4
ژوئن

نحوه استفاده از نشانک ها در Adobe Premiere Pro

آیا می خواهید کیفیت ویرایش ویدئو را بهبود ببخشید؟ برچسب ها یک روش ساده اما موثر برای انجام این کار است.


با نحوه افزودن نشانک ها به Premiere Pro آشنا شوید.

همانطور که در Adobe Premiere Pro کار می کنید ، به خاطر سپردن هر مکانی برای تقویت ویدیو با رشد پروژه چالش برانگیزتر می شود.

برای جلوگیری از اضافه بار ، استفاده از ابزارهای نرم افزاری موجود ایده خوبی است. به طور خاص ، بوک مارک ها می توانند به شما در دستیابی به ویرایش روان کمک کنند.

در این مقاله ، شما می آموزید که چگونه از نشانک ها در Premiere Pro استفاده کنید.

برچسب های Premiere Pro چیست؟

برچسب ها برگه هایی هستند که به شما امکان می دهند قسمتهای مهم ویدئو را از طریق رنگ یا یادداشت شناسایی کنید. در حقیقت ، آنها مانند یادداشت های چسبنده در زندگی واقعی کار می کنند. این ویژگی برای منظم نگه داشتن شما در Premiere Pro ایده آل است.

وقتی از برچسب ها استفاده می کنید ، در هنگام صادرات با ویدیوی شما نشان داده نمی شوند. بنابراین می توانید بدون تأثیر بر پروژه نهایی ، از آنها آزادانه استفاده کنید.

یک نشانک به Premiere Pro اضافه کنید

با فشار دادن M یک نشانگر در بازی قرار می گیرد

برای افزودن نشانک به Premiere Pro ، روی ضربه بزنید م دکمه صفحه کلید هر کجا که یک صفحه با یک جدول زمانی انتخاب شده داشته باشید. شما یک نشانک جدید در پخش کننده پیدا خواهید کرد که می توانید به طور مناسب علامت گذاری کنید.

همچنین می توانید استفاده کنید اضافه کردن یک تگ دکمه زیر هر مانیتور.

اگر هنگام انتخاب کلیپ خاصی ، هر یک از موارد بالا را انجام دهید ، Premiere Pro نشانگر را روی خود کلیپ اعمال می کند ، نه روی جدول زمانی. با این کار می توانید کلیپ را در حالی که برچسب را با خود دارید ، منتقل کنید.

با دکمه Add Bookmark می توانید نشانک اضافه کنید

متوجه خواهید شد که برچسبی که در جدول زمانی به کلیپ زده اید نیز در کلیپ کلیپ ظاهر می شود. تغییر به مانیتور منبع نشانگر را در جای خود نشان می دهد. ممکن است بخواهید هنگام همگام سازی صدا با فیلم از این ویژگی استفاده کنید.

از برچسب های زیادی استفاده کنید و مدیریت پروژه شما برای شما دشوار است. اگر دیگر نیازی به آن ندارید ، می توانید روی آن کلیک راست کنید. پس از انجام این کار ، منویی با لیست گزینه ها مشاهده خواهید کرد. را انتخاب کنید یا برچسب انتخاب شده را پاک کنید یا همه مارکرها را پاک کنید، بستگی به تنظیمات شما دارد.

نحوه استفاده از نشانک ها در Premiere Pro

هنگام کار با نشانک ها ، باید دو پنجره اصلی را بخاطر بسپارید:

  • عنوان این پنل است نشانگرها.

  • ویرایشگر برچسب پنجره

خواهید یافت نشانگرها پانل با هم جلوه ها، فراداده، و غیره قبل از انجام هر کار دیگری ، با کلیک روی سه خط افقی ، منوی کشویی موجود در صفحه را باز کنید.

حتماً همه ویدیوها را به ترتیب برچسب ها نشان دهید

در اینجا می توانید در دو حالت کار کنید. چه زمانی نمایش همه برچسب های ویدئو به ترتیب فعال شده است ، شما یک لیست زمانی از تمام نشانگرها در دنباله خواهید دید.

در غیر اینصورت ، فقط برچسب های پیوست شده به ویدیویی را که انتخاب کرده اید مشاهده خواهید کرد. اگر چیزی انتخاب نشود ، این صفحه خالی خواهد بود.

این پنل مفید است زیرا به شما امکان می دهد کل پروژه را بدون وقفه تماشا کنید. وقتی چیزی را مشاهده کردید که می خواهید اصلاح کنید ، روی ضربه بزنید م روی صفحه کلید ، بنابراین بعداً می توانید برگردید.

جعبه متن ، که با یک ذره بین در گوشه سمت چپ بالای پانل نشان داده شده است ، جایی است که می توانید برچسب های خود را جستجو کنید تا آنچه را که نیاز دارید بارگیری کنید. با این کار مونتاژ اولین نصب آسان تر خواهد بود.

نحوه تغییر برچسب های برچسب

ویرایشگر برچسب به شما امکان می دهد فراداده را پیوست کرده و برچسب های رنگی را روی برچسب ها اعمال کنید

با دوبار کلیک بر روی یکی از نشانک های خود در جدول زمانی ، پنجره ویرایشگر نشانک را مشاهده خواهید کرد. در اینجا می توانید برچسب های رنگی بزنید و کارهای مختلف را با رنگ های مختلف علامت گذاری کنید.

همچنین می توانید هر برچسب را نامگذاری کنید. گزینه های دیگر شامل افزودن فراداده و کلمات کلیدی به بخش نظرات برای کمک به شما در پیمایش دارایی های خود هستند. همچنین می توانید مدت زمان نشانگر را تنظیم کنید.

برای بهبود گردش کار ویرایش ویدیو از برچسب های برچسب استفاده کنید

فراموش کردن قسمتهایی از ویدیو که باید ویرایش کنید ناامیدکننده است ، اما شما می توانید با برچسب ها مهارت ویرایش خود را به میزان قابل توجهی ارتقا دهید. اگرچه کم استفاده می شود ، این ویژگی یکی از مهمترین مواردی است که باید هنگام استفاده از Adobe Premiere Pro بدانید.

هنگامی که با استفاده از نشانک ها احساس راحتی کردید ، متوجه می شوید که کیفیت ویرایش شما بهبود می یابد. سپس می توانید روی یادگیری سایر ویژگی های کم استفاده Premiere Pro متمرکز شوید تا ویدیوهای خود را به سطح بالاتری برسانید.


جدول زمانی دسکتاپ Premiere Pro
نحوه ویرایش فیلم های جدول زمانی پنکیک در Premiere Pro

زمان پنکیک می تواند روند ویرایش فیلم شما را ساده کند. در اینجا نحوه استفاده صحیح از این تکنیک آورده شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.