن آن فرا رسیده است.

نحوه تعویض کیسه جاروبرقی بوش

حالا کیسه را از محفظه خارج کنید. نحوه برداشتن کیسه بستگی به مدل جارو دارد. در برخی موارد ، کیسه دارای قسمت سخت و کاریکاتوری است که ورودی خاک در آن قرار دارد. این قسمت در داخل ظرفی قرار دارد که هنگام برداشتن کیسه باید کارتون را از آن جدا کنید. در برخی موارد ، باید براکت را فشار دهید تا این قسمت حذف شود. مدلها متفاوت هستند.

نحوه تعویض کیسه جاروبرقی بوش

حالا کیسه را داخل پلاستیک بگذارید و در سطل زباله بیندازید. کیسه های یکبار مصرف نباید تخلیه و مورد استفاده مجدد قرار گیرند. این کیسه ها چسبندگی چندبار مصرف ندارند و می توانند عملکرد جاروبرقی را پاره یا مختل کنند.

نحوه تعویض کیسه جاروبرقی بوش

حالا کیف جدید را تعویض کنید. کیسه را در همان مکان قرار دهید. مطمئن شوید کیسه جاروبرقی خود را خریداری کرده اید. در غیر این صورت جارو برقی به درستی کار نمی کند. همچنین باید مطمئن شوید که کیف در جای مناسب قرار دارد. در غیر این صورت ، در حین جارو زدن خاک را پراکنده کرده و داخل محفظه را پر می کند.

نحوه تعویض کیسه جاروبرقی بوش

در نهایت ، درپوش دوربین را محکم ببندید. جارو برقی را روشن کرده و از نظر نویز و مشکلی بررسی کنید. اگر صدای عجیبی می شنوید ، آن را خاموش کرده و محل کیف را بررسی کنید. ممکن است آن را به درستی در کیسه نصب نکرده باشید.

نحوه تعویض کیسه جاروبرقی بوش

نحوه قرار دادن کیسه جاروبرقی بوش و …: کیسه قابل استفاده مجدد

کیسه قابل استفاده مجدد را برای جایگزینی کیسه جاروبرقی فیلیپس و محفظه لنین یری باز کنید. محل و باز شدن درب دوربین بسته به مدل جارو متفاوت خواهد بود.

نحوه تعویض کیسه جاروبرقی بوش

حالا کیف را با دقت جدا کنید. قسمتی از دایره که گرد و غبار وارد کیسه می شود را با دست یا نایلون بپوشانید. بهتر است این کار را در خارج از خانه انجام دهید تا خاک در خانه پخش نشود.

نحوه قرار دادن کیسه جاروبرقی

نحوه قرار دادن کیسه جاروبرقی بوش

حالا کیسه را در سطل زباله خالی کنید. خوب تکان دهید تا تمام گرد و غبار از بین برود.

نحوه قرار دادن کیسه جاروبرقی بوش

سپس می توانید کیسه را با یک پارچه مرطوب تمیز کنید یا در صورت امکان آن را بشویید. این قسمت بستگی به استحکام کیف دارد و برای مدلهای مختلف متفاوت است. می توانید از دفترچه راهنما استفاده کنید و ببینید آیا می توانید آن را با آب بشویید یا فقط آن را با یک حوله تمیز کنید.

نحوه قرار دادن کیسه جاروبرقی بوش

وقتی کیسه خشک شد ، آن را در همان مکان قبلی قرار دهید. این کار را با دقت انجام دهید تا کیف محکم جا بیفتد.

نحوه قرار دادن کیسه جاروبرقی بوش

نحوه قرار دادن کیسه جاروبرقی

در نهایت ، درپوش را محکم ببندید و جاروبرقی را آزمایش کنید.

نحوه قرار دادن کیسه جاروبرقی بوش

نحوه تعویض کیسه جاروبرقی سامسونگ و …: جاروبرقی شارژی و دستی را خالی کنید

در این قسمت نحوه قرار دادن کیسه های جاروبرقی پارس خزر ، سامسونگ و .ی را توضیح می دهیم. جاروبرقی ها کوچک و راحت هستند و به راحتی می توانید آنها را خالی کنید. به طور کلی جاروبرقی های شارژی و دستی فاقد کیسه هستند و گرد و غبار داخل ظروف پلاستیکی می افتد. با این حال ، این بستگی به مدل جاروبرقی شما دارد. دوربین را بردارید.

نحوه تعویض کیسه جاروبرقی سامسونگ

حالا خاک داخل کیسه یا ظرف پلاستیکی را بردارید.

نحوه تعویض کیسه جاروبرقی سامسونگ

سپس این قسمت را خوب بشویید. این کار را با آب گرم انجام دهید. در برخی از مدلها ، حتی می توانید ظرف پلاستیکی را در ماشین ظرفشویی بگذارید و آن را بشویید. برای انجام این کار ، باید دفترچه راهنمای دستگاه خود را بررسی کنید.

نحوه تعویض کیسه جاروبرقی سامسونگ

اجازه دهید این مناطق کاملاً خشک شوند. می توانید آنها را با یک حوله خشک کنید. سپس کیسه یا فیلتر را در محفظه قرار دهید و آن را ببندید.

نحوه تعویض کیسه جاروبرقی سامسونگ

اگر جمع کننده جاروبرقی شما مشکلی دارد ، می توانید آن را در خانه تعمیر کنید. برای یادگیری نحوه انجام این کار ، آموزش نحوه تعمیر کلکتور روی جاروبرقی سیم را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web نحوه تعویض سطل ، کیسه معمولی و جاروبرقی را به شما آموزش دادیم. آیا توانستید کیسه جاروبرقی خود را عوض کنید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربیات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید