رفتن به نوشته‌ها

نحوه برنامه ریزی فیلتر نور آبی در اندروید

فیلتر نور آبی اندروید می تواند به محافظت از چشمان شما در شب کمک کند. در اینجا نحوه دستیابی به آن به صورت خودکار روشن شده است.


بانویی با نور آبی که شب ها از تلفن استفاده می کند

نور نقش بسیار مهمی در تنظیم هورمون ها و ساعت بدن انسان دارد. با کاهش سطح نور در شب ، بدن ما تشخیص می دهد که شب در حال سقوط است و زمان خوابیدن فرا رسیده است. با افزایش سطح نور ، ما از خواب بیدار می شویم و باتری های خود را شارژ می کنیم که آماده استفاده در روز هستند.

متأسفانه ، اکنون ما با وسایل ساطع کننده نور احاطه شده ایم که تشخیص اینکه چه موقع باید بخوابیم و چه زمانی باید بیدار باشیم برای بدن ما دشوار است.

اگرچه ممکن است آماده نباشیم از تلفن های هوشمند ، لپ تاپ ها یا ساعت تلویزیون خود قبل از خواب صرف نظر کنیم ، اما آنچه می توانیم انجام دهیم کاهش میزان نور آبی است.

از یک فیلتر نور آبی در تلفن Android خود استفاده کنید

علاوه بر تلاش برای استفاده از یک عینک محافظ نور آبی ، یکی از ساده ترین راه ها برای کاهش نور آبی هنگام خواب ، استفاده از فیلتر نور آبی در تلفن هوشمند است. امروزه ، اکثر تلفن ها به فیلتر نور آبی تعبیه شده در سیستم عامل خود مجهز هستند.

در اینجا نحوه تنظیم برنامه نور آبی در تلفن Android خود آورده شده است.

  1. به تنظیمات تلفن خود بروید و تلفن خود را باز کنید نمایش دادن تنظیمات.

  2. شما می توانید از اینجا بخشی با برچسب را ببینید فیلتر نور آبی، شیفت شب، یا سپر راحتی چشم، بین دیگران. نام بسته به تلفنی که دارید تغییر می کند.

  3. در اینجا می توانید دمای رنگ صفحه نمایش خود را تنظیم کنید ، فیلتر نور آبی را برای همیشه روشن کنید یا یک برنامه زمانی تنظیم کنید.

  4. هنگام تنظیم یک برنامه نور آبی ، می توانید بین یک برنامه خودکار غروب آفتاب تا طلوع آفتاب یا یک برنامه سفارشی انتخاب کنید.

  5. اگر از برنامه غروب آفتاب تا طلوع آفتاب استفاده می کنید ، باید سرویس موقعیت مکانی شما روشن باشد تا تلفن شما از زمان طلوع و غروب خورشید در منطقه شما بداند.

  6. اگر یک برنامه سفارشی تنظیم کنید ، می توانید به صورت دستی انتخاب کنید که می خواهید فیلتر نور آبی هر روز چه ساعتی روشن و خاموش شود.

حفظ ارتباط سالم با فناوری

استفاده از فیلتر نور آبی به شما کمک می کند خواب بهتری داشته باشید. اگرچه این فناوری در زندگی ما کاربردهای زیادی دارد ، اما مهم است که بخاطر بسپارید دستگاه های خود را رها کرده و به بدن اجازه استراحت مناسب را بدهید.


برنامه حالت تاریک
نحوه برنامه ریزی حالت تاریک در اندروید

در اینجا نحوه تغییر خودکار تم های روشن و تاریک با توجه به زمان روز وجود دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید