21
آگوست

نحوه ایجاد فیلم های سرگرم کننده در iPhone با برنامه Apple Clips

آیا تا به حال کتابخانه عکس خود را مرور کرده اید و می خواهید این خاطرات را در یک ویدیوی سرگرم کننده جمع آوری کنید؟ به دنبال راهی سریع و آسان برای ویرایش فیلم ها هستید ، اما وقت ندارید برنامه های شخص ثالث را امتحان کنید؟ راه حل می تواند با برنامه Clips بومی اپل در نوک انگشتان شما باشد.

کلیپس یک برنامه عالی برای ویرایش ساده ویدئو است و رایگان است و علامت های واترمارک روی فیلم های شما قرار نمی دهد. اگرچه باید قبلاً روی iPhone شما نصب شده باشد ، اما می توانید فیلم ها را از App Store بارگیری کنید.

با نصب ویدئوها ، برای شروع این نکات را دنبال کنید.

شروع یک پروژه جدید

برای شروع ، باید یک پروژه جدید ایجاد کنید. به طور پیش فرض ، Clips آخرین پروژه ای را که روی آن کار می کنید باز می کند.

برای شروع یک پروژه جدید ، روی مربع ضربه بزنید کتابخانه را فشار دهید و سپس ضربه بزنید پروژه جدیدبه این دقیقاً به این صورت است که یک پروژه جدید ایجاد شد. ضربه زدن نسبت نماد برای تنظیم نسبت ها. شما می توانید آن را انجام دهید 16: 9،، 4: 3، و مربع کلیپ های ویدئویی.

فیلم ضبط کنید

گالری تصاویر (2 تصویر)

اگر می خواهید فیلم را در خود فیلم ها ضبط کنید ، دوربین خود را به سمت هر چیزی که می خواهید ضبط کنید ، قرار دهید و فشار دهید و نگه دارید شبکه مستطیلی را فشار دهید ، سپس رها کنید تا ضبط کامل شود.

همچنین اگر ویدیویی طولانی تر تهیه می کنید و نمی خواهید انگشت شست خود را همیشه روی این دکمه نگه دارید ، می توانید انگشت خود را به سمت بالا بکشید تا دکمه ذخیره در محل قفل شود.

اضافه کردن زیرنویس زنده

تا زمانی که ویدیوها در ویدیوها ذخیره شوند ، می توانید زیرنویس های تولید شده را به آنها اضافه کنید. برای انجام این کار ، روی ضربه بزنید جلوه ها دکمه ای شبیه به ستاره و انتخاب کنید عنوان زندهs گزینه

از آنجا می توانید سبک زیرنویس مورد نظر خود را انتخاب کرده و زبان را تغییر دهید. پس از انتخاب سبک زیرنویس مورد نظر ، به فیلم بازگردید تا به صفحه ضبط بازگردید. مطمئن شوید که نشانگر زیرنویس های زنده روشن است.

اکنون ، همانطور که ضبط می کنید ، زیرنویس های زنده در پایین ویدیو ایجاد می شوند.

فیلم و عکس را از دوربین خود اضافه کنید

اگر از قبل فیلم هایی دارید که با دوربین معمولی ضبط کرده اید یا از YouTube بارگیری کرده اید ، می توانید این رسانه را از گالری iPhone خود به فیلم ها وارد کنید. این زمانی ایده آل است که بخواهید از محتوایی که در حال حاضر دارید یک فیلم تهیه کنید.

ضربه زدن گالری نماد را در پایین صفحه انتخاب کرده و انتخاب کنید عکس ها گزینه. اکنون می توانید از بین عکس ها و فیلم های موجود در دوربین خود انتخاب کنید. ویدئو یا عکس مورد نظر را انتخاب کنید تا در صفحه اصلی نمایش داده شود.

برای افزودن صحیح فیلم یا عکس ، باید آن را فشار دهید ضبط برای مدت زمانی که می خواهید اضافه کنید را فشار دهید. اگر عکسی را اضافه می کنید ، دکمه ذخیره را تا زمانی که می خواهید عکس ادامه یابد فشار داده و نگه دارید.

اگر ویدئویی را اضافه می کنید ، زمانی که می خواهید افزودن ویدیو را شروع کنید ، نوار پیشرفت را بکشید. برای شروع ، فقط نوار پیشرفت را نادیده بگیرید. دکمه ذخیره را فشار داده و نگه دارید. در حین ضبط هیچ صدایی نخواهید شنید ، اما اگر ویدیو دارای صدا باشد ، می توانید یک نشانگر صدا را مشاهده کنید. وقتی ویدیو اضافه شد ، می توانید صدا را بشنوید.

ویرایش فیلم ها

هنگامی که فیلم ها بر اساس زمان بندی مرتب می شوند ، می توانید آنها را ویرایش کنید. تصویر کوچک ویدیویی را که می خواهید ویرایش کنید لمس کنید و چندین گزینه را مشاهده خواهید کرد. شما می توانید جلوه ها را اضافه کنید ، صدا را بی صدا کنید ، ویدیو را حذف کنید و برخی از ویرایش های اساسی را انجام دهید.

برای کوتاه کردن یک ویدیو ، این فرایند بسیار شبیه به همان چیزی است که هنگام ویرایش یک ویدیو در عکس ها کوتاه می کنید. ضربه زدن هرس کردن دکمه ها را بکشید و کشویی را به جایی که می خواهید ویدئو شروع و پایان یابد بکشید. سپس ضربه بزنید هرس کردنبه اکنون فقط قسمت های منتخب ویدئو را خواهید داشت.

برای تقسیم یک ویدیو به نصف ، روی ضربه بزنید جدایش، جدایی را فشار دهید و نوار سفید را به محلی که می خواهید ویدیو را برش دهید بکشید. ضربه زدن جدایش، جدایی و ویدئو را با دو تصویر کوچک که در جدول زمانی ظاهر می شود ، به دو قسمت تقسیم می کنید.

مطالب مرتبط: نحوه ترکیب فیلم ها در iPhone

Voice-Over را اضافه کنید

ویدئوها همچنین به شما امکان می دهند صدا را به عکس ها و فیلم های موجود اضافه کنید. هنگامی که یک ضبط را برای افزودن عکس ها و فیلم ها از گالری خود فشار می دهید ، می توانید آنها را به طور همزمان به اشتراک بگذارید و صدای شما نیز ضبط می شود.

سپس می توانید به عقب برگردید و ویدئو را ویرایش کنید تا صدا را از ویدیوی اصلی یا صدای ضبط شده قطع کنید.

موسیقی اضافه کنید

پس از اتمام ساخت فیلم ، وقت آن است که مقداری موسیقی به آن اضافه کنید. کلیپس دارای کتابخانه ای از موسیقی متن است که می توانید از آن ها بر اساس ژانر طبقه بندی کنید. ضربه زدن موسیقی و سپس انتخاب کنید موسیقی متنبه آهنگی را از کتابخانه بارگیری انتخاب کرده و برای پیش نمایش مجدد روی آن ضربه بزنید.

با ضربه زدن روی موسیقی مورد نظر خود ، علامت تیک روی آهنگ انتخاب شده ظاهر می شود. به پیش نمایش ویدیوی خود با موسیقی متن برگردید. وقتی خوشحال شدید ضربه بزنید انجام شده برای افزودن آن

همچنین می توانید موسیقی دلخواه خود را اضافه کنید. و اگر تصمیم خود را تغییر داده اید و دیگر نمی خواهید موسیقی در پس زمینه باشد ، فقط روی ضربه بزنید هیچ یکبه

مطالب مرتبط: روشهای ساده برای افزودن موسیقی به فیلم آیفون

ویدیوی جدید خود را به اشتراک بگذارید

هنگامی که ساخت ویدیوی جدید و فوق العاده خود را به پایان رساندید ، وقت آن است که آن را به اشتراک بگذارید. بازدید عنوان نمادی که برای دوستان خود ارسال کنید ، به رسانه های اجتماعی ارسال کنید یا در کتابخانه عکس خود ذخیره کنید. می توانید قبل از فشار دادن ارسال مجدداً پیش نمایش آن را مشاهده کنید.

پس از صادر کردن ویدئو ، پروژه شما در کتابخانه پروژه Clips شما در دسترس خواهد بود. اگر می خواهید چیز دیگری اضافه کنید می توانید بعداً به آن دسترسی پیدا کنید. برای اشتراک گذاری ، تغییر نام یا حذف آنها می توانید کل پروژه ها را لمس کرده و نگه دارید.

با جلوه های موجود ، سرگرمی را به ویدئوهای خود اضافه کنید. همانطور که قبلاً به شما نشان دادیم ، می توانید گزینه های زیرنویس زنده را در زیر پیدا کنید جلوه ها دکمه. همچنین می توانید فیلترها ، عناوین سفارشی ، متن ، برچسب ها ، اشکال و ایموجی ها را اضافه کنید. برای استفاده کامل از برنامه Clips ، وقت بگذارید و گالری های موجود را کاوش کنید.

شما چکار انجام خواهید داد؟

اکنون که از جواهر تصویری کمی شناخته شده اپل مطلع هستید ، قصد دارید چه ویدیوهایی تهیه کنید؟ چه این مبلغ واریز سریع سفر ، پیام تولد یک دوست ، و چه راهی برای ثبت خاطرات خانوادگی باشد ، امکانات بی پایان است.


ویرایش-iphone-video
نحوه ویرایش فیلم ها در iPhone: 7 وظیفه ساده ساده

آیا نیاز به کوتاه کردن ویدئو ، ترکیب ویدئوها یا افزودن موسیقی به فیلم در iPhone دارید؟ در اینجا نحوه انجام کارهای رایج ویرایش ویدئو در iOS آمده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده