8
مه

نحوه افزودن و مدیریت نشانک های Kindle

می توانید از نشانک ها در Kindle خود استفاده کنید تا صفحات خاصی را برجسته کرده و به راحتی به آنها بروید.


روشن کردن بالای یک دفتر و کنار لیوان سیاه و سفید ، عینک و قلم.

Kindle شما دستگاهی پر از ویژگی های مفید است. یکی از آنها توانایی افزودن یک یا چند نشانک به یک کتاب است که به شما امکان می دهد قسمت های کتاب خود را به راحتی پیدا کنید و آنها را مرور کنید.

اضافه کردن نشانک ها به Kindle شما روندی آسان و شهودی است. در اینجا چگونگی استفاده از نشانک های Kindle برای نشان دادن تجربه مطالعه خود آورده شده است.

چگونه Kindle را علامت گذاری کنیم

نشانک Kindle را اضافه کنید.

اگرچه Kindle به طور خودکار به یاد می آورد که آخرین بار مطالعه کتاب خود را متوقف کردید ، اما افزودن نشانک به شما امکان می دهد در حالی که فضای خود را ذخیره می کنید و صفحات مهم کتاب خود را برجسته می کنید ، از بخشهای خاصی از کتاب خود بپرید.

برای افزودن نشانک ، روی ضربه بزنید سمت راست بالای صفحه بیرون آوردن منو با نشانک ها. سپس ضربه بزنید + نماد تا صفحه فعلی خود را به عنوان نشانک اضافه کنید.

صفحه را در Kindle علامت گذاری کنید.

آ نماد نشانک سیاه اکنون باید در گوشه سمت راست بالای صفحه نشان داده شود ، این نشان می دهد که آن را علامت گذاری کرده اید.

مرتبط: چگونه زمان خواندن Kindle را اشتباه تنظیم کنیم

نحوه حرکت به نشانک Kindle

به نشانک Kindle بروید.

اگر می خواهید به قسمت دیگری از کتاب خود نگاه کنید (مانند فصل قبل) ، اکنون می توانید این کار را انجام دهید و به سرعت و به راحتی به جایی که بودید برگردید.

برای رفتن به صفحه نشانکهای خود از هرجای کتاب خود ، فقط باز کنید منو با نشانک ها با لمس کردن سمت راست بالای صفحه و برچسب خود را انتخاب کنید.

یک نسخه کوچک از صفحه نشانک شما باید با صفحه فعلی شما همپوشانی داشته باشد. برای بازگشت به صفحه نشانک های خود ، روی این تصویر کوچک ضربه بزنید.

نحوه حذف نشانک Kindle

نشانک Kindle را انتخاب کنید.

اگر با نشانک خود تمام شده اید یا به طور تصادفی صفحه ای را علامت گذاری کرده اید ، نشانه گذاری Kindle شما نباید بیش از یک یا دو ثانیه باشد.

برای حذف نشانک خود ، نمایش دهید منو با نشانک ها و برچسب خود را انتخاب کنید. سپس ضربه بزنید نماد x در کنار آن ، که باید این برچسب را از فهرست نشانکهای شما حذف کند.

اگر به صفحه برجسته شده برگردید ، نماد نشانک سیاه باید از قبل در گوشه سمت راست بالای صفحه ناپدید شده باشد.

می توانید از چندین نشانک در یک کتاب استفاده کنید

منوی نشانک Kindle با چندین نشانک.

با ویژگی نشانک های Kindle خود ، می توانید چندین بخش از کتاب انتخابی خود را علامت گذاری کنید ، انتقال به نقاط خاص ، نه فقط نکات کلی مانند ابتدای فصل ، را آسان می کند.

اگر می خواهید چندین نشانک در سراسر کتاب خود اضافه کنید ، فقط کافی است مراحل توضیح داده شده در بالا را برای هر صفحه از کتاب خود که می خواهید به راحتی به آن بروید ، دنبال کنید.

باید هر نشانک را که اضافه می کنید در فهرست نشانک های خود مشاهده کنید ، به شما امکان می دهد بدون درز بین آنها حرکت کنید و همچنین آنها را حذف کنید.

مرتبط: چگونه کتاب فعلی خود را به عنوان صفحه قفل Kindle تنظیم کنیم

شما می توانید بیش از یک کتاب را برچسب گذاری کنید

نکته جالب در مورد ویژگی علامت گذاری Kindle شما این است که می توانید نشانک ها را به بیش از یک کتاب اضافه کنید ، نه فقط کتابی که در حال حاضر می خوانید.

این بدان معناست که شما می توانید هر تعداد صفحه را که می خواهید در کتابهای مختلف علامت گذاری کنید بدون اینکه نگران باشید که ناگهان همه نشانک های قبلی شما ناپدید شوند.

با این حال ، این بدان معنی است که اگر می خواهید همه نشانک های یک کتاب را پاک کنید ، باید آن کتاب را انتخاب کنید و هر نشانک را جداگانه حذف کنید.

اما از آنجا که حذف نشانک بسیار سریع و آسان است ، حتی اگر هنگام خواندن صفحات مجازی زیادی را با گوش های سگ جمع کرده اید ، خیلی طول نمی کشد.

به راحتی کتاب الکترونیکی خود را پیمایش کنید

برچسب زدن با Kindle شما لایه دیگری از شهود را به یک دستگاه ساده شده اضافه می کند که به شما امکان دسترسی سریع به قسمت هایی از کتاب را می دهد که برای شما بسیار معنی دارد.

ارزش دارد کاری که Kindle می تواند انجام دهد تا تجربه خواندن و متناسب با علاقه شما را فراهم کند.


اخبار-بروزرسانی ها-روشن شدن
نحوه سازماندهی آمازون کیندل: 7 نکته و ترفند که باید بدانید

در اینجا چگونگی سازماندهی آمازون کیندل و مدیریت کتابخانه خود ، چه 10 کتاب یا 1000 کتاب داشته باشید!

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.