13
آگوست

نحوه ترکیب فیلم ها در iPhone

با استفاده از آی فون خود دو ویدیو را با این روش آسان ترکیب کنید.


ترکیب-ویدئو-iphone-1

ترکیب فیلم ها اغلب به عنوان بخشی از فرایند ویرایش مفید است. فناوری ویرایش ویدئو در سالهای اخیر برای همه بسیار بیشتر شده است و به شما امکان می دهد ویدیو را مستقیماً از iPhone خود ویرایش کنید. اگر تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می توانید دو ویدیوی آیفون را با هم ترکیب کنید ، ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید.

فیلم های آیفون را با iMovie ترکیب کنید

iMovie برنامه فیلم بومی اپل است. این یک ویرایشگر ویدئویی قادر است که به راحتی می تواند دو یا چند ویدیو را در یک ویدئوی گسترده ترکیب کند. و کاملاً رایگان است! برای استفاده از آن ، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. باز کن iMovieو ضربه بزنید ایجاد پروژهبه

  2. که در پروژه جدید پنجره ، ضربه بزنید فیلمبه

  3. این رسانه شما را نشان می دهد. ضربه زدن رسانه در گوشه بالا سمت چپ و سپس ضربه بزنید کلیپ های ویدئوییبه

  4. ویدیوهایی را که می خواهید اضافه کنید پیدا کنید ، روی آنها ضربه بزنید و سپس ضربه بزنید علامت نماد برای افزودن آنها

  5. ضربه زدن ساختن فیلمبه

ویدئوهای شما اکنون به یک ویدیوی طولانی تر ترکیب می شوند ، که می توانید با ضربه زدن به آنها جلوه هایی اضافه کنید دندان پایین سمت راست یا می توانید اضافه کنید سمعی،، عکس ها،، زمینه ها، یا بعد از آن کلیپ های ویدئویی با ضربه زدن به علاوه نماد در سمت چپ صفحه

شایان ذکر است که می توانید عکس های آیفون را از طریق iMovie برای ایجاد یک کولاژ ترکیب کنید ، اما بهتر است از برنامه هایی استفاده کنید که به طور خاص برای این کار طراحی شده اند ، مانند برنامه رایگان Layout.

اگر می خواهید فیلم های iPhone را ترکیب کرده و ویرایش کنید ، اما نمی خواهید از iMovie استفاده کنید ، گزینه های دیگر در دسترس است. بسیاری از برنامه های ویرایش ویدیو رایگان برای iPhone و iPad وجود دارد که به شما امکان می دهد دو یا چند فیلم را با هم ترکیب کنید.

ترکیب فیلم ها آسان است

ترکیب فیلم های iPhone با iMovie یا برنامه های ویرایش ویدئوی شخص ثالث موجود در App Store آسان و ساده است. شما در مدت زمان کوتاهی مونتاژها را با هم ویرایش می کنید.


ویرایش-iphone-video
نحوه ویرایش فیلم ها در iPhone: 7 وظیفه ساده ساده

آیا نیاز به کوتاه کردن ویدئو ، ترکیب ویدئوها یا افزودن موسیقی به فیلم در iPhone دارید؟ در اینجا نحوه انجام کارهای رایج ویرایش ویدئو در iOS آمده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده