13
مه

نحوه استفاده از تلفن برای بهبود کوره

در تابستان هیچ چیز بهتر از کباب پز نیست. اما آیا مهارت های کباب کردن شما بهترین است؟ صنعتگران کبابی سالهاست که هنر خود را به کمال می رسانند ، اما حتی یک مبتدی نیز می تواند با ابزارهای مناسب به برتری برسد. شما می توانید با استفاده خوب از تلفن هوشمند خود ، یک استاد گریل شوید!

بیایید چهار روش را که می توانید از تلفن خود برای تبدیل شدن به یک پادشاه کباب واقعی استفاده کنید ، بررسی کنیم.

1. برنامه تایمر گریل

چه در حال پختن استیک و چه در سبزیجات باشید ، زمان بسیار اساسی است. همیشه نمی توانید روی زمان تعیین شده در دستور غذا حساب کنید ، زیرا نوع گریل ، دما و ضخامت ماده غذایی مهم است. می توانید یک دماسنج هوشمند خریداری کنید (به نکته №4 مراجعه کنید) ، اما برای یک گزینه کم هزینه ، یک برنامه تایمر را در نظر بگیرید.

برنامه های زیادی برای گریل تایلر وجود دارد ، اما ما Heat Beads BBQ Timer را توصیه می کنیم. حتی اگر از محصولات Heat Beads استفاده نمی کنید ، این برنامه خوب کار می کند. قبل از شروع تایمر ، از شما می خواهد که در مورد غذا و کباب خود برای آن بگویید تا بدانید می توانید به نتایج اعتماد کنید. این به شما هشدار می دهد که غذا آماده است ، و حتی به شما می گوید که چه زمان نوبت است!

دانلود: Heat Beads BBQ Timer برای اندروید iOS (رایگان)

2. دستورالعمل های به اشتراک گذاری برنامه ها

داشتن یک مورد دلخواه خوب است ، اما بهترین سرآشپزها طیف گسترده ای از دستور العمل ها را می دانند. بسیاری از برنامه های تهیه دستورالعمل ، از شبکه های آشپزی اجتماعی گرفته تا کتاب های دستور العمل استاتیک ، در دسترس هستند. برای بهبود بازی کوره ای خود ، شما یکی را می خواهید که دستور العمل های باربیکیو باشد.

ما دستورالعمل های مخصوص کباب پز را پیشنهاد می دهیم. این برنامه شامل گزینه “جستجوی هوشمند” است که در آن می توانید مواد تشکیل دهنده را انتخاب کرده و دستورالعمل هایی را که از آنها استفاده می کند مرور کنید. این روش خوبی برای آزمایش طعم های جدید است. همچنین دستورالعمل های بسیاری مناسب برای مبتدیان و همچنین غذاهای پیچیده تری برای سرآشپزهای باتجربه پیدا خواهید کرد.

دستور العمل ها به دو صورت نوشتاری و ویدئویی موجود است و می توانید مواردی را که دوست دارید حفظ کنید. همچنین می توانید بررسی ها و عکسهای خود را با یادداشت هایی درباره نحوه انجام کار خود اضافه کنید. سرانجام ، می توانید یک دستورالعمل به لیست مواد غذایی خود صادر کنید تا بتوانید هنگام خرید آن را ارسال کنید. فراموش کردن یک لیست کاغذی آسان است ، اما احتمالاً هرگز بدون تلفن از خانه خارج نمی شوید.

دانلود: دستور پخت کباب پز برای آندروید (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

3. نکات و آموزش کباب کردن

ارتباط با برخی از منابع آشپزی خبره می تواند شما را با امکانات جدیدی آشنا کند. خوشبختانه برای ادامه تحصیل نیازی به بازگشت به مدرسه نیست.

Traeger Grills برنامه ای ایجاد کرده است که ما هم برای سرآشپزهای جدید و هم باتجربه ها توصیه می کنیم. این نه تنها دستور العمل ها را ارائه می دهد ، بلکه شامل یک بخش “یادگیری” است. این بخش در مورد همه چیز از تمیز کردن و نگهداری کوره تا تکنیک های خاص پخت و پز درس دارد.

شما در هنگام راه اندازی سطح مهارت خود را تنظیم می کنید و برنامه پیشنهادهای شما را متناسب با هم تنظیم می کند. همچنین می توانید به او بگویید که با چه کوره ای طبخ می کنید (لزوماً نباید کباب پز تراگر باشد) ، از مصرف آلرژن ها و موارد دیگر. با این کار برنامه می تواند پیشنهادهای سفارشی متناسب با نیازهای شما ایجاد کند.

دانلود: Traeger برای آندروید iOS (رایگان)

4. دماسنج و کوره های هوشمند

کوره هوشمند وبر

نوشیدنی دیگری ، لطفا / شکار بصری

گریل و دماسنج هوشمند بازی کوره ای شما را به سطح کاملاً جدیدی می رساند. می توانید از راه دور گرمایش را تنظیم کنید ، دمای زنده را بخوانید ، هشدارها را روشن کنید و موارد دیگر. این دستگاه ها شما را آزاد می کنند تا بدون نگرانی در مورد غذا ، آرام باشید و از پخت و پز لذت ببرید.

گزینه شماره یک تهیه کوره هوشمند است. شبکه های هوشمند می توانند دما ، تایمر و سایر موارد را منتشر کنند. به تلفن هوشمند شما کنترل بیشتری روی آشپزی خود پیدا می کنید. حتی بعضی از کوره ها به شما امکان می دهند قسمتهای مختلف کوره را در دمای مختلف تنظیم کنید!

مرتبط: تکنیک ها می توانند در زنده ماندن در این تابستان به شما کمک کنند

اگر عاشق گریل قبلی خود هستید ، گزینه دیگر تهیه دماسنج هوشمند است. برای استفاده از این دستگاه ها ، یک پروب را در ضخیم ترین قسمت مواد غذایی قرار دهید. این کاوشگر با استفاده از سیم به یک نمایشگر درجه حرارت دیجیتال در خارج از شبکه متصل می شود.

توصیه می کنیم دماسنجی با قابلیت بلوتوث به همراه داشته باشید. به این ترتیب دماسنج هوشمند می تواند دمای غذای شما را به تلفن شما تابانده باشد. این دماسنج ها با برنامه ای از همان سازنده جفت می شوند. ویژگی های برنامه معمولاً شامل تایمر ، دمای زنده ، یادآوری و موارد دیگر است.

از مزایای کباب کردن با تلفن خود بهره مند شوید

برخی از این نکات را امتحان کنید تا مهارت های کبابی خود را بهبود ببخشید و دفعه بعد که آشپزی می کنید همه را تحت تأثیر قرار دهید. از به اشتراک گذاشتن دستور العمل ها گرفته تا مستندهای غذایی ، فناوری روش های زیادی برای بهبود ارائه می دهد. بنابراین از تمام فرصت های خود استفاده کنید و یک استاد کباب واقعی شوید!


آشپزخانه_ هوشمند_شکافی_شخصه
7 بهترین ابزار هوشمند آشپزخانه برای هر خانه

با کمک این لوازم خانگی هوشمند در کمترین زمان غذای خوشمزه خانگی تهیه خواهید کرد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.