رفتن به نوشته‌ها

نحوه بازی Minecraft با دوستان: 5 روش مختلف

Minecraft خودش یک انفجار است … اما بازی Minecraft با دوستان یک دنیای کاملاً جالب است. اگر هنوز مطمئن نیستید که چگونه بازی Minecraft را با دوستان خود بازی کنید ، نترسید! ما این کار را به سرعت و در این مقاله انجام خواهیم داد.

شما بیش از چند گزینه چند نفره Minecraft دارید. بعضی از آنها نیاز به اتصال به اینترنت دارند ، در حالی که می توانید روش های دیگر را به صورت آفلاین و از همان اتاق بازی کنید.

مهم نیست که چطور می خواهید کاردستی کنید ، ما نحوه بازی Minecraft با دوستان را بررسی خواهیم کرد!

توجه داشته باشید: ما دستورالعملهایی را برای Minecraft Java Edition (JE) و Minecraft Bedrock Edition (BE) ارائه داده ایم.

چند نفره Minecraft برای سرورهای عمومی

نسخه جاوا

لیست سرورهای چند نفره Minecraft

سرورهای عمومی همان مواردی هستند که بیشتر بازیکنان جاوا برای ارتباط با دیگران استفاده می کنند. به سرورها می توان به طور رایگان پیوست ، و می توانید آنها را با استفاده از یکی از بسیاری از سایت های لیست سرور مانند MinecraftServers.org پیدا کنید (برای یافتن سایت های لیست بیشتر فقط “سرورهای Minecraft” را در مرورگر وب خود جستجو کنید).

ما قبلاً راهنمای جامع نحوه اتصال به سرور Minecraft را بررسی کرده ایم ، اما در اینجا یک توضیح مختصر آورده شده است:

 1. آدرس IP سروری را که می خواهید به آن بپیوندید کپی کنید. این چیزی شبیه “makeuseof.example.com” خواهد بود

 2. هدایت به چند نفره صفحه در مشتری Minecraft شما. کلیک کنید یک سرور اضافه کنید یا ارتباط مستقیم.

 3. آدرس IP را در جعبه برچسب قرار دهید آدرس سرور.

 4. اگر شما انتخاب کرده اید یک سرور اضافه کنید در مرحله 3 ، سرور را نامگذاری کرده و کلیک کنید انجام شده، سپس بر روی سرور موجود در لیست خود دوبار کلیک کنید یا آن را انتخاب و انتخاب کنید به سرور بپیوندید. اگر شما انتخاب کرده اید ارتباط مستقیم، کلیک به سرور بپیوندید.

با دوستان خود از بازی Minecraft لذت ببرید!

نسخه سنگ بستر

سرورهای Minecraft Bedrock Edition برای بازی با دوستان

اگرچه دسترسی شما نسبت به پخش کننده های نسخه Java باریکتر است ، اما قطعاً سرورهای عمومی وجود دارد که می توانید برای بازی Minecraft با دوستان خود در Bedrock Edition به آنها ملحق شوید.

 1. Minecraft BE را راه اندازی کنید. کلیک پخش و رفتن به سرورها بخش.

 2. شما می توانید از لیست انتخاب کنید سرورهای پیشنهادی که تعداد زیادی بازیکن دارند و شامل حالت های بازی مانند Skywars ، Build Battle و موارد دیگر هستند.

 3. همچنین با کلیک کردن می توانید سرور دیگری اضافه کنید یک سرور اضافه کنید.

 4. نام سرور ، آدرس IP و پورت را وارد کنید. کلیک صرفه جویی برای علامت گذاری این سرور.

شما آماده ای! از بازی چند نفره Minecraft در Bedrock Edition لذت ببرید.

چند نفره Minecraft برای سرورهای خصوصی

اگر دوست شما با یک سرور خصوصی یا از طریق رایانه شخصی آنها یا از طریق خدمات میزبانی شخص ثالث کار می کند ، به آدرس IP سرور نیاز دارید. آن را کپی کرده و مانند آدرس عمومی بر روی یک سرور جای گذاری کنید.

اگر مطمئن نیستید که چگونه می توانید آدرس IP را برای یک سرور عمومی پیدا کنید ، این مطلب در نحوه اتصال به سرور Minecraft شرح داده شده است.

Minecraft Multiplayer را با Realms آسان کنید

حوزه ها برای Minecraft Bedrock Edition و Minecraft Java Edition کار می کنند ، اگرچه با هم سازگار نیستند (دوستی که نسخه جاوا را بازی می کند نمی تواند قلمرو نسخه Bedrock Edition را بازی کند).

مرتبط: جادو را با Minecraft Modpacks بازیابی کنید

Spheres نسخه سرورهای شخصی Minecraft است. این ساده ترین راه برای ایجاد جهانی خصوصی برای ایجاد و ساختن با دوستان خود است.

چگونه یک پادشاهی ایجاد کنیم

نسخه جاوا: ابتدا باید اشتراک Realm بخرید (می توانید برنامه های قیمت گذاری را در وب سایت Minecraft بررسی کنید). برای آزمایش آب و لغو آن در هر زمان می توانید یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان را فعال کنید.

پس از داشتن یک طرح اشتراک ، Minecraft را باز کرده و کلیک کنید قلمروهای کنکوری. اگر برای اولین بار در حال ایجاد پادشاهی هستید ، بر روی کلیک کنید برای شروع پادشاهی جدید خود کلیک کنید. در اینجا می توانید پادشاهی خود را نام ببرید و قبل از انتخاب نوع جهان خود ، یک توصیف کوتاه وارد کنید.

بین تولید را انتخاب کنید دنیای جدید، حافظه جهانی قبلی را بارگذاری کنید یا قلمروها را کاوش کنید الگوهای جهانی، ماجراهای، و تجربه.

Minecraft java edition Realm را پیکربندی می کند

هنگامی که پادشاهی خود را ایجاد کردید ، انتخاب کنید Realm را پیکربندی کنید (نماد آچار) و کلیک کنید بازیکنان. اکنون تنها کاری که باید برای افزودن یک دوست به سرور خود به لیست سفید انجام دهید ، کلیک کردن است از یک بازیکن دعوت کنید و نام کاربری آنها را قبل از کلیک وارد کنید از یک بازیکن دعوت کنید از نو. دوست شما برای پیوستن به پادشاهی شما دعوت می شود.

نسخه سنگ بستر: Minecraft BE کمی متفاوت است.

نسخه سنگی Minecraft یک سرور Realms ایجاد می کند

 1. Minecraft BE را راه اندازی کرده و کلیک کنید پخش. سر به جهانیان و انتخاب کنید یکی جدید ایجاد کنید.

 2. انتخاب کنید دنیای جدیدی ایجاد کنید از نو.

 3. انتخاب کنید در حوزه ها ایجاد کنید از پنجره سمت چپ 2 یا 10 بازیکن با ظرفیت Realm را انتخاب کنید.

 4. برای پادشاهی 2 بازیکن: پادشاهی خود را نام ببرید ، شرایط و ضوابط را بخوانید و بپذیرید و انتخاب کنید یک پادشاهی ایجاد کنید.

 5. برای پادشاهی 10 نفره: انتخاب کنید هم اکنون خریداری کنید از لیست پیمایش. پادشاهی خود را نام ببرید ، شرایط و ضوابط را بخوانید و بپذیرید و انتخاب کنید یک دوره آزمایشی رایگان شروع کنید.

نحوه عضویت در پادشاهی ماینکرفت

Minecraft java edition پاکت Realm

نسخه جاوا: اگر از شما دعوت شده است که به پادشاهی دوست خود بپیوندید ، Minecraft را باز کنید و باز کنید قلمروهای کنکوری.

در بالای صفحه ، در سمت راست جایی که نوشته شده است قلمروهای کنکوری، کوچک است پاكت نامه آیکون. این پاكت نامه شامل همه دعوتهای معلق دریافت شده است. برای پیوستن به پادشاهی دوست خود ، روی آن کلیک کنید.

نسخه سنگ بستر: کد دعوت را از خالق پادشاهی بخواهید. این باید مانند “realms.gg/abcxyz” باشد – ما فقط بعد از “realms.gg/” به کاراکترها نیاز داریم.

Minecraft Bedrock Edition به پادشاهی پیوست

Minecraft را راه اندازی کنید ، سپس کلیک کنید پخش. سر به دوستان و کلیک کنید به Realm بپیوندید. کد دعوتنامه ای را که از مالک Realm دریافت کرده اید وارد کنید و کلیک کنید پیوستن. شما آماده ای!

نحوه بازی Minecraft با دوستان: Cross-platform

Minecraft Bedrock Edition بخشی از یک لیست در حال رشد است که دارای سیستم عامل های مختلف است. تنها نکته مهم در اینجا این است که شما باید در همان نسخه باشید. بازیکنان نسخه Java نمی توانند با پخش کننده های Bedrock Edition بازی کنند.

با این حال ، اگر می خواهید Bedrock Edition را در iPhone یا Android خود بازی کنید در حالی که دوست شما در Xbox ، PC یا Switch خود بازی می کند ، کاملاً می توانید. برای برقراری ارتباط با سایر بازیکنان از یکی از روشهای این لیست استفاده کنید – Realms بهترین شرط شما برای یک تجربه یکپارچه است.

نحوه بازی Minecraft LAN

نسخه جاوا

نسخه Minecraft را برای بازی های LAN اسکن کنید

اگر آدرس IP محلی همان پخش کننده ای را دارید که می خواهید به آن بپیوندید ، می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. Minecraft را راه اندازی کرده و کلیک کنید چند نفره. Minecraft به طور خودکار بازی های موجود در شبکه محلی شما را اسکن می کند.

اگر یک پخش کننده دیگر به LAN برای اتصال دسترسی داشته باشد ، در لیست سرورهای شما ظاهر می شود. می توانید دوبار روی سرور ضربه بزنید یا آن را برجسته کنید و کلیک کنید به سرور بپیوندید.

نسخه سنگ بستر

پخش LAN به صورت پیش فرض در Bedrock Edition فعال است. فقط برو جهانیان و اگر بازی های موجود در شبکه شما وجود دارد ، برای پیوستن شما در اینجا ظاهر می شوند.

صفحه تقسیم Minecraft

همچنین می توانید Minecraft Bedrock Edition (فقط کنسول) را در یک صفحه تقسیم شده در حالی که روی یک LAN هستید ، بازی کنید و همزمان از چهار بازیکن پشتیبانی کنید.

اکنون می توانید چند نفره Minecraft را بازی کنید

اکنون که می دانید چگونه بازی Minecraft را با دوستان خود بازی کنید ، می توانید با دوستان خود شریک شوید و یا از آن لذت ببرید و واقعاً تجربیات Minecraft خود را باز کنید.

با توجه به این موضوع ، ممکن است شما علاقه مند باشید که موارد را با برخی از حالت های مختلف جعل کنید. Forge بهترین راه برای مدیریت حالت های خود و اطمینان از خراب شدن بازی شما در هنگام راه اندازی است.

در ضمن ، این سرورها را آماده کنید و در چند نفره Minecraft بازی کنید!


نمایی از آسمان خراش های ساخته شده در Minecraft
نحوه نصب Minecraft Forge و مدیریت حالتهای خود

اگر می خواهید نحوه بازی و Minecraft را تغییر دهید ، باید بازی را تغییر دهید. این آسان است این چگونه است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید