29
آوریل

نحوه استفاده از ماشین چمن زنی رباتیک: اصول اولیه

امروزه به نظر می رسد دستگاه های هوشمند همه جا هستند. از زنگ در گرفته تا چراغ ها ، بیشتر زندگی خود را خودکار می کنیم. در مورد چمن زنی می توان همین را گفت.

برای مدت طولانی ، ربات های چمن زن چیزی مستقیم از رمان های علمی تخیلی بودند. با این حال ، آنها نه تنها اکنون وجود دارند ، بلکه یک منظره کاملاً معمول هستند.

اگر قصد خرید یکی از این دستگاه های کم مصرف را دارید ، در اینجا چیزهای اساسی است که باید در مورد ماشین های چمن زنی رباتیک بدانید.

محیط چمن را تنظیم کنید

چمن کوتاه-سبز

واقعیت این است که همه حیاط ها یا باغ ها یکسان ایجاد نشده اند ، بنابراین نحوه تنظیم محیط شما به شکل چمن و تمام موانع موجود در آنها بستگی دارد. اگر چمن شما مثل اکثر چمن ها مستطیل شکل باشد ، در تنظیم محیط مشکلی نخواهید داشت. تمام آنچه شما نیاز دارید دانش لازم برای کار با گوشه ها و سیم کافی برای انجام کار است.

هنگام تخمگذار محیط ، باید چند نکته مهم را بخاطر بسپارید. ابتدا از گوشه های تیز خودداری کنید. لبه های گرد شده ایجاد کنید تا شکافی در مرز ایجاد نشود. دوم ، سیم خود را درست کنار لبه چمن قرار ندهید. ماشین چمن زنی شما برای چرخاندن و ادامه چمن زنی به فضای کافی احتیاج دارد.

همچنین به خاطر داشته باشید که می توانید با استفاده از سیم خود محدودیت هایی را برای ماشین چمن زنی رباتیک خود ایجاد کنید و اجازه ندهید که آن وارد مناطق خاصی شود یا از موانع جلوگیری کنید. هنگام انجام این کار ، مطمئن شوید که بند ناف به عقب دو برابر شده است تا ماشین چمن زنی شما در لبه چمن شما گیر نکند.

قبل از اینکه سیم خود را به خاک بسپارید برای جلوگیری از اشتباه برنامه ریزی بازی کنید. اگر در حیاط خود موانع زیادی دارید ، ممکن است بخواهید دیوارهای کوچکی در اطراف آنها ایجاد کنید. با این کار در میزان سیم مورد نیاز صرفه جویی می شود و خطر آسیب رسیدن به ماشین چمن زنی رباتیک شما کاهش می یابد.

برنامه ریزی هوشمند ماشین ربات خود

ماشین چمن زنی ، ماشین چمن زنی

بسیاری از ماشین های چمن زن رباتیک با برنامه ای ارائه می شوند که به شما امکان می دهد زمان کار دستگاه را شخصی سازی و برنامه ریزی کنید. با یک ویژگی مانند این ، می توانید دقیقاً زمان تراشیدن چمن خود را تعیین کنید. به عنوان مثال ، برخی از افراد دوست دارند ماشین های چمن زنی خود را برای کار در عصر یا اواخر شب برنامه ریزی کنند.

با استفاده از این استراتژی ، چمن شما همیشه تمیز و نگهدار به نظر می رسد. بعلاوه ، همسایگان شما هرگز شما را در حال چیدن نخواهند دید و تعجب نمی کنند که چگونه می توانید چنین چمنهای کاملاً زیبایی را حفظ کنید.

برخی از ماشین های چمن زنی به شما امکان می دهند هر هفته بین هفت تا 10 برنامه ایجاد کنید. ما به شما توصیه می کنیم که ماشین چمن زنی خود را هر سه روز برای مرتب کردن حیاط خود برنامه ریزی کنید. به این ترتیب شما همیشه یک چمن تازه و مرتب خواهید داشت که همسایگان شما به آن حسادت خواهند کرد.

ماشین چمن زنی خود را شارژ و کار کنید

کابل شارژر نارنجی USB-on-on-a-black

ماشین چمن زنی رباتیک شما با یک ایستگاه شارژ خودکار ارائه می شود. وقتی ماشین چمن زنی ماشین چمن زنی را تمام کرد یا نیاز به بارگیری داشت ، برای شارژ مجدد خود به خود به ایستگاه خود برمی گردد. لازم نیست با قرار دادن آن روی شارژر خراب شوید.

این وسیله ای برای تنظیم و فراموشی است. واقعاً به همین راحتی است. فقط کافی است به ربات خود بگویید که چه زمانی می خواهید ماشین را تراش دهید و آن را لغو کند ، کار خود را انجام دهید ، سپس به اسکله برگردید تا سفر بعدی را در اطراف چمن خود بارگیری کنید.

به خاطر داشته باشید که دوام باتری ماشین چمن زنی شما به نوع مدل بستگی دارد. بیشتر زمان ماشین های چمن زنی بین یک ساعت تا دو ساعت و نیم کار می کنند. اگر حیاط بزرگتری دارید ، ممکن است بخواهید ماشین چمن زنی رباتیک با دوام باتری بیشتر بخرید.

عامل دیگری که زمان کار را تعیین می کند بزرگ بودن باتری ماشین چمن زنی و همچنین میزان انرژی دستگاه برای چمن زدن شماست.

به عنوان مثال ، اگر چمن شما بیش از حد رشد کرده باشد ، احتمالاً برای چمن زدن حیاط خود به قدرت بیشتری نیاز خواهید داشت. نگران نباشید ، زیرا هنگامی که ماشین چمن زنی رباتیک شما چند بار چمن شما را کوتاه کرد ، کار با کارآیی بیشتری شروع می شود ، با آب فراوان برای انجام کارها.

مرتبط: سبز با این پروژه های ویجت آسان و سرگرم کننده DIY

این دستگاه های شگفت انگیز نیاز به نگهداری زیادی ندارند. این بدان معنا نیست که شما به راحتی می توانید ماشین چمن زنی رباتیک خود را کاملاً نادیده بگیرید. زمانی را برای بازرسی هفتگی تعیین کنید تا مطمئن شوید دستگاه برش دستگاه عاری از آوار و خاک است. بسیاری از مدل ها ضد آب هستند ، بنابراین می توانید شلنگ آب را بگیرید و آن را بشویید.

بعد از چند سال استفاده ، ممکن است متوجه شوید که علائم لرزش و سایش در چمن شما دیده می شود. این نوع پرها نشانه ای از صاف بودن تیغه های ماشین چمن زنی ربات شماست. قبل از اینکه آسیب بیشتری به چمن خود وارد کنید ، باید آنها را تیز کنید.

ما پیشنهاد می کنیم ماشین تراش خود را برای تیغه زدن یا تعویض تیغه ها به نمایندگی مجاز برسانید.

ماشین چمن زنی: برخی نکات ایمنی

سگی که در چمن نشسته است

ماشین های چمن زنی دوار برای عملکرد مستقل طراحی شده اند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که تنظیمات خود را ارائه دهید ، یک برنامه مشخص کنید و اجازه دهید ربات به آن دسترسی پیدا کند. با این حال به یاد داشته باشید که ربات فقط آنچه را که به او گفته شده است با برنامه ریزی انجام می دهد. این بدان معنی است که شما باید اطمینان حاصل کنید که دستگاه شما از ویژگی های ایمنی لازم برای ماشین چمن زنی برخوردار است.

به عنوان مثال ، اگر ماشین چمن زن شما از روی جسمی كه در حیاط قرار دارد عبور كند ، چه اتفاقی می افتد. یا اگر با حیوانی روبرو شود چه می شود؟ مدلی را از سازنده ای انتخاب کنید که مدتی پیش این گزینه ها را در نظر گرفته باشد.

بسیاری از ماشین های چمن زنی رباتیک دارای سنسورهایی هستند که زمان انحراف یا بلند شدن عرشه برش را بیش از حد لازم تشخیص می دهند. در این موارد بلافاصله تیغه ها بریده می شوند تا از آسیب بیشتر جلوگیری شود.

حسگرهای داخلی به ماشین چمن زنی می گوید چه زمانی با جسمی که در حال حرکت نیست روبرو می شود. به عنوان مثال ، اگر سنگ یا درختی ببیند ، مسیر خود را تنظیم می کند و به چمن زدن ادامه می دهد. برخی از مدل ها همچنین شامل سنسورهای شیب ، سنسورهای باران ، ردیابی GPS و محافظت از سرقت PIN برای جلوگیری از سرقت هستند.

بیایید به آزار و اذیت پایان دهیم

خانه ای چوبی سفید-خاکستری-نزدیک زمین چمن و درختان

وقتی تابستان پر از جوش است ، آیا می خواهید چمن ها را ببرید؟ یا یک لیوان طراوت از نوشیدنی پاسیوی مورد علاقه خود لذت ببرید؟

ناخن گیرهای رباتیک با تهیه یک حیاط جذاب با تلاش کمی از جانب شما ، در وقت و انرژی شما صرفه جویی می کنند. ریسک کنید و سعی کنید تا بتوانید برای انجام کارهایی که ترجیح می دهید وقت بگذارید.


فضای داخلی یک آپارتمان با مبل سبز
3 دستگاه خانگی هوشمند که ارزش هزینه اضافی را دارند (و 2 دستگاهی که هزینه ندارند)

تازه در فناوری خانه های هوشمند هستید؟ ما تأکید می کنیم که کجا پول خرج کنید و چگونه می توانید پس انداز کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.